1

Temat: [foto] Orla Perć

https://goo.gl/photos/y392S4LGmNY1JFFK8

Do trzech razy sztuka - tym razem nie przegapiłem słynnego "kroku nad przepaścią" na Granatach... Ta "przepaść" to szczelina o głębokości może 2m, którą można w dodatku obejść dołem (co uczyniłem będąc tam wcześniej dwa razy smile

2

Odp: [foto] Orla Perć

Miodzio  cool , ech , znów bym chciała sobie po Taterkach połazić , pogoda do wędrówek cudowna ! smile Piękne foty bans smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: [foto] Orla Perć

Nieźle... całą Orlą zrobiłeś na raz. Gratulacje!

p.s.
powiem Wam, że też mnie Orla kusi, może się wybiorę w najbliższych dniach...

4

Odp: [foto] Orla Perć

Na raty już ją przeszedłem wcześniej, niektóre odcinki po kilka razy - nie lubię niespodzianek wink

5

Odp: [foto] Orla Perć

Nie przelezę - to pewne...  tongue ale co se poczytam i po spozirom to moje, aha i jeszcze się uhahałam cool

Teraz już wiadomo kto robi klapkowe statystyki lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile