51

Odp: IX Zlot forum BM

Jeśli o mnie chodzi - 7-8 grudnia nie wchodzi w rachubę na pewno, bo wtedy jest Krakowski Festiwal Górski, który może też odwiedzi znowu ktoś z kolegów forumowiczów. Zapraszam! W takim razie przychylam się do 14/15 grudnia 2013. Jeśli chodzi o miejsce jak najbardziej pasuje mi Potrójna - znana, sprawdzona i lubiana chyba przez większość z nas, choć nie mam też nic przeciwko nowemu miejscu o ile nie będzie to jakaś wstrętna rudera bez okien i kuchni smile.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

52

Odp: IX Zlot forum BM

Ja w sumie bardzo lubię Po3
Ciepło, wesoło, z moimi ulubionymi gospodarzami - Anią i Rafałem..
Drugi termin jest dla mnie najlepszy..:-D

Odp: IX Zlot forum BM

Podczas spotkania na Gibasach z okazji uroczystego poświęcenia Kaplisi i Mszy Św., zrodził sie pomysł aby tegoroczne spotkanie opłatkowe zorganizować u Stacha, zaprosić zaprzyjaźnionego księdza z Rzyk, odśpiewać forumową piosenkę autorstwa Władzia-Maćka ( niestety z nieprzewidzianych okoliczności nie mógł być wówczas na Gibasach ) itd, ale to tylko jedna z propozycji ...

54

Odp: IX Zlot forum BM

harnaś wołoski napisał/a:

Podczas spotkania na Gibasach z okazji uroczystego poświęcenia Kaplisi i Mszy Św., zrodził sie pomysł aby tegoroczne spotkanie opłatkowe zorganizować u Stacha, zaprosić zaprzyjaźnionego księdza z Rzyk, odśpiewać forumową piosenkę autorstwa Władzia-Maćka ( niestety z nieprzewidzianych okoliczności nie mógł być wówczas na Gibasach ) itd, ale to tylko jedna z propozycji ...

Na tą chwilę większość wypowiedzi była za powtórzeniem opłatka na Potrójnej, więc tą kwestię warto jeszcze przedyskutować.

Nic o piosence forumowej nie słyszałem, prosimy o tekst, bo inaczej ciężko będzie ze śpiewaniem smile

55

Odp: IX Zlot forum BM

Może się kilku osobom narażę... W planach jest kolejna msza? Nie za wiele tego ostatnio?

56

Odp: IX Zlot forum BM

Mnie się lovell nie naraziłeś... wręcz przeciwnie...
Dziękuję Ci za Twoją wypowiedź...

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

57

Odp: IX Zlot forum BM

Oj ktoś tu się boi wody święconej big_smile

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

Odp: IX Zlot forum BM

Szykuje się kolejna msza ??? A skąd lowel masz takie wiadomosci, bo  mnie kompletnie nic na ten temat nie wiadomo, nic nie słyszałem o kolejnej mszy, czuje że jest tu wywoływany sztucznie drażliwy temat, tylko po co ? Osobiscie marzy mi sie wigilijka z klimatem w Chatce na Potrójnej z 2011 roku, to była jedna z najpiekniejszych wigilijek w miom życiu, wszyscy byli radośni , szcześliwi i było nam ze sobą bardzo dobrze i życzylismy sobie aby kazda następna wigilijka przebiegała w takim klimacie!- to były bardzo piekne niezapomniane chwile!!!  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2013-10-31 21:10:38)

59

Odp: IX Zlot forum BM

teksanski napisał/a:

Oj ktoś tu się boi wody święconej big_smile

niektórzy w święconą wodę nie wierzą tongue

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

60

Odp: IX Zlot forum BM

To może zwyczajnie i po prostu zejdźmy się na spotkaniu opłatkowym, Na Potrójnej 14/15 grudnia - tak jak to było rok czy dwa lata temu smile Zwyczajnie, bez swarów i rozdźwięków - podzielmy się opłatkiem, pobądźmy ze sobą - tak zwyczajnie!  smile

A kto będzie miał ochotę to w niedziele powędruje do Stacha na Gibasy - tak zwyczajnie  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

61

Odp: IX Zlot forum BM

harnaś wołoski napisał/a:

Szykuje się kolejna msza ??? A skąd lowel masz takie wiadomosci, bo  mnie kompletnie nic na ten temat nie wiadomo, nic nie słyszałem o kolejnej mszy, czuje że jest tu wywoływany sztucznie drażliwy temat, tylko po co ? Osobiscie marzy mi sie wigilijka z klimatem w Chatce na Potrójnej z 2011 roku, to była jedna z najpiekniejszych wigilijek w miom życiu, wszyscy byli radośni , szcześliwi i było nam ze sobą bardzo dobrze i życzylismy sobie aby kazda następna wigilijka przebiegała w takim klimacie!- to były bardzo piekne niezapomniane chwile!!!  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile  smile

Maurycy takowo pisał, przed usunięciem swojego posta, stąd ta moja wiedza o mszy. Ja tez właśnie taką wigilię mam w pamięci.

62

Odp: IX Zlot forum BM

Chociaż temat zlotu wywołał sporo emocji  roll  ,
nie przeszkodziło to w wypracowaniu wspólnej finalnej propozycji  smile .

Tak więc :

zlot opłatkowy robimy 14/15 grudnia od godziny 16.00  w chatce pod Potrójną u Ani i Rafała .

Na drugi dzień kto będzie chętny przejdzie z opłatkiem do Stacha na Gibasach

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

Odp: IX Zlot forum BM

Lowel - No to wszystko jasne, szkoda tylko ze niektórzy forumowicze podają fałszywe niesprawdzone wiadomosci, wywołujac drazliwe tematy, po co ? naprawde nie warto. Wato za to sie spotkac, pogadać, pobyć ze sobą, za nasze zdrowie wypić -TO WARTO!!!, tak jak w 2011!!! smile  smile  smile

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2013-10-31 22:05:41)

64

Odp: IX Zlot forum BM

No to piknie chopy big_smile a kto rezerwuje chatkę u naszych miłych gospodarzy?  wink

Mogą być inne chętne grupy na takie milutkie spotkanie  tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

65

Odp: IX Zlot forum BM

Ja to zrobię . Skontaktuje się z nimi 2 listopada . Na pewno nie będzie problemu smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

66

Odp: IX Zlot forum BM

harnaś wołoski napisał/a:

Lowel - No to wszystko jasne, szkoda tylko ze niektórzy forumowicze podają fałszywe niesprawdzone wiadomosci, wywołujac drazliwe tematy, po co ? naprawde nie warto. Wato za to sie spotkac, pogadać, pobyć ze sobą, za nasze zdrowie wypić -TO WARTO!!!, tak jak w 2011!!! smile  smile  smile


Nieprawidłowa informacje  - to był przypadek. A dyskutować warto i normalnie i na forum. Pozdrawiam wink

Dzięki Maurycy, że ogarniasz sprawę Chatki na Potrójnej!

67

Odp: IX Zlot forum BM

Mamy potwierdzoną rezerwacje smile .

Pozostaje tylko dograć z Rafałem szczegóły organizacyjne , ale to już jak pisałem zrobię 2 listopada - po świętach  . W każdym razie termin i miejsce jest już zaklepane  smile .

Zdradzę tutaj pewną  niespodziankę , ale nie do końca  ......  co by było potem miłym zaskoczeniem   cool

Na ten sam termin zapowiedziało  się wcześniej kilku naszych miłych i znanych nam osób  smile  smile  smile
Cieszy mnie to  bardzo   smile  .  Ma to być nasz 1 zlot opłatkowsmile ( wcześniej to były spotkania  wink )

tak więc jeszcze raz :

zlot opłatkowy robimy 14/15 grudnia od godziny 16.00  w chatce pod Potrójną u Ani i Rafała  smile  smile  smile

Na drugi dzień kto będzie chętny przejdzie z opłatkiem do Stacha na Gibasach   smile  smile  smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

68

Odp: IX Zlot forum BM

maurycy napisał/a:

Zdradzę tutaj pewną  niespodziankę , ale nie do końca  ......  co by było potem miłym zaskoczeniem   cool

Na ten sam termin zapowiedziało  się wcześniej kilku naszych miłych i znanych nam osób  smile  smile  smile
Cieszy mnie to  bardzo   smile

Niespodzianki nie będzie tongue W tym terminie na Chatce u Rafała  Ja i grupa około 30 moich znajomych z górskich szlaków będziemy biesiadować i wspominać nasze górskie eskapady z mijającego roku smile I co by nie było zaskoczenia to wszystko ludzie gór związani z różnymi forami/ z tym także/ i organizacjami górskimi i nie tylko smile Opłatkiem też się podzielimy smile

69

Odp: IX Zlot forum BM

Ja ze swej strony wniosę swoją trąbę jerychońską, względnie dudy. Dobrze by było, żeby Gennaro poszarpał druty w towarzyszeniu do kolęd smile A inni, może poza Lowellem79, który fałszuje okrutnie tongue pośpiewali cosik.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

70

Odp: IX Zlot forum BM

piotr napisał/a:

Ja ze swej strony wniosę swoją trąbę jerychońską, względnie dudy. Dobrze by było, żeby Gennaro poszarpał druty w towarzyszeniu do kolęd smile A inni, może poza Lowellem79, który fałszuje okrutnie tongue pośpiewali cosik.

z tym lovellowym fałszowaniem jest aż tak źle..? tongue

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

71

Odp: IX Zlot forum BM

Brombella napisał/a:

z tym lovellowym fałszowaniem jest aż tak źle..? tongue

Napisał bym więcej ale... nie chcę dostać bana  wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

72

Odp: IX Zlot forum BM

Lovell nie banuje... big_smile

Ale OK, rozumiem, każdy ma jakieś talenta i to 'coś' czym nie zabłyśnie smile... Jednakowoż śpiewać każdy może, jeden lepiej, lub trochę gorzej tongue.....
Myślę jednak, że jak Gennaro druty 'poszarpie', będzie całkiem całkiem i damy radę big_smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

73

Odp: IX Zlot forum BM

piotr napisał/a:

Ja ze swej strony wniosę swoją trąbę jerychońską, względnie dudy. Dobrze by było, żeby Gennaro poszarpał druty w towarzyszeniu do kolęd smile A inni, może poza Lowellem79, który fałszuje okrutnie tongue pośpiewali cosik.

Potrafisz zabić talent u samego zarodku smile

74

Odp: IX Zlot forum BM

Brombella napisał/a:

Lovell nie banuje... big_smile (...)


... chociaż są tacy co by w glorii zbanowanych chodzić chcieli wink  tongue  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

75

Odp: IX Zlot forum BM

Jak obiecałem wcześniej ,  dziś dograłem z Rafałem ostatnie szczegóły organizacyjne   smile 

Można się szykować , porzucać swary  i przygotować co nieco  smile

Zlot odbędzie się 14/15 grudnia od 16.00 w chatce pod Potrójną u Ani i Rafała   w miłym towarzystwie osób związanych z różnymi górskimi kręgami  smile
Na drugi dzień kto będzie chciał przejdzie z opłatkiem do Stacha na Gibasach   smile

Mamy więc jeszcze trochę czasu na poprawienie klimatu  smile  smile  smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )