Temat: Góry po robocie :)

Wielu z nas odwiedza portal e-gory i zna imprezę Góry po robocie
Dla niewtajemniczonych krótkie info wink

”Jeśli znów odczuwasz w środku tygodnia to uczucie, które my czujemy - to dasz się przekonać na wspólny wyjazd w góry z pracy, z powrotem prosto do rankiem dnia następnego.” – tak anonsują wspólny wypad w góry, w środku tygodnia organizatorzy. 

Tym razem Góry po robocie w Beskidzie Małym

A nocleg…

https://lh4.googleusercontent.com/-CXXEOo1gGzI/T7VYO6DjrlI/AAAAAAAAABI/A7dyHnB1VCM/w450-h295-k/leskowiec-schronisko.jpg

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

2

Odp: Góry po robocie :)

Fajna alternatywa  smile  Ja np w tygodniu mam więcej czasu niż w weekendy tongue  A tutaj widze większość wędruje weekendami, fajnie też wybrać się w BM rano, przed druga zmianą  wink

3

Odp: Góry po robocie :)

Kobiety – panny smile
Mężczyźni – kawalerowie smile

Korzystajcie z takich wypadów big_smile
Bo jak któraś ze stron Was „ujarzmi”
To będziecie mieli wink przechlapane, już wiele nie zobaczycie i extremum nie przeżyjecie big_smile big_smile big_smile
Oczywiście są wyjątki.
Suma sumarów, nie jest tak źle  wink big_smile
                    smile smile  smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

4

Odp: Góry po robocie :)

MK napisał/a:

Kobiety – panny smile
Mężczyźni – kawalerowie smile

Korzystajcie z takich wypadów big_smile
Bo jak któraś ze stron Was „ujarzmi”
To będziecie mieli wink przechlapane, już wiele nie zobaczycie i extremum nie przeżyjecie big_smile big_smile big_smile
Oczywiście są wyjątki.
Suma sumarów, nie jest tak źle  wink big_smile
                    smile smile  smile


Mk to jakaś masakra to co piszesz smile Szczególnie, że dzisiaj na wesele idę smile

5

Odp: Góry po robocie :)

lowell79 napisał/a:

Mk to jakaś masakra to co piszesz smile Szczególnie, że dzisiaj na wesele idę smile

Baw się dobrze lowell
A na to co napisałem, to popatrz z przymrużeniem oka big_smile
To tylko do wink zaczepki  płci pięknej big_smile
               smile  smile  smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

Odp: Góry po robocie :)

Góry po robocie. Kiedyś to przerabiałem, ale prawdziwą sztuką jest sprawić by robota była związana z chodzeniem po górach big_smile

7

Odp: Góry po robocie :)

Pomysł wycieczki ciekawy, ale ten powrót na rano do pracy wydaje się cokolwiek fantastyczny. Raczej trzeba sobie zafundować dzień wolnego, bo w moim przypadku oznacza to jazdę ok. 1:15 h do 1:30 h do domu, a zatem ok. 6:00 musiałbym już wyjechać z BM, a jeszcze przecież trzeba zejść do doliny, więc najpóźniej ok. 4:00 trzeba by wstać, co po nocy spędzonej na miłych pogaduszkach z innymi turystami wydaje się nierealne.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

8

Odp: Góry po robocie :)

Pomysł jak i idea, jak dla mnie, wyglądają na nieco makabryczne. Wyjście w góry powinno wg. mnie oznaczać spokój i obcowanie z naturą, a nie wykonywanie planu pt. "x1 godzin na dojazd, y na przejście trasy z, x2 godzin na powrót"... kojarzy mi się to ze stachanostwem  hmm

9

Odp: Góry po robocie :)

ciekawa idea i polecam ją wszystkim . Coś o tym wiem Warto skorzystać zwłaszcza, że turystów na trasie jest mniej i można spokojnie zaspokajać się panującą ciszą w lesie. Akumulatorki na pewno da się podładować na 100%. Widzę już ze jest po imprezie bo była pod koniec maja wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz