626

Odp: Przedstaw się!

menel napisał/a:

Żeby nie wyjść na chama i prostaka chciałem "powiedzieć " Dzień Dobry. Jestem z Wrocławia i wielkim fanem wiatingu.
Czasami uda się wyrwać na górskie szlajanko i odpocząć od zgiełku cywilizacji.To chyba tyle, reszta wyjdzie w praniu raczej.
Gadacie z menelami?  wink

Powitanko menelu, powitanko...  smile

Godo sie z rożnymi, z menelemi tyż wink

U Ciebie to się nazywa "wiating", a u mnie kaj nogi zaniesom wink big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

627

Odp: Przedstaw się!

Czesc wszystkim!!! Chcialam sie przywitac!  big_smile  big_smile  big_smile
Niektorzy z bywajacego tu towarzystwa zapewne mnie znaja. Mieszkam na Dolnym Slasku wiec w Beskid Mały mam dosc daleko wiec nie tak czesto tu bywam. Acz w miniony weekend udalo mi sie odwiedzic wasze mile okolice a dzieki temu ze byla z nami Jola - pozwiedzalismy niesamowicie piekne zakątki o ktorych istnieniu wczesniej nie wiedzialam. Takze rozne opowiesci Joli zachecily mnie do zajrzenia na forum Beskidu Małego.

628

Odp: Przedstaw się!

buba

    New member
   
    Zarejestrowany: Dzisiaj

buba na FBM - czas umierać lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

629

Odp: Przedstaw się!

Powitanko buba u nas  wink

Kiedy prawie ponad dwa lata temu pisałam z Tobą na PV forum beskidzkiego, ani mi sie nie marzyło, że Cię osobiście poznam, ech... fajniście big_smile i mam nadzieję na dalszą wymianę doświadczeń z wschodnich wycieczek - szykuję się wszak na daaaaleką wyprawę wink big_smile - do miłego...

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

630

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich! Mam na imię Rafał. Urodziłem się  Międzybrodziu Bialskim, mieszkam w Międzybrodziu Bialskim i nie zamierzam się przeprowadzać! Pozdrowienia !

631

Odp: Przedstaw się!

Wieczór dobry wszystkim  big_smile
Jako nowy użytkownik warto byłoby się przedstawić ;-)
Jestem Kamil, mieszkam koło Andrychowa i coraz bardziej intryguje mnie Beskid Mały a w szczególności jego fauna, a jeszcze w szczególności jelenie ( tak częściej w Beskid zacząłem chodzić od niedawna, także wiele przede mną, ale na jelenie jeszcze nie trafiłem  sad  Ale wszystko przede mną, grunt to pozytywne myślenie, a ostatnio ryk jelenia słyszałem koło Bliźniaków  tongue  ), dziki i sarny ( koło domu mam ich pełno) tongue

Poza tym interesuję się filmami, twórczością Tolkiena i... koleją big_smile Kocham kolej  roll

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie  wink

Ps Nadmienię jeszcze że mam ogromny sentyment do zielonego szlaku (Andrychów- Groń Jana Pawła 2) i często można mnie spotkać w okolicy Przykraźni( Panienka- bo te dwie nazwy na mapach widziałem).

Ostatnio edytowany przez Miluś (2012-10-24 00:44:32)

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze doczeka się ich plonów, a wtedy może już tylko odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna"

J.R.R. Tolkien
SILMARILION

632

Odp: Przedstaw się!

Miluś napisał/a:

Wieczór dobry wszystkim  big_smile
Poza tym interesuję się filmami, twórczością Tolkiena i... koleją big_smile Kocham kolej  roll

To rozumiem, że masz pełny zbiór Nowakowskiego Andrzeja, który poświęcił więcej czasu o historii kolei na trasie Bielsko-Kraków

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

633

Odp: Przedstaw się!

Niestety nie posiadam pełnego zbioru. W swoich kolejowych zasobach nie posiadam nic od Andrzeja Nowakowskiego. Pasję kolejową realizuje przede wszystkim poprzez podróżowanie jedynym słusznym środkiem lokomocji jakim oczywiście jest pociąg, udzielaniem się na forum kolejowym, a także czytaniem różnych kolejowych artykułów w necie wink  I do tego dopiszmy obowiązkowa obecność na Paradzie Parowozów w Wolsztynie (koło Poznania) smile

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze doczeka się ich plonów, a wtedy może już tylko odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna"

J.R.R. Tolkien
SILMARILION

634

Odp: Przedstaw się!

Miluś napisał/a:

Wieczór dobry wszystkim  big_smile

Ps Nadmienię jeszcze że mam ogromny sentyment do zielonego szlaku (Andrychów- Groń Jana Pawła 2) i często można mnie spotkać w okolicy Przykraźni( Panienka- bo te dwie nazwy na mapach widziałem).


Witamy. smile smile smile

Niestety z różnych nieznanych mi przyczyn w całości tego szlaku nie przeszedłem sad Może kiedyś to się zmieni. smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

635

Odp: Przedstaw się!

Witajcie niewitani w naszym gronie !!! big_smile

grzes dziękujemy za wyczerpujące informacje o sobie. big_smile Od teraz jesteś kolegą nas wszystkich. big_smile

menel, jasne, gadamy również z menelami lubiącymi wiating. big_smile wink

Bubo miałam przyjemność przeczytać Twoją relację z wycieczki na Podlasie i nie tylko. Świetnie się czytało ! Cieszę się, że do nas trafiłaś smile. Liczę i czekam na Twoje opowieści również tu u nas  wink. Wschodnie krańce Polski i w ogóle wschód bardzo mnie interesują. big_smile.

rufi mam tak samo jak Ty, miejsce swoje big_smile , a w nim najpiękniejszy mój świat … big_smile

Miluś każda pasja jest fajna ! big_smile nawet pociągi czy jelenie big_smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

636

Odp: Przedstaw się!

rufi, Miluś - powitanko  smile

Nocleg w skansenie Chabówka - to jeden z tych, które najmilej wspominam  wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

637

Odp: Przedstaw się!

Witam, mam na imię Marcin i pochodzę ze Śląska , jednak po perturbacjach życiowych wylądowałem na wybrzeżu zachodnim. Z Beskidem łączą mnie miłe wspomnienia i coroczne wycieczki bo morze suma sumarum troszkę mnie już zmęczyło smile

Fajnie że jest to forum, wyszperałem tu sporo ciekawych informacji oraz zagadnień o których nie wiedziałem. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że Admin nie obrazi się o te linki w stopce  roll

ps. NIE jestem Spamerem

638

Odp: Przedstaw się!

Aquarius witaj,już gdzieś widziałem ten nick?

Góroczub.

639

Odp: Przedstaw się!

Wicie w zasadzie leżą nad samym morzem. smile Witaj Brychu ze Śląska. !  smile  smile  smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

640

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Aquarius  smile

Jedni co roku jeżdżą nad morze, a inni w góry - czyli w tym roczku rozumiem też górki nawiedziłeś  hmm

Podziel się więc proszę wrażeniami - może jakieś fotki?  wink

Z przyjemnością pooglądamy, choćby zeszłoroczne lub nawet archiwalne wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

641

Odp: Przedstaw się!

Hej!!! Trochę to trwało, ale w końcu się zapisałam  big_smile  Witam wszystkich i do zobaczenia na szlaku...ponownie  wink

642

Odp: Przedstaw się!

Edzia Zawoja - tradycyjna powitanko - do zobaczyska na szlaku  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: Przedstaw się!

Gorąco witamy w naszym gronie !!! do zobaczyska na szlaku  smile

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

644

Odp: Przedstaw się!

Powitanie dla nowych osób: grzes, menel, buba, rufi, Miluś, Aquarius, Edzia Zawoja, dozobaczyska na szlakach   wink

645

Odp: Przedstaw się!

Witajcie!
Parę tygodni temu zupełnie przez przypadek odkryłam Beskid Mały,słusznie tutaj mianowany Beskidem Pięknym:)
Mam na imię Matylda,młodością grzeszyłam jakies dwadzieścia pare lat temu - głównie w Bieszczadach,w których urodzilam się i mieszkałam wiele lat:)
Przez przypadek osiadłam w Żywcu. Teraz,kiedy nasze dzieci,które pierwsze górskie szlaki" przeszły"na naszych plecach a teraz wydeptują juz własne życiowe ścieżki,wróciliśmy z mężem na szlak:)
Beskid Mały ..czekał na nas i powitał najpiękniejszą jesienią:)
Wygląda na to,ze to będzie miłość z wzajemnością:)
To Forum jest dla nas kopalnią wiadomości i informacji,będę zaglądać i jeśli chcecie,dzielić sie wrażeniami.
Być może spotkamy sie gdzieś na szlaku - takie dwa garbate,"flanelowe" dinozaury to my big_smile
Pozdrawiam serdecznie!

646

Odp: Przedstaw się!

Matylda napisał/a:

(...) Beskid Mały ..czekał na nas i powitał najpiękniejszą jesienią:)
Wygląda na to,ze to będzie miłość z wzajemnością:) (...)

Powitanko smile
Całkiem nieźle się zapowiada - moja flanela jest kraciata  wink  big_smile

Do zobaczenia na szlaku  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

647

Odp: Przedstaw się!

Ja też dobrze znam wyposażenie z taką koszulą w tle i mam jeszcze nie jedna w domu. Mam nadzieje, że się spotkamy na szlaku big_smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

648

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich, mam na imię Dominik,   mieszkam w mieście o jakże pięknie brzmiacej nazwie "Myslowitz". Po róznych górkach bliższych i dalszych  latam  od kilkunastu lat , jednak jakos w  Beskid Mały było za daleko,  chyba tylko z racji , że mam go najbliżej smile .... planuje to zmienic.

649

Odp: Przedstaw się!

Witaj Ninik w naszym gronie ! big_smile Do zobaczenia na szlaku  wink

Aquarius hejka big_smile

Matyldo będziemy wypatrywać big_smile i opowiadaj nam tu o Biesach wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

650

Odp: Przedstaw się!

No nastepny znajomy pysk do powitania. big_smile

Góroczub.