Temat: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

Zapraszam do swojego albumu do oglądnięcia zdjęć z wypadu w Tatry który miał miejsce ostatniej niedzieli wink

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

2

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

Jeden  z moich dawnych górskich planów smile

3

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

Rohacze to moim zdaniem jedno z najtrudniejszych miejsc w Tatrach dla osób z lękiem przestrzeni.
A na Płaczliwym też byliście? Czy od Ostrego wróciliście przez Wołowiec do Polski po tym samym szlaku ?

4

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

Byliśmy tylko na Ostrym wink Z powrotem szliśmy też przez Wołowiec a potem przez Rakoń , Grześ i ponownie Chochołowska smile

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

5

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

to był mój plan na tą sobotę ale zmieniam na Bystra, Trdzydniowniański, Starobociański itp. - Rohacze planuję zrobić ze Zverovki. smile W Chochołowskiej rowery pożyczaliście?

6

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

wawri napisał/a:

to był mój plan na tą sobotę ale zmieniam na Bystra, Trdzydniowniański, Starobociański itp. - Rohacze planuję zrobić ze Zverovki. smile W Chochołowskiej rowery pożyczaliście?


No co Ty wink cały czas na nogach tylko w 2 strony smile
Na Bystrą właśnie mieliśmy iść ale o 13 byliśmy na Wołowcu i postanowiliśmy zmienić plan właśnie na Rohac bo ta góra wydała się blisko wink

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

7

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

no ja rower chyba będę pożyczał do leśniczówki aby jednak czas zaoszczędzić smile

8

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

Bardzo widokowa trasa smile Na Chochołowskiej rowerek polecam, można zaoszczędzić ponad dwie godziny. Ja za tydzień wybieram się w Niżne Tatry smile

9

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

teksanski napisał/a:

Zapraszam do swojego albumu do oglądnięcia zdjęć z wypadu w Tatry który miał miejsce ostatniej niedzieli wink


Dawno nic nie wrzucałeś teksanski - fajnie było pooglądać  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

10

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

zrobiłem dziś to samo bez Ostrego Rohacza bo dramat był dziś z tą pogodą. Jednak plany 2 razy weryfikowaliśmy wink

11

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

heh, pięknie teksanski smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

12

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

wawri napisał/a:

zrobiłem dziś to samo bez Ostrego Rohacza bo dramat był dziś z tą pogodą. Jednak plany 2 razy weryfikowaliśmy wink

Taka to górskiej aury specyfika.... najważniejsze, że wypad udany  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

13

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

zawsze jak się wyjdzie w góry i nawet gdy trzeba zmieniać np. trasę to cudownie, że się w nich było smile

Ostatnio edytowany przez wawri (2012-07-01 13:59:10)

14

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

nena napisał/a:

heh, pięknie teksanski smile


wink

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

15

Odp: Chochołowska - Wołowiec - Ostry Rohacz

jolanta napisał/a:
teksanski napisał/a:

Zapraszam do swojego albumu do oglądnięcia zdjęć z wypadu w Tatry który miał miejsce ostatniej niedzieli wink


Dawno nic nie wrzucałeś teksanski - fajnie było pooglądać  big_smile


No zaniedbałem troszkę nasze forum ale obiecuję poprawę wink
Tzn. jestem w nim bardzo często tylko relacji nie dawałem smile

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760