Temat: Beskid Mały Łukasz Gieruszczak

http://zywiecinfo.pl/wp-content/uploads/2013/09/przewodnik.jpg

Nakładem wydawnictwa Żywia ukazał się mini przewodnik po Beskidzie Małym autorstwa Łukasza Gieruszczaka. „Beskid Mały” należy do serii wydawnictwa „3 dni”.

Więcej o tej pozycji przeczytacie TUTAJ

Gratulujemy Autorowi  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: Beskid Mały Łukasz Gieruszczak

A dziękuję! Rzecz jasna przewodnik nie ukazałby się, gdyby nie cenne informacje zamieszczane na cennym forum smile  Być może wkrótce ukaże się drugie wydanie - poprawione. W odpowiedzi na prezentację miniprzewodnika "3 dni w Beskidzie Małym": Ogromne wrażenie zrobił na mnie Tomasz Biesik i nowe wydanie "Schronisk górskich..."
http://www.beskidmaly.pl/pun/topic2029.html
http://nowiny.andrychow.eu/nowiny/najwa … sz-bienika

3

Odp: Beskid Mały Łukasz Gieruszczak

drugie wydanie - poprawione
A nie dało się wydać bez błędów?   tongue 

Doceniam pracę i poświęcony czas oraz zaangażowanie, ale wg mnie szkoda wydawać coś co za chwilę musi być poprawione. Oczywiście proszę sobie nie brać tego do serca, bo nawet najwięksi w turystyce też tak robili, chociażby Krygowski czy Matuszczyk

Życzę przy ewentualnym drugim wydaniu jeszcze większego sukcesu

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz