1

Temat: XIII Rodzinny Rajd Górski "Dzień Papieski"

Na mecie XIII Rajdu Górskiego "Dzień Papieski" - "Jan Paweł II - Papież Dialogu" w dniu 13 października 2013 obok schroniska PTTK Leskowiec przy słonecznej pogodzie i we wspaniałych humorach zgłosiło się ok. 1000 uczestników z 81 miejscowości. Na mecie Rajdu odbyły sie różne konkursy, których zwycięzcy otrzymali cenne nagrody. Duży podziw wśród dzieci i młodzieży wzbudziło przybycie ok. 60 jeźdźców reprezentujących 21. Pułk Ułanów Nadwiślańskich z Kalwarii, Chrzanowa i Sułkowic oraz Krakowski Szwadron Ułanów im. Józefa Piłsudzkiego. W południe pielgrzymi udali się do Sanktuarium Ludzi Gór na Mszę Świętą.

Więcej można dowiedzieć się na stronie www.andrychow.pttk.pl

http://www.andrychow.pttk.pl/galeria/2013_10_13/xiiirodzinnyrajdgrski10.jpg

Ostatnio edytowany przez baca (2013-10-22 10:26:57)

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

2

Odp: XIII Rodzinny Rajd Górski "Dzień Papieski"

co by nie było, że człowieka z FBM nie było

http://www.andrychow.pttk.pl/galeria/2013_10_13/images/rajd_papieski_01.jpg

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

3

Odp: XIII Rodzinny Rajd Górski "Dzień Papieski"

fajnie baca, że nas reprezentowałeś smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

4

Odp: XIII Rodzinny Rajd Górski "Dzień Papieski"

baca napisał/a:

co by nie było, że człowieka z FBM nie było

            Jak to?
Przecierz  wink Ty byłeś big_smile
         smile  smile  smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

5

Odp: XIII Rodzinny Rajd Górski "Dzień Papieski"

MK napisał/a:

Jak to?
Przecierz  wink Ty byłeś big_smile
         smile  smile  smile

toż to właśnie informuję, że byłem Trochę ludzi się przewinęło a najlepsze było to, że rano jak szedłem na szczyt to miałem styczność z 40 osobnikową watahą dzików. Coś wspaniałego. Od rozmiarów XXL po S wink
Mam filmik z telefonu, który trwa min, ale jak go wrzucić Hmm

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz