Temat: Kiedy rozdanie nagród?

Takie zapytanie do forumowiczów. Rozdanie nagród odbędzie się w remizie OSP Kuków.
W jaki dzień powinno się odbyć?
- w tygodniu
- w sobotę
- w niedzielę?

2

Odp: Kiedy rozdanie nagród?

Najlepiej sobota żeby później można było ruszyć na szlak smile Pytanie: czy gdzieś się da zobaczyć te zdjęcia?

Ostatnio edytowany przez angi (2010-05-06 14:27:46)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

3

konkurs jeszcze trwa:) prawdopodobnie zdjęcia zostaną zaprezentowane podczas rozdania nagród + końcem czerwca planuje spotkanie autorskie z pisarką Dorota Ponikiewską i wtedy będzie  wystawa dla wszystkich dostępna.

4

rozdanie nagród odbędzie się 12 czerwca o godz. 16.00 w sali prób Orkiestry Dętej Gminy Stryszawa w remizie OSP Kuków. rezerwować terminy

5

smile dzwoniłem do wszystkich i termin ten aktualny jest i niezmienny już

6

Mnie niestety nie będzie, tak jak mówiłem w tym dniu jadę w Gorgany. Ale wysyłam delegację z forum Beskidu Małego w postaci Neny i Lowella z Czarownicą smile

Podpatruje twoje sny,

7

cze czy ty masz szynskim tel coś na 507 xxx xxx bo do mnie ktoś dzwonił a potem mi bateria siadła

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

8

tak, to mój nr.

9

angi napisał/a:

Mnie niestety nie będzie, tak jak mówiłem w tym dniu jadę w Gorgany. Ale wysyłam delegację z forum Beskidu Małego w postaci Neny i Lowella z Czarownicą smile

Lowella to ja załatwiam:P

10

a można gdzieś luknąć na prace które zostały zakwalifikowane do konkursu

Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

11

baca napisał/a:

a można gdzieś luknąć na prace które zostały zakwalifikowane do konkursu

Podpisuję się pod tym czterema łapkami big_smile

Podpatruje twoje sny,

12

zdjęcia zostaną przedstawione 12 czerwca tak bardziej kameralnie dla tych co przyjdą na rozdanie nagród, a wystawa ogólnie dostępna będzie 26 czerwca podczas spotkania autorskiego z pisarką Dorotą Ponikiewską. W formie elektronicznej zaprezentowane zostaną końcem lipca w serwisach internetowych kukow.pl oraz beskidmaly.pl.

Uwaga, nie ma jeszcze wyników, obrady komisji odbędą się za tydzień;)

13

śluz maniana , zatem musimy wyczekiwać do ostatecznego terminu

- Jan Galicz

14

U nas w tym dniu impreza rodzinna i raczej sie nie urwę, pozostaje mi liczyć na to, że może uda się dotrzec na 26 czerwca hmm

No tak to jest przy tylu osobach, wszystkim na raz rzadko pasuje sad

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile