1

Temat: Spotkanie z Hajerem w Andrychowie

Z cyklu "Andrychowski Wagabunda" 25 stycznia 2016 (poniedziałek) o godz. 18.00 odbędzie się w andrychowskim MDK-u spotkanie z Mieczysławem Bieńkiem, który od wielu lat podróżuje samotnie po świecie. Zwiedził większość krajów Azji. Był w Afryce i Ameryce Południowej.

                                   https://lh3.googleusercontent.com/-7SbfInO0_U8/VpFzHWN1_hI/AAAAAAAAay8/lqxJNu2G83A/s800-Ic42/Wagabunda_BIENIEK_A2_internet_3.jpg

Hajer w Azji Środkowej – to barwna opowieść o wyprawie rowerowej do Azji Środkowej. Pchanie roweru na przełęcze położone na wysokości powyżej 4000 m. Obyczaje i wierzenia napotykanych mieszkańców oraz ponad cztery miesiące samotnej podróży. Wspinaczka na szczyty: Pik Konsomołu, Pik Nauczyciela.

Cena biletu:10 zł.

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918.
Bilety online: www.kultura.andrychow.eu.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2

Odp: Spotkanie z Hajerem w Andrychowie

Tak przyglądam się plakatowi i mam wrażenie że z tym panem gdzieś kiedyś się spotkałem,tylko nie pamiętam przy jakiej okoliczności.

Góroczub.