1

Temat: Panoramy

Chciałbym zainteresować pracą Davida Breashears’a – interaktywną panoramą Mount Everestu. Do stworzenia całego obrazu ten fotograf, filmowiec i himalaista potrzebował 477 pojedynczych kadrów.
Można pomarzyć ...

Ostatnio edytowany przez MF (2013-01-25 19:03:02)

2

Odp: Panoramy

Coś fantastycznego, nic tylko pogratulować i pozazdrościć autorowi

3

Odp: Panoramy

Świetne  smile

Coś podobnego jest też w Google Earth . Między innymi program umożliwia oglądanie panoram z poziomu ziemi w zakresie 360 stopni . Można w ten sposób wirtualnie pospacerować np. po ulicach Paryża . Everest też jest smile z dodatkowa funkcją animacji z lotu ptaka  smile . Polecam wszystkim  smile .

Panoramę włącza się poprzez przeniesienie ikonki " żółtego ludzika " ( z prawej górnej części ekranu ) na wybrany obiekt .
Z kolei animację uruchamiamy klikając na  przycisk ' start ' usytuowany w lewej dolnej części ekranu .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

4

Odp: Panoramy

Wielokrotnie sobie tą panoramę otwieram, otwieram... osobiście pewnie jej nie zobaczę wink więc dobrze, że chociaż tutaj  big_smile - robi niesamowite wrażenie  cool

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile