601

Odp: Przedstaw się!

Witam Cię Edytko!
To w ostatnim czasie kolejna osoba z Grodu Kraka, która lubi B. Mały. Ja też pochodzę spod Andrychowa a pracuję w Krakowie. Trzeba będzie kiedyś urządzić jakiś wypad krakowskich fanów B. Małego. Dokoptujemy Piotra, Sabinę i innych którzy się jeszcze przyznaje do Krakowa i koligacji z B. Małym.  smile

602

Odp: Przedstaw się!

Dziękuję za ciepłe powitanie mnie w tak sympatycznym gronie smile.

Od jakiegoś czasu już przyglądam się temu, co się tutaj się dzieje i podoba mi się smile.

A propos Staszku smile wypadu z Grodu Kraka do Beskidu Małego czy, jak go ktoś dobrze nazwał, Pięknego, to jestem za smile)

603

Odp: Przedstaw się!

witaj Edytko, do zobaczenia na szlaku smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

604

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Edytko  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

605

Odp: Przedstaw się!

Witaj mobiline, Tadziu, Sławku, i Edytko,
Do zobaczenia na szlaku, akcji lub zlotach.
                    smile smile smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

606

Odp: Przedstaw się!

Witam big_smile  , Chciałem się przywitać jako ze jestem nowy . Nazywam się Adam i mieszkam w Pabianicach , niestety jeszcze nie miałem okazji wędrować po szlakach Beskidu Małego:(   ale mam nadzieje ze wszystko przede mną smile , Mam 19 lat i jestem z zawodu elektrykiem smile, Na forum zarejestrowałem się po miłych opowieściach ze szlaku i ze zlotów jakie miałem okazje poznać dzięki kilku forumowiczom z którymi zintegrowałem się na wyprawie w Bieszczadach w tym roku:D  W tym miejscu chciałem podziękować   Piotr, Kaper , Darkheush i Memesio   za zaproszenie na forum  smile  , mam nadzieje pojawić się jak najszybciej w Beskidzie Małym. Pozdrawiam:)

607

Odp: Przedstaw się!

A powitać, powitać sąsiada z Biesów. Nie ma za co dziękować za zaproszenie, jeszcze będziesz nas przeklinał lol

P.S. Pozdrów Tatę i zapomniałbym o najważniejszym - to my dziękujemy Wam za zostawiony cukier i kawę. Przydały się wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

608

Odp: Przedstaw się!

Haha to się jeszcze okaże  cool  , Tata też was pozdrawia smile , aa jak mówiłem tak zrobiłem  tongue  cieszę się że się przydało  wink  Dozobaczenia.:)

609

Odp: Przedstaw się!

AdamPabianice na szlaki zapraszam zaś zloty odradzam, no chyba że chcesz mieć jeszcze większe imprezki niż w Ustrzykach wink joke Pozdrawiam

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

610

Odp: Przedstaw się!

witaj Adamie big_smile , do zobaczenia w Beskidzie Małym wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

611

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Adamie - te chłopy forumowe zawsze kogosik przytaszczą ze swoich wypraw wink

Semper Fidelis ! - niech tak zostanie  big_smile

Do zobaczenia na szlaku  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

612

Odp: Przedstaw się!

Cześć!
Mam na imię Małgosia i jestem z... Warszawy. Ale mój drugi (niestety, bo zdecydowanie wolałabym by był pierwszy) dom to Łękawica, gdzie mieszkali moi dziadkowie. Kocham tereny Beskidu Małego, zresztą w ogóle całe Beskidy, więc cieszę się, że odnalazłam Wasze forum gdyż siedząc w paskudnym, zatłoczonym mieście (czytaj: pięknej naszej sztolicy) mogę poczuć się jakbym była tam: wśród gór białych, pól zielonych, błękitnym niebem nakrytych i słońcem złotym rozpromienionych wink

613

Odp: Przedstaw się!

Witaj Małgosiu

Małgosia NF napisał/a:

Cześć!
Mam na imię Małgosia i jestem z... Warszawy. Ale mój drugi (niestety, bo zdecydowanie wolałabym by był pierwszy) dom to Łękawica, gdzie mieszkali moi dziadkowie. Kocham tereny Beskidu Małego, (...)

Czekamy na Ciebie w Beskidzie Pięknym, czyli Małym smile

Adamie też Cię witam smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

614

Odp: Przedstaw się!

Witaj Małgosiu z dalekiej Wawy big_smile. Miło, że do nas trafiłaś. smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

615

Odp: Przedstaw się!

Witaj Sławku, Edytko, Adamie i Magłosiu smile Do zobaczonka na szlakach Beskidu Pięknego  wink

616

Odp: Przedstaw się!

Do zobaczenia na ścieżkach naszego ulubionego Beskidu  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

617

Odp: Przedstaw się!

hej to ja grzes syn tersy i wladyslawa
ojciec pawla i adasia
maz joanny
kolega jarka bromby bogny dzenaro i darka i oczywiscie teraz wszystkich

618

Odp: Przedstaw się!

Małgosia NF napisał/a:

Cześć!
Mam na imię Małgosia i jestem z... Warszawy. Ale mój drugi (niestety, bo zdecydowanie wolałabym by był pierwszy) dom to Łękawica, gdzie mieszkali moi dziadkowie. Kocham tereny Beskidu Małego, zresztą w ogóle całe Beskidy, więc cieszę się, że odnalazłam Wasze forum gdyż siedząc w paskudnym, zatłoczonym mieście (czytaj: pięknej naszej sztolicy) mogę poczuć się jakbym była tam: wśród gór białych, pól zielonych, błękitnym niebem nakrytych i słońcem złotym rozpromienionych wink


Piękne przywitanie. smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

619

Odp: Przedstaw się!

Powitanko grzes - synu teresy i wladyslawa, ojcze pawla i adasia, mężu joanny, kolego jarka bromby bogny dzenaro i darka i oczywiscie teraz wszystkich - z akcentem na wszystkich  lol

do zobaczenia na szlaku smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

620

Odp: Przedstaw się!

grzes napisał/a:

hej to ja grzes syn tersy i wladyslawa
ojciec pawla i adasia
maz joanny

Trza było napisać, że Świder, a tak się musiałem domyślać. A wiesz, że mnie myślenie boli tongue

kolega jarka bromby bogny dzenaro i darka i oczywiscie teraz wszystkich

Zapomniałeś jeszcze o swym największym wielbicielu czyli memezio, który używając słów powszechnie uznawanych za wulgarne i zawierających ledwie wypowiedziane zdania złożone i groźby karalne, "zachwycał" się Twoim chrapaniem na chatce Ani i Rafała przez sporą część nocy lol

Powitać Człowieka Orkiestrę smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

621

Odp: Przedstaw się!

hej nie chcialem tak od razu wszystkiego kawe na lawe
nie uzywany oragan zanika wiec troche poglowkowac od czasu do czasu nie zaszkodzi

ps1. pozdrwonia dla wszystkich, o ktorych nie wspomnialem
ps2. w szpakowce moj nocleg tez byl interesujacy dla tych na dole
ps3. inne oragny nie uzywane tez zanikaja wiec pamietajmy o nich
ps4. dzieki za mile powitanie

622

Odp: Przedstaw się!

Żeby nie wyjść na chama i prostaka chciałem "powiedzieć " Dzień Dobry. Jestem z Wrocławia i wielkim fanem wiatingu.
Czasami uda się wyrwać na górskie szlajanko i odpocząć od zgiełku cywilizacji.To chyba tyle, reszta wyjdzie w praniu raczej.
Gadacie z menelami?  wink

623

Odp: Przedstaw się!

Czyżby ten sam menel z forum npm??? Deja vu???

Gadamy z menelami. Witaj w klubie big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

624

Odp: Przedstaw się!

darkheush napisał/a:

Czyżby ten sam menel z forum npm??? Deja vu???

Wygląda, że ten wink Ja go znam z licznych wędrówek letnich i zimowych po Słowacji i z opisów różnych wiat. I coś mi się wydaje, że rejestracja ma jakiś związek z szałasami Beskidu Małego wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

625

Odp: Przedstaw się!

piotr napisał/a:

Wygląda, że ten wink Ja go znam z licznych wędrówek letnich i zimowych po Słowacji i z opisów różnych wiat. I coś mi się wydaje, że rejestracja ma jakiś związek z szałasami Beskidu Małego wink

Też mi to "pachnie" Twoją wrzutką ma forum npm dotyczącą "7 cudów". Inną sprawą jest, że ja menelowe relacje czytam z bananem na pysku. I to takim nawet nie od ucha do ucha, ale wokół głowy lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach