1

Temat: Po prostu Zachodnie Tatry

Grzechem byłoby nie skorzystać z pięknej jesiennej aury, która towarzyszy nam od tylu dni. Dlatego też w ostatnią niedzielę zawitałem w stare, dobre Zachodnie Tatry, gdzie przeszedłem klasyczną trasę: Chochołowska Dolina-Trzydniowiański Wierch-Kończysty Wierch-Jarząbczy Wierch i nazad. Powrót miałem trochę nerwowy - w dwóch autobusach nie było już miejsc, w trzecim udało się dosłownie rzutem na matę zdobyć ostatnie dwa miejsca: w Zakopanem spotkałem kolegę Mastersa, który tego samego dnia biegał po Tatrach, bo przygotowuje się do jakiegoś hardkorowego ultramaratonu. Mnie osobiście nie podoba się bieganie po wysokich górach, lubię kontemplować widoki i robić zdjęcia, a nie biegać po nich z wywieszonym ozorem, ale miłe pogaduchy o bieganiu i Mastersach mi nie wadzą. Zatem zapraszam do galeryjki:
https://lh3.googleusercontent.com/-4PA9Q-d2OBo/VDwot3jcDVI/AAAAAAAAWLo/a3DYRLvRWgw/w867-h650-no/IMG_5933.JPG
Sie ma Piotrek

Ostatnio edytowany przez piotr (2014-10-21 08:01:52)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

2

Odp: Po prostu Zachodnie Tatry

Polował Piotruś na pogodę i upolował. Taterkowe foteczki zawsze się miło ogląda smile

Wczesną wiosną obserwowałam biegaczy na Babiej, aż truchlałam jak w tych swoich biegowych butkach przemieszczali się po śnieżno-lodowej pokrywie hmm

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Aleś mi narobił smaka tymi fotkami na Taterki piotr ! cool Mając tylko weekend do dyspozycji i to nie zawsze cały, nie zawsze da się nieco dalej wybrać. sad  Poza tym w tym roku na palcach jednej ręki mogę policzyć, ile razy wstrzeliłam się w jakąś słoneczną pogodę. big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

4

Pieknie panie Piotrze smile

5

Piękne zdjęcie! W ogóle piękna ta jesień tego roku.
Szkoda, że teraz są niekorzystne warunki ...a długi weekend się zbliża