Temat: Poznań - okolice Krotoszyna

I ja odkurzę komputer za wcześniejszych wyjazdów pozagórskich. We wrześniu zeszłego roku wziąłem udział w "III ogólnopolskiej konferencji pteridologicznej" gdzie miałem parę wykładów. Tym razem odbyła się ona w Poznaniu. Było też zwiedzanie ogrodu botanicznego, palmiarni, kilku lokali i rezerwatu przyrody "Baszków" koło Krotoszyna. Całość zakończona była ogniskiem. A to wszystko w stałym gronie znajomych botaników smile Była to ostatnia wyjazdowa wycieczka na której byłem
big_smile

W ogrodzie botanicznym

Podczas konferencji

W palmiarni

W Poznaniu

W rezerwacie przyrody "Baszków"

Podczas ogniska

2

Odp: Poznań - okolice Krotoszyna

Ciekawe. smile Lubie roślinki. Ostatnio byłem w Dobrzycy.

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

3

Fajne wspomnienia smile A coś tam jeszcze masz pod warstewką kurzu?  wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

jolanta napisał/a:

Fajne wspomnienia smile A coś tam jeszcze masz pod warstewką kurzu?  wink

Tak znajdzie się jeszcze kilka fotek do odkurzenia. Niektóre wyglądają dość ciekawie smile

W ogrodzie botanicznym

Podczas konferencji

W Poznaniu

Długosz królewski

5

Dzięki  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile