Temat: Termin letnio/jesiennego zlotu

Stworzyłem ankietę, abyśmy demokratycznie wybrali termin najbliższego zlotu wink

2

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Zagłosowałem.

Góroczub.

3

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

No to ciach.

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

4

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Mogę nie głosować a dostosować się do wyboru ogółu ? Teoretycznie nasze wrześniowe plany przenoszą się powoli na sierpień, więc raczej będziemy wolni i otwarci na propozycje.

5

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Ja też postaram się dostosować do terminu smile bo w tym okresie będę już miała mniej ograniczeń.

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

6

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

no i co.. tylko 5 osób głosowało? sad

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

7

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Wiele osób chce się dostosować do ogółu, ale innych nakłania do głosowania wink

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Ja zagłosowałem na 4-5 wrzesień

9

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

lowell79 napisał/a:

Wiele osób chce się dostosować do ogółu, ale innych nakłania do głosowania wink

jak zwykł mawiać niejaki inż. Mamoń - "mnie się podobają piosenki, które już raz słyszałem" wink

10

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

termin wrześniowy jest dobry, każdy powinien być już po urlopie więc prościej będzie się zebrać do kupy . . .  wink

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

11

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

To może wszyscy sie dostosujmy Admin wybiera termin a my sie dostosowujemy tongue

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

12

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Jak na razie rozrzut jest duży, lideruje 4-5 wrzesień z 25-26 wrześniem, myśle, że musimy coś z tego wybrać.  Może się powtórzę, ale komu nie pasuje któryś z tych terminów?

13

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

ja na tak odległe terminy nie mam żadnych planów ale 4-5 wrzesnia pasował by mi bardziej bo mógłbym wyłgać sie z wesela w rodzinie na które nie chce jechać tongue

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

14

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

w zasadzie jako na razie jedyny głosowałem za sierpniem, ale 4-5 września jest blisko, wydaje się że pogoda może być lepsza z początkiem września niż pod jego koniec, chociaż nigdy nie ma pewności, wiadomo, góry bywają kapryśne... wink

generalnie jeżeli mam wybierać pomiędzy to wybieram 4-5 września

15

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Co do pogody, to i pod koniec  listopada można trafić na taką pogodę, żeby rano ganiać w samych gaciach po polu smile

http://lh4.ggpht.com/_vdI8QLKW7Ew/SwrZAH5N_TI/AAAAAAAASiA/COkDYe78HWM/s800/Gibasy%20%2866%20of%2073%29.jpg

16

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Wszystko OK, z tym że ja wtedy zrobiłem wpłatę w intencji pogody na konto pewnej "Bardzo Znanej Rozgłośni Radiowej", aby nam dopisała na Gibasach tongue big_smile

Ostatnio edytowany przez darkheush (2010-06-24 19:31:59)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

17

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

darkheush napisał/a:

Wszystko OK, z tym że ja wtedy zrobiłem wpłatę w intencji pogody na konto pewnej "Bardzo Znanej Rozgłośni Radiowej", aby nam dopisała na Gibasach tongue big_smile

to może masz już wtyki? wink
chyba, że znów zrobisz wpłatę, no ale i tak najpierw trzeba ustalić termin...

18

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Akall napisał/a:

(...)chyba, że znów zrobisz wpłatę(...)

No popatrz, zgubiłem numer konta tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

19

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Tak,tak ,termin ustalić mi tu.

Góroczub.

20

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

No popatrz, zgubiłem numer konta tongue

no popatrz, a to niefart tongue

21

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

tak przy okazji, jako że lipiec za nami, coś więcej wiadomo w sprawie terminu?

22

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Akall napisał/a:

tak przy okazji, jako że lipiec za nami, coś więcej wiadomo w sprawie terminu?

  No i co?????

Góroczub.

23

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

alo alo... może byśmy tak demokratycznie określili, kto jest Odpowiedzialnym Za ZLot?
Trza by było wszak rezerwować noclegi cy cuś? smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

24

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Brombella napisał/a:

alo alo... (...) Trza by było wszak rezerwować noclegi cy cuś? smile

o, to, to, to, to...

bo na razie to wygląda, że: "ja go bukłaczkiem, a on mi Wilcze Doły..." wink

25

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Angi jak wróci, to moze coś ustali. Jak nie, to ja proponuję Darkheusha smile