701

Odp: Przedstaw się!

Witajcie ludziska! Renata z tej strony. 72 wskazuje na rok urodzenia , a nie na mój wiek, jak zasugerował mi jeden baaardzo złośliwy forumowicz! smile   Ale i tak go lubię wink . Mieszkam w Katowicach. No kocham góry, co tu dużo pisać..! Od dziecka krzątałam się po Beskidach, głównie żywieckim, po krótkiej przerwie technicznej powracam!!! smile   Mam nadzieję że wkrótce się spotkamy! Pozdrawiam wszystkich! smile

702

Odp: Przedstaw się!

renato72 i jack66 - witajcie w naszym gronie smile Do zobaczenia na szlaku smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

703

Odp: Przedstaw się!

Powitanko renato72 smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

704

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich, nie lubię się zbytnio rozpisywać więc będzie krótko. Mam na imię Mateusz, praktycznie od najmłodszych lat chodziłem po Beskidzie Małym, najpierw z rodzicami, a później samotnie. W zeszłym roku zdecydowałem się poszerzyć horyzonty i od tamtej pory wraz z ludźmi z PTTK "Chałupa" chodzę na kolejne wycieczki (w ostatnim czasie drugi już raz wschód słońca na Babiej Górze, a następnie słowackie Tatry Wysokie). Pozdrawiam wszystkich.

705

Odp: Przedstaw się!

Witamy smile

706

Odp: Przedstaw się!

Mati poszukiwaczu motywów big_smile – witaj w naszym gronie big_smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

707

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Mati i do zobaczenia na szlaku smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

708

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich zakręconych pozytywnie  lol drepczących po górach. big_smile Wypatrujcie naszywek z forum BM big_smile do spotkania na szlaku.  wink

709

Odp: Przedstaw się!

Witam mam na imie Grzesiek mieszkam rzut beretem od Beskidu Małego {przyszła stolica Polsk  big_smile i} gdzie pojawiam sie od czasu do czasu

710

Odp: Przedstaw się!

Witaj Grzegorzu , miło nam powitać Cię w naszym gronie, do zobaczenia na szlaku. smile.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

711

Odp: Przedstaw się!

740715 napisał/a:

Witam mam na imie Grzesiek mieszkam rzut beretem od Beskidu Małego {przyszła stolica Polsk  big_smile i} gdzie pojawiam sie od czasu do czasu

To powiększa się grono BM. smile Witaj  big_smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

712

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Grzegorzu - do zobaczyska na szlaku smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

713

Odp: Przedstaw się!

Witam mam na imię Tomasz i jestem mieszkańcem wsi Ślemień:)
Od dziecka z rodzicami i bratem chodziliśmy po Beskidzie Małym i Paśmie Pewelskim.... i tak zostało do dziś. Mimo upływu lat Beskid Mały ciągle zaskakuje i przyciąga swoim urokiem:):)
Do zobaczenia na szlaku w Małym i nie tylko:):)

714

Odp: Przedstaw się!

Tomasz napisał/a:

Witam mam na imię Tomasz i jestem mieszkańcem wsi Ślemień:)
Od dziecka z rodzicami i bratem chodziliśmy po Beskidzie Małym i Paśmie Pewelskim.... i tak zostało do dziś. Mimo upływu lat Beskid Mały ciągle zaskakuje i przyciąga swoim urokiem:):)
Do zobaczenia na szlaku w Małym i nie tylko:):)

Powitanko Tomaszu i do zobaczenia na szlaku  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

715

Odp: Przedstaw się!

Tomku - witamy u nas ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

716

Odp: Przedstaw się!

Witam,
Mam na imię Janek i od kilku miesięcy zaczynam odkrywać BM smile

Jako, że mieszkam tu niedługo to nie miałem wcześniej takiej okazji.

Forum bardzo fajne i pomocne (dużo ciekawych informacji). I można się na was natknąć smile

717

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Janku  big_smile

Życzymy w takim razie wielu ciekawych odkryć w naszym Beskidzie Małym - my nazywamy go Beskidem Pięknym cool

Baner powiesiliśmy na Gibasach na czas akcji z kapliczką, a tu proszę jeszcze nam ludzików sprowadza  wink

Do zobaczenia na szlaku smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

718

Odp: Przedstaw się!

Witam 740715, Tomasza i Janka i do spotkania, za Jolą w Beskidzie Pięknym. lol  lol  lol

Ostatnio edytowany przez darmando (2013-09-28 14:56:02)

719

Odp: Przedstaw się!

Cześć, form znam i przeglądam od bardzo dawna, jakoś nie było okazji się zarejestrować.
Jestem miłośnikiem raczej ekstremalniejszej turystyki górskiej, w góry chodzę od dziecka, nocuję w nich gdy tylko mam okazję nie ważne czy upał czy mróz.
Na szlaku można mnie spotkać z piękną i niezniszczalną psiną Azą, na terenie całego Beskidu. Mieszkam w Bielsku smile

Relacje z wycieczek można znaleźć na blogu.  smile

https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash3/1380231_273551149436723_620563357_n.jpg

Ostatnio edytowany przez kamykus (2013-10-18 19:39:30)

Outdoor & Trip - Fb
PS: Napełniam jednorazowe kartusze turystyczne smile

720

Odp: Przedstaw się!

Witaj kamykus wraz z piękną psiną Azą w naszym gronie ! big_smile Miłośników ekstremalnych wędrówek i wyczynów w górach też mamy na naszym Forum … big_smile, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz smile. Do zobaczenia na szlaku ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

721

Odp: Przedstaw się!

Powitanko kamykus i do spotkania na szlaku smile

Aza cudna psinka, łatwo rozpoznawalna, więc tak jak sprocketa73 po piesku Cię poznamy... wink

Blog przesznupany wink wnioski wyciągnięte - jakież to wiatry Cię tu do nas przywiały  tongue  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

722

Odp: Przedstaw się!

Jak tutaj trafiłem znaczy? smile
Nie pamiętam, to było z 3 lata temu  big_smile

Outdoor & Trip - Fb
PS: Napełniam jednorazowe kartusze turystyczne smile

723

Odp: Przedstaw się!

Cześc Kamykus!

To co napisał Kamykus w wolnym tłumaczeniu znaczy, że interesuje się survivalem, a jego szczególnym konikiem jest nawigacja satelitarna.    wink

724

Odp: Przedstaw się!

Staszek napisał/a:

(...) To co napisał Kamykus w wolnym tłumaczeniu znaczy, że interesuje się survivalem, a jego szczególnym konikiem jest nawigacja satelitarna.    wink

O to,to, to... !!!
Dokładnie tak wink Z bloga wynika, ze interesuje się survivalem i trafił do nas za sprawa nawigacji satelitarnej wink  lol

PS

kamykus - znam to miejsce Waszego biwakowania w okolicach Mesznej - niezapomniany onegdaj dla mnie sylwester smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

725

Odp: Przedstaw się!

No proszę jaki ten świat mały, a za pomocą nawigacji satelitarnej można, jak widać, trafić prosto na Forum Beskidu Małego lol.  No i chyba nam się nawet odnaleźli znajomi … big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/