1

Temat: Administaracja i moderacja

Mając na uwadze dobro naszego forum od dzisiaj skupię się głównie na pomocy przy stronie internetowej, poczcie itp. Wszelkie uwagi na temat forum, w tym propozycje tworzenia nowych działów lub zmian w istniejących proszę kierować do pozostałych administratorów pp. jolanty, neny, darkheusha i lowella79.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

2

Odp: Administaracja i moderacja

Dziękuję Piotrze za całą pracę jaką wykonałeś podczas administrowania forum!

3

Odp: Administaracja i moderacja

Dołączam się do podziękowań smile

Piotrek, ale chyba będziesz tutaj z nami, co? Nikt nie zastąpi Twojego poczucia humoru big_smile

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

4

Odp: Administaracja i moderacja

Eeee... czyli jakby cuś to nam jakiegoś PDF-ka poskładasz  wink  big_smile

Kuruj 4-litery i szykuj się na raczański  tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: Administaracja i moderacja

Zgodnie z prośbą Darkheusha jest profil na forum został zablokowany. Chciałem mu podziękować za administrowanie forum i wkład włożony w rozwój całego projektu!

Chciałem również uspokoić wszystkich biorących udział w konkursie kalendarzowym, że zostanie on dokończony. Liczymy oczywiście na Waszą pomoc w postaci wysyłanych zdjęć. Ale o tym  wkrótce na odpowiedniej stronie.

Ostatnią kwestią jest używanie obraźliwych słów, nawet w postaci różnego typu literówek. Za ich używanie będą ostrzeżenia, co w efekcie może doprowadzić do zablokowania konta.

6

Odp: Administaracja i moderacja

Nie wiem o co chodzi , ale szkoda byłoby gdyby  Darkheush wycofał się z naszego forum  sad

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

7

Odp: Administaracja i moderacja

maurycy napisał/a:

Nie wiem o co chodzi , ale szkoda byłoby gdyby  Darkheush wycofał się z naszego forum  sad

Dzięki Darek za wkład w forum i mam nadzieję że jeszcze nie jeden browar polegnie przy nas.Kontakt mamy w razie czego.A powody odejścia Darka ? Na ten temat trochę gadaliśmy w drodze do Stacha na Gibasy,rozumiem jego decyzję.

Góroczub.

8

Odp: Administaracja i moderacja

maurycy napisał/a:

Nie wiem o co chodzi , ale szkoda byłoby gdyby  Darkheush wycofał się z naszego forum  sad

http://www.beskidmaly.pl/pun/topic2082.html

To jest jego prywatna decyzja, na którą nie mamy wpływu.

9

Odp: Administaracja i moderacja

mirek napisał/a:

A powody odejścia Darka ? Na ten temat trochę gadaliśmy w drodze do Stacha na Gibasy,rozumiem jego decyzję.

Szkoda, że tylko Ty rozumiesz. Ja dalej nie wiem o co chodzi, nie wiem co uraziło Darka... jego decyzja jest dla mnie zupełnie niezrozumiała i nie wiem komu i co chciał w ten sposób zakomunikować.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

10

Odp: Administaracja i moderacja

Darkheush powiem krótko : bądż bardziej gruboskórny i nie przejmuj się co niektórymi osobami   hmm   
Możesz być pewny , że są tacy na tym forum , którzy niezależnie od okoliczności , zawsze będą trzymać za Tobą  smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

11

Odp: Administaracja i moderacja

maurycy - za późno. Wybaczcie, ale dla mnie jest to sprawa groteskowa - nie wierzę, że ktoś, a zwłaszcza chłop stary jak ja, który już niejedno przeżył, odszedł całkowicie z powodu jakiegoś głupawego sporu o kalendarz. Przytoczony przez Lowella79 wątek przeczytałem ze dwa razy i nie znajduję tam niczego, co by uzasadniało taką decyzję. Mam więc tylko nadzieję, że darkheush przemyśli swoją decyzję i wróci. Jeśli o mnie chodzi mogę w każdej chwili z powrotem aktywować jego konto.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

12

Odp: Administaracja i moderacja

maurycy napisał/a:

Darkheush powiem krótko : bądż bardziej gruboskórny i nie przejmuj się co niektórymi osobami   hmm   
Możesz być pewny , że są tacy na tym forum , którzy niezależnie od okoliczności , zawsze będą trzymać za Tobą  smile

Maurycy, czy ja zaliczam się do tych "co niektórych" osób? Albo do tych, które nie trzymają za Darkiem?

Czy kiedy rok temu także wyraziłam swoje zdanie na temat konkursu kalendarzowego, który wtedy prowadziła nena, zostałam osobą, która jej nie lubi, nie trzyma z nią i generalnie nena powinna mnie omijać szerokim łukiem? Przecież to nie uderzało w nią i teraz także nie miało uderzać w Darka. No ludzie, bądźmy poważni.

Kwestii porzucenia kalendarza, brania wszystkiego zbytnio do siebie, kilkakrotnych rozstań i powrotów Darka na forum nie będę komentować, bo znowu mi się jakąś zgrabną literówką dostanie. Od kiedy zarejestrowałam się na tym forum zawsze starałam się pisać to, co myślę. I chociaż przy ostatniej dyskusji na temat konkursu kalendarzowego nie wiedziałam czy mam się śmiać, czy płakać, będę robiła to nadal.

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

13

Odp: Administaracja i moderacja

Właśnie wróciłem z wakacji więc dopiero teraz przeczytałem te ostatnie posty .
Anusia ja w ogóle nie czytałem tematu o kalendarzu - więc absolutnie nie bierz tego do siebie  smile .
Dopiero teraz wiem o co w tym wszystkim chodzi   sad  . To chyba wszystko wyjaśnia z mojej strony  smile  . Po prostu wyraziłem swoja opinię nie znając całości tematu .
Moje przesłanie dla Darkheusha było takie uniwersalne ( czyt. nie obrażaj się o byle co !  ) . Dalej podtrzymuję , że było by szkoda żeby Darkheush odszedł mad  . To forumowa sól i pieprz , taki smaczek bez którego ciężko będzie się obejść .....
To tyle z mojej strony . Gdyby ode mnie to zależało to dawno zamknął bym już ten temat .
Lepiej skupmy się na górach  big_smile

Ostatnio edytowany przez maurycy (2013-08-14 08:29:40)

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

14

Odp: Administaracja i moderacja

Sorki ale dla mnie to jest groteska Czytając posty nic nie zauważyłem obraźliwego Fakt że czasami szkoda iż jest taki mały wybór zdjęć do kalendarza ale przecież my sami taki temat dajemy wiec trzeba się liczyć z tym ze w jakimś temacie będzie mało fot  Tak samo było w zeszło różnej edycji Dlatego ja Jestem zwolennikiem wolności tematyki z Beskidu Małego z zachowaniem odpowiednie formy czasowej jak było w pierwszej edycji Mimo to podziwiam zaangażowanie Darka w próbie  skompletowania niełatwej tematyki kalendarza Wydaje mi się że ta cała dyskusja z Darkiem trafiła w nie odpowiednim czasie a może i w czasie Mimo to będzie brakować mi lektur do poduszki pisanych przez pioniera i  współtworzyciela tego forum ale cóż trzeba szanować taką a nie inną decyzję Jeszcze raz dzięki j mam nadzieje że jeszcze o tobie usłyszymy

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

15

Odp: Administaracja i moderacja

Drodzy Forumowicze smile

Rodziło się to we mnie już od pewnego czasu i dojrzało... że czas mojego adminowania dobiegł końca.

Oczywiście nigdzie się stąd nie wynoszę i nadal jestem userką wink
Liczę, że jeszcze razem przebędziemy kawałek wirtualnej i rzeczywistej drogi  big_smile

Nie będę tylko osobiście wywalać spamerów lol  Mam też nadzieję, że wniosę jeszcze sporo nowych rzeczy - spraw w tematykę forum.

Dziękuję Lowellowi, Piotrowi i oczywiście mojej Psiapsiółce nenie za współpracę smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

16

Odp: Administaracja i moderacja

Kochani,

Tylko żeby nie było, że to jakaś psiapsiółkowa zmowa – nie to nie tak -  już od dłuższego czasu o tym myślałam, teraz nadszedł odpowiedni moment – ja również chciałam podziękować za administrowanie Forum smile. Nie odchodzę z Forum definitywnie, za bardzo Was polubiłam big_smile wink – nie będę tylko się zajmować administracją. Myślę, że jest wśród nas dużo osób, z nowymi świeżymi pomysłami, które z przyjemnością mnie zastąpią ! smile, a ja powiem szczerze – odpocznę trochę big_smile wink. Dziękuję smile.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

17

Odp: Administaracja i moderacja

sad  sad  sad  sad  sad

18

Odp: Administaracja i moderacja

W imieniu forum i swoim własnym bardzo Wam dziękuję!

19

Odp: Administaracja i moderacja

Drogie Koleżanki jest mi przykro i z bólem przyjmuję waszą rezygnację, jednocześnie dziękując za wszystko, co wniosłyście do działalności forum.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

Odp: Administaracja i moderacja

Wielka szkoda DZIEWCZYNY sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad , byłyście odpowiednimi osobami na odpowiednim miejscu- wg mnie nie do zastąpienia sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2013-10-20 14:11:47)

21

Odp: Administaracja i moderacja

O tak bardzo szkoda , będzie Was brakować w tej funkcji  sad  sad  sad .

Mam nadzieję , że dalej równie często już jako normalni użytkownicy , będziecie się pojawiać na forum  smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

22

Odp: Administaracja i moderacja

krótko, dziękuję psiapsiółką za prowadzenie forum, odwaliłyście kawał dobrej roboty smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

23

Odp: Administaracja i moderacja

no szkoda dziewczyny, bo raczej swoje obowiązki dobrze wywiązywałyście. Pozostaje podziękować wam za włożony wkład w rozwój i promowanie Forum  wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

24

Odp: Administaracja i moderacja

Szkoda dziewczyny sad To Wy, w dużej mierze, nadawałyście forum tempa i życia przeznaczając na to wiele swojego  czasu. To wielka robota, dzięki Wam za to smile

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

25

Odp: Administaracja i moderacja

Dałyście wysoką poprzeczkę swoim następcą big_smile
Szkoda dziewczyny sad sad sad

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.