Temat: Wschody vs Zachody

No właśnie, jestem ciekaw czy wolicie w góach wschody słońca czy zachody ? Taka mała ankietka smile

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

2

Odp: Wschody vs Zachody

Wolę połączenie zachodów ze wschodem.

Góroczub.

Odp: Wschody vs Zachody

Dla mnie wschody i zachody są równie piękne z taką nutką przyczerwienionych obłoków więc trudno ocenić które są najlepsze bo to jest kwestia warunków pogodowych, krajobrazu smile

Ostatnio edytowany przez Dariusz Tlałka (2015-08-18 10:05:34)

4

Odp: Wschody vs Zachody

Zdecydowanie wolę zachody - nie to, żeby były piękniejsze, tylko... na pewno się zdążę na nie wygramolić   tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: Wschody vs Zachody

Ja zaś zdecydowanie preferuje budzący się dzień(może dlatego że nie lubię w nadmiarze spać wink i jestem szybko gramolący big_smile )

Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy,patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy. <KSU "Za mgłą">