1

Temat: Sudety w fotografii

Znalazłam dzisiaj w sieci piękne zdjęcia  z Sudetów, warte obejrzenia. Może zmobilizują tych, którzy jeszcze w nich nie byli do ich odwiedzenia wink. Mnie już zachęciły zimowe zdjęcia jarda big_smile, ale pięknego nigdy za wiele smile. Poniżej pokaz slajdów z piękną oprawą muzyczną. smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: Sudety w fotografii

Wiem jak tam pięknie jest w tych Karkonoszach jak za swoich dobrych czasów byłem nad wodospadem Szklarki, w Śnieżnych Kotłach, przy Skałce Kotki i nad Wielkim i Małym Stawem smile

3

Odp: Sudety w fotografii

Bardzo fajny filmik. Same znajome miejsca widzę big_smile Muszę się nauczyć takie filmiki robić...ale żeby na nich coś było to trzeba ruszyć tyłek z domu lol

4

Odp: Sudety w fotografii

jardo napisał/a:

ale żeby na nich coś było to trzeba ruszyć tyłek z domu lol

A przede wszystkim zostawić Tuzemaka w spokoju lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

5

Odp: Sudety w fotografii

Nena, znasz autora tego filmiku?
Foty super smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

6

Odp: Sudety w fotografii

Brombella napisał/a:

Nena, znasz autora tego filmiku?
Foty super smile

Hmm, jeśli wierzyć temu co pisze na końcu tego materiału filmowego (a nie mamy powodów, żeby nie wierzyć big_smile), to autorem jest chyba niejaki Paweł Murczak.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/