Temat: Czeskie Góry Stołowe czyli Broumovská vrchovina

W długi majowy weekend pogoda nie dopisała, ale wyjazd w czeską część Gór Stołowych, czyli w Broumovská vrchovina i tak był bardzo udany. Może zdjęcia wyszły nie najlepiej, ale przecież tak naprawdę nie o zdjęcia w tym wszystkim chodzi. Działo się dużo, ciekawie i strasznie. Zapraszam do oglądania i czytania nawet tych, co znają te strony dobrze, bo podejrzewam, że odkryją coś nowego.

https://lh3.googleusercontent.com/-QI59qT6lfn0/UYlKcxQ6OCI/AAAAAAAALo0/Da-uIBJG5-g/s600/IMG_3030.jpg

2

Odp: Czeskie Góry Stołowe czyli Broumovská vrchovina

Cześć Sprocket, rewelacyjna wycieczka i piękna relacja!  smile
Czy te tajemnicze i bezszlakowe doliny to rejon Broumowskich Ścian? Akurat, kurcze poza moja mapą (Skalne Miasta i Ostasz) na ktorej nie znalazłem podanych przez Ciebie nazw...

Oj, fajnie będzie się tam wybrać  big_smile

Ostatnio edytowany przez Klimek (2013-05-09 20:48:22)

3

Czy obok tej Chaty Hvězda jest kapla Panne Marie Snezne? hmm

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

Klimek - tak smile
Jolanta - tak smile

5

No tak mi coś właśnie świtało wink Zdarzyła nam się w 2001r takoważ wyprawa rowerowa tongue tylko wtedy chata nie była w środku taka wypasiona lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile