Temat: Gulasz u Komonieckiego

Po ostatnich załamkach forum i propozycjach jego ożywienia proponuję wypad z ogniskiem i noclegiem do groty Komonieckiego  w terminie 14/15 czerwca .   
Wezmę duży kociołek na ognisko żeby coś fajnego upitrasić smile  . Może gulasz kotlinkowy albo prażuchy ?
Kto chce zostaje na noc , komu nie pasuje nocleg niech wpadnie chociaż na jeden dzień na ognisko
i gulasz/prażuchy  smile . Można zresztą zrobić najpierw gulasz lub inną treściwą  zupkę a potem prażuchy ( gdyby było więcej chętnych ) .
Na drugi dzień troszeczkę chaszczingu .
Zastanawiam się jeszcze czy nie zaprosić drugie forum, w którym jestem ? (tylko te osoby z bliższych okolic ) .
Hough  big_smile

Ostatnio edytowany przez maurycy (2014-05-27 21:31:12)

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

2

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Ja niestety odpadam maurycy, choć z podobną inicjatywą wyskoczyłem na KCh (tam zostaliśmy storpedowani przez Zimnych Ogrodników i Uścaną Zośkę). Nawet jakby mi ściągnęli jutro gipsowy bucik, to muszę oszczędzać raćkę i do 28 czerwca biorę "górskie L4" wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

3

Odp: Gulasz u Komonieckiego

darkheush napisał/a:

Ja niestety odpadam maurycy, choć z podobną inicjatywą wyskoczyłem na KCh (tam zostaliśmy storpedowani przez Zimnych Ogrodników i Uścaną Zośkę). Nawet jakby mi ściągnęli jutro gipsowy bucik, to muszę oszczędzać raćkę i do 28 czerwca biorę "górskie L4" wink

Wiem,słyszałem ale tak to bywa  roll  . Dlatego wystąpiłem z nową podobną inicjatywą bo może po którymś razie zaskoczy  tongue

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

4

Odp: Gulasz u Komonieckiego

maurycy napisał/a:

może po którymś razie zaskoczy  tongue

Życzę powodzenia. Jak najpoważniej.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

5

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Maurycy smile jeżeli piorun w pietruszkę nie strzeli, a ja nie będę na c.d. GSB - chętnie dołączę big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

6

Odp: Gulasz u Komonieckiego

jolanta napisał/a:

Maurycy smile jeżeli piorun w pietruszkę nie strzeli, a ja nie będę na c.d. GSB - chętnie dołączę big_smile

To się chwali smile . Czyli na razie śpimy w grocie we dwójkę  big_smile . Ktoś jeszcze chętny ?  smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

7

Odp: Gulasz u Komonieckiego

maurycy napisał/a:

Zastanawiam się jeszcze czy nie zaprosić drugie forum, w którym jestem ? (tylko te osoby z bliższych okolic ) .
Hough  big_smile

Nie zapominaj, że 2 tygodnie później KCh ma zlot w Żywieckim, a to IMO zbyt bliskie terminy.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

8

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Ach by cie, 2 dni temu już się ustawiłem na ten weekend z kolegą w B. Żywiecki smile

Outdoor & Trip - Fb
PS: Napełniam jednorazowe kartusze turystyczne smile

9

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Propozycja bardzo fajna i jeśli nie będę gdzieś wyżej to jestem za  smile

10

Odp: Gulasz u Komonieckiego

kamykus napisał/a:

Ach by cie, 2 dni temu już się ustawiłem na ten weekend z kolegą w B. Żywiecki smile

A informacja o Zlocie wisi na stronie głównej KCh od blisko 7 tygodni big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

11

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Wiem o zlocie, miałem na myśli grotę smile

Outdoor & Trip - Fb
PS: Napełniam jednorazowe kartusze turystyczne smile

12

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Nie mam nic przeciwko reklamowaniu zlotu kCh, ale proszę o utworzenie innego wątku bo robi się offtop to propozycji Maurycego.

13

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Jako, że nie ma większego zainteresowania - wycofuje się z mojej propozycji .
Nie będzie gulaszu u Komonieckiego .

Jolu, aro1569 sorki, ale na pewno wymyślicie sobie coś innego w zamian .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

14

Odp: Gulasz u Komonieckiego

lowell79 napisał/a:

Nie mam nic przeciwko reklamowaniu zlotu kCh, ale proszę o utworzenie innego wątku bo robi się offtop to propozycji Maurycego.

Ale to, że w wątku neny o Matysce panuje totalny burdel już nikogo nie razi??? Zabawne.

P.S. Nie mam zamiaru reklamować zlotu KCh. Nie jestem jego organizatorem. Myślę, że jeśli organizator miałby taką potrzebę zrobiłby to sam. Tym bardziej, że ma tutaj konto.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

15

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Widać, że ta deszczowa pogoda na nas wszystkich wpływa negatywnie . Nie wspominając już o mnie  roll .

Myślę, że to będzie ostatni post w tym w zasadzie zamkniętym temacie, tak więc powtórzę jeszcze raz żeby było jasne :

Nie będzie gulaszu u Komonieckiego
.

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

16

Odp: Gulasz u Komonieckiego

Oczywiście Darku masz racje, w temacie o Matysce panuje bałagan, nie znaczy to jednak, że ma być on także w tym miejscu. Tym bardziej, że Maurycy wyszedł z ciekawa inicjatywą.

Nie mniej zamykam temat na prośbe Maurycego.