726

Odp: Przedstaw się!

Hej ! Chciałbym przywitać się ze wszystkimi smile Mam na imię Adrian i mieszkam w okolicy Kęt (Nowa Wieś). Forum jest mi znane dzięki Harnasiowi, za którego namową zarejestrowałem się też tutaj smile Znaczne grono użytkowników portalu miałem przyjemność poznać podczas wspólnych wypadów w  góry, na rower, czy też startów w zawodach biegowych. Pozdrawiam wszystkich smile

727

Odp: Przedstaw się!

Witaj Adrianie big_smile ! bardzo nam miło, że w końcu do nas trafiłeś ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

728

Odp: Przedstaw się!

Bardzo sie cieszę Adrianie, że po przebiegnięciu setek kilometrów, w końcu do nas dobiegłeś , dojechałeś na dwóch kółkach po naszych w Beskidzie PIĘKNYM stromych serpentynach,  super że już jesteś!!! WITAJ  !!!!!!!! smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile
Witam równie serdecznie WSZYSTKICH NOWYCH, wcześniej zarejestrowanych, do zobaczenia na szlaku, hej! big_smile

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2013-10-19 10:35:55)

729

Odp: Przedstaw się!

Na żywo Adrian został przywitany - więc jeszcze wirtualne pozdrowionka - do rychłego zobaczenia na szlaku smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

730

Odp: Przedstaw się!

jolanta napisał/a:

Na żywo Adrian został przywitany - więc jeszcze wirtualne pozdrowionka - do rychłego zobaczenia na szlaku smile

Tak, Adrian zaliczył pierwsze forumowe spotkanie ! big_smile Było nam bardzo miło Cię poznać w realu smile.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

731

Odp: Przedstaw się!

Mnie również było miło Was poznać w realu smile Widzicie, ja to mam szczęście... Niedawno się zarejestrowałem a tu już forumową imprezę zaliczyłem smile Kiedy następna i dlaczego tak późno ? smile Pozdrowienia i do zobaczenia

732

Odp: Przedstaw się!

Witaj Adrian! Czy jesteś tym sympatycznym kolarzem i biegaczem, którego miałem przyjemność poznać na naszej zeszłorocznej wycieczce rowerowej z Harnasiem przez trzy przełęcze?

Mam na myśli ten wątek:
http://www.beskidmaly.pl/pun/post23757.html#p23757

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

733

Odp: Przedstaw się!

Witaj Adrianie, mam nadzieję, że podepniesz się do wątku o bieganiu na naszym forum smile

734

Odp: Przedstaw się!

Tak Piotr, podjeżdżaliśmy razem pod Krowiarki smile Z lowellem także miałem przyjemność biec w półmaratonie dookoła jeziora Żywieckiego.

735

Odp: Przedstaw się!

Witajcie wszyscy, których nie witałem.
Adrianie - fajnie, że zdecydowałeś się zawitać na naszym forum.
Do ponownego zobaczenia na szlaku smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

736

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich. smile Jestem Marta, lat 18. Mieszkam w pobliżu Wadowic, więc w góry mam dosyć blisko. big_smile Góry od dawna są moją miłością, ale ze względu na wcześniejszy brak możliwości, szczyty zdobywam dopiero od ponad dwóch lat. Beskid Mały, ze względu na to, iż mieszam tuż obok ma dla mnie szczególne znaczenie, stąd m. in. moja obecność na tym forum smile

737

Odp: Przedstaw się!

Witaj Marto, bardzo nam miło.  smile. Do zobaczenia gdzieś na szlaku smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

738

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Marta u nas smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

739

Odp: Przedstaw się!

Serdecznie wszystkich witam !!!!!!!!!!! do dzisiaj nie mogę zrozumieć przypadku z moja osobistą żoną w dniu dla mnie tak oczekiwanym - poświęcenia kaplisi. Z wielkim szacunkiem Was wszystkich traktuję i dla czego? Najwyższy nie pozwolił mi z Wami świętować ?????/
Do dzisiaj jest mi z tym źle, dla tego postanowiłem podczas następnego spotkania nadrobić !!!!!!!!  Jeżeli słowa piosenki zaginęły, to kopia jest i tak myślałem, że ją razem odśpiewamy, ale co się odwlecze to nie uciecze - taką mam nadzieję ......!!!!!!!!!!
Zalogowałem się więc będę mógł być bardziej konkretnie z Wami!!!!!!
Pozdrawiam WSZYSTKICH !!!!!!!!!!! Maciek /W.K./.

740

Odp: Przedstaw się!

Tak to czasami bywa...  hmm ale nadrobimy to, nadrobimy... Kuruj małżonkę i na opłatek się szykujcie big_smile

Tekst by się przydał wcześniej coby się wszyscy naumieli  wink  lol

Podeślijcie mi go z Harnasiem na maila - umieścimy na forum  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

741

Odp: Przedstaw się!

Witaj Maćku!!! Bardzo miło że w końcu trafiłeś ( już oficjalnie  wink ) do naszego grona   big_smile  big_smile  big_smile

742

Odp: Przedstaw się!

Miło nam powitać Cię oficjalnie w naszym wirtualnym gronie Maćku smile - cóż życie ... nie martw się, najważniejsze, żeby żona wróciła do zdrowia smile, a spotkanie nie ucieknie, w myśl powiedzenia, co się odwlecze ... big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

743

Odp: Przedstaw się!

Witaj Maćku do spotkania w BM-ie

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

744

Odp: Przedstaw się!

Cześć Wszystkim !!! Jestem Mateusz z Dankowic. Cieszę się, że wkręciłem się wreszcie do tego miłego grona forumowiczów Beskidu Małego.
Jeśli tylko czas na to pozwoli staram się wraz z żoną i córką spędzać jak najwięcej czasu na górskich szlakach.
Dodam jeszcze, że prowadzę bloga gdzie opisuję nasze górskie wycieczki, na którego zapraszam http://mateuszorantek.blogspot.com/

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów smile

745

Odp: Przedstaw się!

Witam sąsiada zza miedzy  smile  ( pochodzę z Kaniowa ) . Mam nadzieję , że nieraz będzie nam po drodze w Beskid Mały , a może i dalej smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

746

Odp: Przedstaw się!

Witaj oran77
Fajny masz  swój blog smile
Podoba mi się, że robisz zdjęcia  tabliczką szczytowym, na przełęczach i kierunkowskazom w Beskidzie Małym.
Dla mnie to cenne, gdyż mam podgląd na obecny ich stan !!!
Do zobaczenia na szlaku.
Mam nadzieję spotkać Ciebie wraz z córeczką i żoną big_smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

747

Odp: Przedstaw się!

Powitanko oran77 smile

Blog spenetrowany wink do zobaczenia na szlaku big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

748

Odp: Przedstaw się!

Lepiej pózno niż wcale ale chciałem przywitać wszystkich użytkowników forum BM. Mam na imię Arek, rocznik 76 ( ponoć najlepszy  lol ) i mieszkam w Łodygowicach u podnuża Czupla mniej więcej. Cóż mogę o sobie napisać ? Z pewnością to, że góry są moją pierwszą miłością. Poza tym uwielbiać przebywać na łonie natury i chłonąć piękno otaczającego świata.

749

Odp: Przedstaw się!

aro1569 napisał/a:

Lepiej pózno niż wcale ale chciałem przywitać wszystkich użytkowników forum BM. Mam na imię Arek, rocznik 76 ( ponoć najlepszy  lol ) i mieszkam w Łodygowicach u podnuża Czupla mniej więcej. Cóż mogę o sobie napisać ? Z pewnością to, że góry są moją pierwszą miłością. Poza tym uwielbiać przebywać na łonie natury i chłonąć piękno otaczającego świata.

wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

750

Odp: Przedstaw się!

Hej !

Jestem Mateusz. Mam 20 lat. Mieszkam w okolicach Beskidu Sądeckiego i Wyspowego. Prowadzę stronę o górach, w której opisuje wycieczki, na których jesteśmy z moją najwspanialszą towarzyszką. Serdecznie zapraszam http://mynaszlaku.pl/

Pozdrawiam