1

Temat: Jak to na pewnej wysokiej Ławce było...

Trochę się guzdrałem z opracowaniem materiału, ciągle brakowało czasu (lub ochoty, lub jednego i drugiego tongue) i tak minął tydzień, aż wreszcie jest. Co można powiedzieć więcej? Niektórzy już znają tę trasę, inni zapewne jeszcze ją poznają, a ja napiszę, że naprawdę warto się tam wybrać, zwłaszcza w taką piękną, już nieco jesiennie chłodną, ale stabilną pogodę - rano temperatura balansowała koło zera, na niebie nie było nawet jednej chmurki, a powietrze było tak przejrzyste, że widoki powalały nas na kolana - okrzykom zachwytu nie było końca. Trasę polecam wszystkim, którzy chcieliby się nieco zaprzyjaźnić ze skałami, ale (jeszcze?) boją się wielkich przepaści lub nie czują się na siłach przechodzić przez Rohackiego konia czy drabinką na Kozią Przełęcz. Na Bystrej Ławce jest nieco trudności ale w sam raz dla początkującego górołaza z dobrą kondycją. Jeśli kto nie wierzy to niech zajrzy:
https://lh6.googleusercontent.com/-yOWQJF4Uq8g/UjN21qVw2JI/AAAAAAAAQs8/DWxoI2wSNbM/s640/IMG_4147.JPG
Pozdrawiam Piotrek

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

2

Odp: Jak to na pewnej wysokiej Ławce było...

Oj szkoda, ze nie mogliśmy dołączyć. Trasa na prawdę wygląda ciekawie.

3

Ja tam wierzę Piotr  big_smile  Bo byłem w tym roku jak wiesz smile I też tą trasę wybrałem na takie przetarcie dla tych co ze mną byli a był ich to pierwszy raz na tatrzańskiej skale  big_smile  Żałuję tylko że się na Furkota nie pokusiłem... wink

4

Bardzo ciekawie napisane  smile . Trzeba mieć niezłą  wenę żeby tak zwięzłe i ciekawie pisać  smile .
Fotki też niczego sobie  smile .
Przy okazji przypomniałeś nam Piotrze naszą niedawną lipcową eskapadę na Bystrą  smile . Tez mieliśmy piękna pogodę .
Gratki  smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

5

Kolejna relacja z onej Ławki - może się w końcu przydarzy wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

6

Świetna i ciekawa relacja Piotrze smile  Dziwi mnie tyle ludzi w mało obleganych Tatrach Słowackich..

7

Macieks napisał/a:

Dziwi mnie tyle ludzi w mało obleganych Tatrach Słowackich..

Mnie też to mocno dziwiło. Mało tego, na każdym prawie szczycie widziałem ludzi, a szlaków tam nie uświadczysz, czyli zapewne przewodnicy górscy też mieli wzięcie hehe tongue

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa