26

Odp: IX Zlot forum BM

mirek napisał/a:

Popieram, znam to plejs.tym bardziej że mam tam dojścia.

Nie żebym się czepiał  big_smile ale w zeszłym roku to samo słyszeliśmy... big_smile i wiadomo jak się skończyło ze zlotem na Skalance smile

27

Odp: IX Zlot forum BM

Sytuacja prawna Skalanki jest ustabilizowana,Grzmoty wykupiły bacówkę i gospodarzą na calego.Nie trzeba mi wypominać tej wpadki,nie moja wina że wtedy tak wypadło.Ale zrobicie jak chcecie.

Góroczub.

28

Odp: IX Zlot forum BM

Tak więc stanęło na tym, że zlot robimy jesienią i tym samym temat chwilowo idzie w odstawkę. Co do miejsa spotkania, jeszcze podyskutujemy, ale faktycznie może lepsza byłaby Skalanka wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

29

Odp: IX Zlot forum BM

Jesień się pomału zbliża big_smile  Czas odświeżyć temat zlotu forumowego big_smile Może zaczniemy konkretnie myśleć nad terminem i miejscem smile

Ostatnio edytowany przez jardo (2013-08-29 08:20:08)

30

Odp: IX Zlot forum BM

Jeżeli ma być to coś więcej niż spotkanie kilku osób to zacząłbym od pytania czy w ogóle ktoś ma ochotę uczestniczyć w czymś takim jak spotkanie forumowe.

31

Odp: IX Zlot forum BM

Jasne , że tak  smile .

Mimo pojawiających się od czasu do czasu plotek , że forum zmierza powoli ku upadkowi - twierdzę , że wcale nie jest tak żle  tongue .
Koniecznie zróbmy zlot  ! . Chętnie pomogę przy organizacji  smile

Proponuje przystąpić od razu do rzeczy i wzorem lat ubiegłych zrobić ankietę gdzie i kiedy .
Ja bym się skłaniał na zlot gdzieś na terenie Beskidu Małego . Jechać dalej zawsze można przy innej okazji Optymalny termin to pierwsza połowa pażdziernika czyli do wyboru weekend 5 /6 lub 12/13 .

Czy można prosić któregoś z moderatorów o wstawienie ankiety  ?  smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

32

Odp: IX Zlot forum BM

jestem za big_smile

33

Odp: IX Zlot forum BM

Mi tez pasi smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

34

Odp: IX Zlot forum BM

A jaka to ma być ankieta maurycy?

35

Odp: IX Zlot forum BM

Po prostu głosujmy na konkretny termin i miejsce zlotu .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

36

Odp: IX Zlot forum BM

to czekam na propozycje smile

37

Odp: IX Zlot forum BM

Pierwszy weekend października jak najbardziej smile to taki realny termin wink można zdążyć z przygotowaniami smile
Miejsce jednak jak było proponowane na początku STEFANKA ze względu na łatwość dotarcia dla bardziej leniwych wink, a bardziej aktywni mają kilka szlaków do wyboru smile zadaszone miejsce na ognisko i inne atrakcje smile

38

Odp: IX Zlot forum BM

W tym terminie odbywa się 50-lecie SKPB Katowice na który się wybieram. W związku z tym, pierwszy weekend w moim przypadku odpada  sad . Może następnym razem?

39

Odp: IX Zlot forum BM

Ja także wiem już na pewno ,że będę w pierwszy weekend października w pracy.

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

40

Odp: IX Zlot forum BM

Wychodzi na to , że padnie na termin 12 na 13 pażdziernika . Ja bym poczekał jeszcze góra do tygodnia czasu na inne propozycje i uwagi , a jeśli nie będzie żadnych ( uzasadnionych  tongue  )  to ten termin zaklepał .

Co do wyboru miejsca to nie do końca jestem przekonany za Stefanką na Koziej Górze ( Beskid Śląski ) . Na plus przemawia dobra lokalizacja i miejsce do imprezowania , na minus noclegi . Tę kwestię trzeba by jeszcze dograć .

Ostatnio edytowany przez maurycy (2013-08-31 17:22:11)

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

41

Odp: IX Zlot forum BM

Chętnie się z Wami "zlecę lub zlocę"  wink  lol by zobaczyć Wasze pyszczki wink jeżeli tylko będę akurat przebywała w tej części galaktyki - trzyma mnie trochę obowiązków, ale 12/13 powinien być wolny smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

42

Odp: IX Zlot forum BM

NADAL PROPONUJĘ : SKALANKA

Chatka "POD SKALANKĄ"

Zaplecze - Kuchnia - Jest gdzie wyjść na spacer - Dobre połączenie PKP.
Miły pan ZADORA.

43

Odp: IX Zlot forum BM

Tedi50w napisał/a:

NADAL PROPONUJĘ : SKALANKA

Chatka "POD SKALANKĄ"

Zaplecze - Kuchnia - Jest gdzie wyjść na spacer - Dobre połączenie PKP.
Miły pan ZADORA.

I ceny przystępne,tak od 35 zeta w górę : lol .Wolałbym bacówkę Skalanka,nocleg 17 zł,do dyspozycji  kuchnia,sala kominkowa itp.Dalej to samo co w poprzednim poście.

Ostatnio edytowany przez mirek (2013-10-27 10:49:22)

Góroczub.

44

Odp: IX Zlot forum BM

Myślę, że zaprzepaszczono sad wspaniałą okazję na zlot, który mógł się odbyć na przełęczy Gibasowej
w dniu poświęcenia kapliczki.
Po cichu tak liczyłem, ale nie mogłem sugerować, gdyż miałem w tym dniu imprezę rodzinną,
co jednak nie przeszkodziło mi być żoną na Gibasach smile
Ja osobiście na zlotach poza Beskidem Małym nie planuję uczestniczyć.

Ostatnio edytowany przez MK (2013-10-28 18:43:21)

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

45

Odp: IX Zlot forum BM

MK napisał/a:

Myślę, że zaprzepaszczono sad wspaniałą okazję na zlot, który mógł się odbyć na przełęczy Gibasowej
w dniu poświęcenia kapliczki.
Po cichu tak liczyłem, ale nie mogłem sugerować, gdyż miałem w tym dniu imprezę rodzinną,
co jednak nie przeszkodziło mi być żoną na Gibasach smile
Ja osobiście na zlotach poza Beskidem Małym nie planuję uczestniczyć.

A ja tak. wink

Góroczub.

46

Odp: IX Zlot forum BM

Tak naprawdę pomału można by myśleć o spotkaniu opłatkowym. Zlot czy opłatek, zwał jak zwał, liczy się spotkanie. Zaraz zacznie się listopad, więc jest trochę czasu żeby wszystko przedyskutować. Ucieszyłam się kiedy Jola w którymś poście ostatnio wspomniała o tym smile Bo czy jest możliwe doprowadzenie do skutku i zlotu i spotkania przy opłatku?

Ostatnio edytowany przez Anusia (2013-10-29 10:42:45)

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

47

Odp: IX Zlot forum BM

Anusia napisał/a:

Tak naprawdę pomału można by myśleć o spotkaniu opłatkowym. Zlot czy opłatek, zwał jak zwał, liczy się spotkanie. Zaraz zacznie się listopad, więc jest trochę czasu żeby wszystko przedyskutować. Ucieszyłam się kiedy Jola w którymś poście ostatnio wspomniała o tym smile Bo czy jest możliwe doprowadzenie do skutku i zlotu i spotkania przy opłatku?


Dokładnie o tym rozmawialiśmy z Harnasiem na Gibasach.
Też się zgadzam ze stwierdzeniem, że najważniejsze jest spotkanie i ... powód do niego big_smile a nazwa? rzecz drugorzędna wink

Może Harnaś zechce podjąć się organizacji?

Ja bym to widziała w BM-ie bo wtedy jest większa szansa na to, że dotrą wszyscy zainteresowani, nawet Ci, którzy nie nocują wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

48

Odp: IX Zlot forum BM

Halo, halo Harnaś big_smile

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

49

Odp: IX Zlot forum BM

Cieszę się , że temat zlotu/spotkania opłatkowego znowu wrócił na tapetę  smile .
Też jestem za tym żeby nasze zloty robić tylko w BM .
Jako , że czasu mało pozostają w zasadzie dwa terminy do wyboru czyli :
7 / 8 grudnia lub 14 / 15 grudnia .

Termin listopadowy z oczywistych względów ( opłatkowych tongue ) odpada .

Na miejsce zlotu proponuje nic nie kombinować , tylko wybrać naszą najlepszą sprawdzoną bazę czyli chatkę u Ani i Rafała pod Potrójną .

Co Wy na to ?

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

50

Odp: IX Zlot forum BM

maurycy napisał/a:

Jako , że czasu mało pozostają w zasadzie dwa terminy do wyboru czyli :
7 / 8 grudnia lub 14 / 15 grudnia .

No i tu jest właśnie pies pogrzebany. W moim przypadku 7-8 odpada na starcie bo mam wtedy zajęcia. Także gdyby były te dwa terminy do wyboru to zgłaszam się na ten drugi.

Jeśli chodzi o miejsce, jak najbardziej popieram Maurycego smile

Ostatnio edytowany przez Anusia (2013-10-29 21:16:04)

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka