26

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Panie Marku!
Ja również dziękuję za miłe słowa i obiecuję, że dostosuję się do Pana życzenia.
Jestem przeszczęśliwa wobec TAKIEGO FINAŁU!
W kwestii strony internetowej spróbuję się skontaktować z Panią Marią  smile
Potrafię sama tworzyć nieskomplikowane strony internetowe (taka była moja praca dyplomowa na studiach podyplomowych z informatyki). Z radością wykorzystam tę wiedzę do ew. utworzenia i prowadzenia strony na chwałę bożą, o ile uzyskam aprobatę i zgodę.

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

27

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Panie Ewo, jeśli chodzi o stronę to służę wsparciem. Można ją postawić na subdomenie beskidmaly.pl. pozdrawiam

28

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Pani Ewo świetny pomysł z tą stroną. Myślę, że jest potrzebna smile. Zostawiłam Pani info na PW.

Ostatnio edytowany przez nena (2015-08-29 09:17:10)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

29

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Serdeczne dzięki za deklaracje wsparcia i ofertę domeny smile Napiszę jak będę znać konkrety smile

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

30

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Witam!
Mam konkrety z rozmowy,  z Panią Marią - córką Pana Jakubowskiego. Narazie Facebook w kwestii strony Gronia, do zniwelowania błędów na właściwej stronie.

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

31

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Ewa W napisał/a:

Narazie Facebook w kwestii strony Gronia, do zniwelowania błędów na właściwej stronie.

???

PS. Proszę odczytać PW na naszym Forum.

Ostatnio edytowany przez nena (2015-09-03 17:19:31)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

32

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Droga Pani
Odczytałam wiadomość i odpisałam.
Pozdrawiam
Ewa W

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

33

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Ewa W napisał/a:

Odczytałam wiadomość i odpisałam.

Ja również ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

34

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Do Nena!
Serdeczne dzięki za korespondencję smile Wierzę, że razem to się nam uda. Dotarłam dziś do Pani tematu z dnia 1 maja 2011. Byłam wtedy na Groniu z grupą piłkarzy, bo tak wtedy postanowiłam uczcić i spędzić ten dzień. Tak samo 27 kwietnia 2014 roku (nasze transparenty z obu tych wydarzeń zostawiliśmy w schronisku).
Pozdrawiam

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

35

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Pani Ewo smile
Miałem niesamowitą satysfakcję, dzisiaj uczestniczyć w rajdzie na Groń J.P.II.
Proszę zobaczyć na to zdjęcie:

https://lh3.googleusercontent.com/-MUsj4qn5w9A/VgLFxHtJVmI/AAAAAAAAMnY/hAM2x75wWm8/s640-Ic42/SAM_4040.JPG

Prawie  600 dzieci uczestniczyło w  kolejnym Rajdzie Integracyjnym, zakończonym mszą smile

https://lh3.googleusercontent.com/-tRZliV6LMJ8/VgLF8-E4u8I/AAAAAAAAMng/EbJJgdVb-Cg/s640-Ic42/SAM_4045.JPG

Widok dzieci szczęśliwych, uśmiechniętych  mimo że los ich nie oszczędził  jest niesamowitą satysfakcją, że choć na moment,  można było zobaczyć ich radość,  uśmiech big_smile

https://lh3.googleusercontent.com/-YOF2m7H-D-M/VgLGYSN_32I/AAAAAAAAMno/NfKeexJyVDw/s640-Ic42/SAM_4056.JPG

Pani Ewo Szlakiem Białych serc dzisiaj przeszło około 450 uczestników rajdu
i to często  potrzebujących pomocy. Ja jestem szczęśliwy, że udało nam się stworzyć ten szlak,
od podnóża, czyli Kuźni w Rzykach Jagódkach!
I tutaj dziękuję Pani za impuls, ale także Nadleśnictwu w Andrychowie, że udostępnili i dali zgodę na ten szlak!
Wielkie dzięki w imieniu tych mniej sprawnych, czy to intelektualnie, czy to ruchowo  big_smile

Inni uczestnicy rajdu szli od Ponikwi niebieskim szlakiem smile

Ostatnio edytowany przez MK (2015-09-23 17:50:03)

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

36

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Panie Marku smile
To wspaniale, że istnieją ludzie organizujący niełatwe, a TAK WAŻNE! przedsięwzięcie - I TO OD LAT!
Cieszę się razem z wszystkimi, dla których wejście i pobyt na Groniu Jana Pawła II był radością.
Poproszę Panią Nenę o zamieszczenie informacji o rajdzie i zdjęć na FB " Góra Białego Pielgrzyma"
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Ewa W (2015-09-23 18:51:55)

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

37

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Ewa W napisał/a:

Poproszę Panią Nenę o zamieszczenie informacji o rajdzie i zdjęć na FB " Góra Białego Pielgrzyma"
Pozdrawiam

Info poszło Pani Ewo smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

38

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

To SUPER! smile  FB dociera do większej grupy odbiorców. Rajd integracyjny " Z Tobą na Groń" to temat Pana Marka.
Tam są aktualności i historia, które można wykorzystać na stronie " Góra Białego Pielgrzyma".
Pozdrawiam

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

39

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Rozmawiałam z Panią Marią wczoraj po mszy. Na FB jest działająca strona "Groń Jana Pawła II" z aktualnościami.
Co do dawnej oficjalnej strony i innych planów - na informacje trzeba poczekać.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Ewa W (2015-09-28 21:14:04)

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

40

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Witam!
Dalej czekamy na decyzje osób władnych.
Pozdrawiam

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

41

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Witam ponownie
MILCZENIE! -  cyt. "Co do dawnej oficjalnej strony i innych planów".

Rzeczywistość!
Strona Gronia Jana Pawła II fajnie działa na FB i też pojawia się w wyszukiwarce z istotnymi informacjami (bez konieczności konta na FB).

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

42

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Mnie zgodnie ze słowami „Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/ zależy tylko na bardzo dobrym przekazywaniu istotnych informacji. Reszta, to sprawa indywidualna.

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

43

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Ewa W napisał/a:

(...)

Rzeczywistość!
Strona Gronia Jana Pawła II fajnie działa na FB i też pojawia się w wyszukiwarce z istotnymi informacjami (bez konieczności konta na FB).

... i może właśnie to jest najistotniejsze?  Działa!

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

44

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

TAK! POZDROWIENIA DLA PANI MARII - KUSTOSZKI SANKTUARIUM
I WSZYSTKICH LUDZI KOCHAJĄCYCH GROŃ JANA PAWŁA II.
DO ZOBACZENIA NA SZLAKU smile

„Groń Jana Pawła II Błogosławi swym Krzyżem wszystkim wędrowcom szukającym w górach ciszy serca i wewnętrznego ładu.” /Jan Paweł II/

45

Odp: SZLAK BIAŁYCH SERC

Ewa W napisał/a:

TAK! POZDROWIENIA DLA PANI MARII - KUSTOSZKI SANKTUARIUM
I WSZYSTKICH LUDZI KOCHAJĄCYCH GROŃ JANA PAWŁA II.
DO ZOBACZENIA NA SZLAKU smile

Do zobaczenia na szlaku big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile