Temat: Konkurs Kubusiowi Przyjaciele natury

Dwa przedszkola Andrychowskie biorą udział w programie Kubusiowi Przyjaciele Natury - Przedszkole nr 1 i nr 3. Zgłoszone do programu przedszkole otrzymuje od Organizatorów bezpłatne materiały edukacyjne "Kubusiowi Przyjaciele Natury": Książkę ze scenariuszami zajęć dla nauczyciela, Zestaw płyt CD, Plakat programu, Książeczki dla dzieci, Upominek dla dzieci, Certyfikat, potwierdzający Tytuł "Kubusiowi Przyjaciele Natury". W ramach programu Kubusiowi Przyjaciele Natury odbywa się konkurs dla przedszkoli na "Najpiękniejsze miejsce w Twojej okolicy". Na przedszkola czekają atrakcyjne nagrody! Zagłosujcie! Przedszkole nr 1 Przedszkole nr 3 Pomóżcie maluchom w osiągnięciu jak najlepszego wyniku! UWAGA! Konkurs trwa do końca maja 2014 - głosować można codziennie raz na dobę aż do zakończenia konkursu!
Tekst skopiowałem ze strony Andrychowa myślę że kol Jarek nie będzie miał nic przeciwko Do jednego z tych przedszkoli uczęszcza moja wnuczka w konkursie wykorzystano moją fotę oczywiście za moją zgodą         Link do strony Konkursowej                                                                . WWW.KONKURS.PRZYJACIELENATURY.PL

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI