1

Temat: klimaska, leskowiec, semikowa - 6 kwiecień

Jutro, tzn w niedzielę planuję trasę przez z Rzyka Jagódek na Klimaskę, a dalej przez Potrójną  na Leskowiec, potem na Semikową i do schroniska Jak czas pozwoli to jeszcze na Gancarz i zejść do Jagódek


Startuję o kilka minut po 9 z Jagódek Tak jak autobus na pętle przyjedzie

Jak ktoś ma ochotę to zapraszam

Ostatnio edytowany przez baca (2014-04-05 14:50:08)

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

2

Odp: klimaska, leskowiec, semikowa - 6 kwiecień

Czekam na focie baca. Szczególnie interesuje mnie stopień zieloności w lesie. big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: klimaska, leskowiec, semikowa - 6 kwiecień

wycieczka udała się, fotki będą pewnie jutro jak się odrobię, ale już mogę oznajmić, że udało mi się już ostatnie krokusy znaleźć w BM ale za to ile przebiśniegów i pierwiosnków  wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

4

Odp: klimaska, leskowiec, semikowa - 6 kwiecień

Czekamy cierpliwie, niecierpliwie tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: klimaska, leskowiec, semikowa - 6 kwiecień

ja szczególnie big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/