Temat: Rysianka - Góry mam w CV

Świąteczne klimaty zmobilizowały mnie do napisania relacji z grudniowej wycieczki na Rysiankę. Zapraszam do lektury!

http://www.2beinspired.pl/cpg14x/albums/userpics/10001/main%7E0.jpg

Rysianka

2

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

ja bym to nazwał przehasać się po Halach Świetne fotki jak i relacja Od razu mi przypomniał klimat podchodzenia na Boraczą od Milówki kiedy to śniegu po pas było A na górze była koza która na nasz widok stanęła dębem Tak jakby się chciała zapytać A wy tu czego Hehe Pamiętam też że szarotka mi tam smakowała Nie wiem czy dalej jest w menu? Co do pogody to rzeczywiście warto było iść grzbietem tak jak gospodyni nakazała smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

3

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

Opis bardzo interesujący ,ale mnie najbardziej zainspirowały piękne zdjęcia. Koniecznie muszę się tam wybrać. Dzięki i pozdrawiam smile  smile

4

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

Zdanie z robaczkiem nadaje się do kajeciku:

W CV góry ma również kierowca quada, który chasa bezkarnie po leśnych szlakach, rozjeżdżając małego robaczka, który z pewnością miał w swoim CV - góry

Zaczynam lubić robaczka hehe
P.S. Na marginesie - ja też mam chyba w C.V. góry wink

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-12-28 09:50:04)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

5

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

Otoczenie obu hal świetnie nadaje się na nartki biegowe  wink  big_smile

A zima na fotkach taka prawdziwa tej byle jakiej zimy  hmm

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

6

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

lowell79 jakie warunki były? Z tego co widać, to przejść się dało. Wycieczka bardzo zachęcająca smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

7

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

kris_61 napisał/a:

lowell79 jakie warunki były? Z tego co widać, to przejść się dało. Wycieczka bardzo zachęcająca smile


Warunki bardzo dobre. Miejscami tylko bł nawiany śnieg smile

8

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

[…]O halo górska! oczy omdlały z zachwytu - 
twój widok rozśpiewi duszę i roześni 
i marzyć na twym łonie zielonym bezkreśniej, 
niż tam - na czole skalnej piramidy szczytu.
[…]”

                                              /K. Przerwa- Tetmajer]

Ech … pięknie na tej Rysiance było Adminie  wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

9

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

Dorzucę jeszcze świeżo wyprodukowany filmik na tubie

http://youtu.be/p34xwj3vg74

10

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

Te tereny znam dobrze z pozazimowych wędrówek. Ładne zdjęcia i fotofilmik smile

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

Wczoraj zrobiłem dokładnie taką samą traske i potwierdzam, że schronisko na hali Boraczej- raczej pierwszej klasy to ono nie jest, za to pierogi z serem i BORÓWKAMI ( a nie zakitranymi jagodami) w schronisku na hali Lipowskiej, są najlepsze na świecie!!!!!!!! smile  smile  smile

12

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

harnaś wołoski napisał/a:

Wczoraj zrobiłem dokładnie taką samą traske i potwierdzam, że schronisko na hali Boraczej- raczej pierwszej klasy to ono nie jest, za to pierogi z serem i BORÓWKAMI ( a nie zakitranymi jagodami) w schronisku na hali Lipowskiej, są najlepsze na świecie!!!!!!!! smile  smile  smile

Dobra, dobra... a fotki ... wink big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

niestety fotek brak  sad  sad  sad , ale po pierogach jeszcze się oblizuje  smile  smile  smile

14

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

Ni ma jak sprawdzić  wink  - więc wierzę na słowo  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

15

Odp: Rysianka - Góry mam w CV

harnaś wołoski napisał/a:

niestety fotek brak  sad  sad  sad , ale po pierogach jeszcze się oblizuje  smile  smile  smile

Nie no pierogi z borówkami sa niesamowite smile