1

Temat: aparat z zoom

czy ktoś miał w rękach takie aparaty?

- Panasonic Lumix DMC-FZ200
- Sony Cyber-shot DSC-HX200V - megazoom po liftingu
- Canon PowerShot SX280 HS
- Canon PowerShot SX50 HS

ewentualnie co o nich sadzicie?

Chodzi mi przede wszystkim Panasonic-a labo Sony-aka

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

Odp: aparat z zoom

Sony Cyber-shot DSC-HX200V - Od tego trzymaj się z daleka. Mam toto, owszem zoom optyczny x30 jest, GPS i full automatyka. Ale jakość zdjęć jest tragiczna. Próbowałem na różnych ustawieniach -ten aparat maluje akwarele zamiast uwypuklić detal. Poprzednio miałem Panasonica z matrycą 3 mln pix i było lepiej.

O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa ?

3

Odp: aparat z zoom

dzięki za info
Ja miałem 230SX ale zakończył swój żywot upadkiem więc 280SX jest mi znany bo bawiłem się nim w Media
Co do Sony to do tej marki podchodzę sceptycznie, czyli tak jak ją oceniłeś

Pozostaje mi Panasonic-a zobaczyć wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

4

Odp: aparat z zoom

łysy z łysiny napisał/a:

Sony Cyber-shot DSC-HX200V - Od tego trzymaj się z daleka. Mam toto, owszem zoom optyczny x30 jest, GPS i full automatyka. Ale jakość zdjęć jest tragiczna. Próbowałem na różnych ustawieniach -ten aparat maluje akwarele zamiast uwypuklić detal. Poprzednio miałem Panasonica z matrycą 3 mln pix i było lepiej.

Jakie obiektywy stosują w Sony?

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .