1

Temat: Zimowe spotkanie przy grocie

Zostałam wywołana do odpowiedzi przez Jolantę więc odpowiadam. big_smile wink

Pomyślałam, że skoro mamy się spotkać na początku lutego przy kominku w chacie u Ani i Rafała na „bis-Wigilii big_smile”, to może dla równowagi fajnie by też było spotkać się w plenerze. big_smile

Podaję datę dla wszystkich chętnych: 28 stycznia – sobota

- wyjście: z Rzyk Praciaków (pętla) - godz. 9.30 (czekamy do 9.45), po tym czasie ruszamy żółtym szlakiem, jeśli ktoś
  dojdzie/dojedzie później, to indywidulanie dociera na miejsce
- każdy indywidualnie zabiera sobie prowiant  smile
- jeśli pogoda dopisze, nie będzie jakiś siarczystch mrozów można posiedzieć dłużej
- po zakończeniu możliwe zejście do Ani i Rafała (kto będzie miał ochotę) na herbatkę i ogrzanie się
  przy kominku i powrót do domu popołudniem lub wieczorkiem smile – w Chatce na Potrójnej będzie
  wtedy Bal Przebierańców, ale pytałam Ani, na herbatkę można wpaść.

Samochód można zostawić np. na przystanku na parkingu na pętli w Rzykach Praciakach, a jeśli ktoś planuje dłuższą trasę np. z )( Kocierskiej i chce tam wracać po imprezie to oczywiście można zostawić go przy karczmie na przełęczy. W obu miejscach będzie myślę – bezpieczny smile.

Fajnie, jakby Was było dużo ! big_smile Dawno się nie widzieliśmy, mamy wielu nowych Forumowiczów, wielu „starych”, ale niewidzianych w realu, pomyślcie, może to jest właśnie ten czas  ! big_smile

                                                                           ZAPRASZAM ! smile

PS :
Jest rano autobus MZK, z przystanku w centrum Andrychowa, z ul. 1-Maja (linia 22) – to jest ten przystanek koło Hali Sportowej o godz. 8.51 (ten autobus jedzie najpierw do Rzyk Jagódek, a potem do Rzyk Praciaków, będzie tak na pętli na Praciakach na 9.30) – jeśli inaczej nie dam rady, to nim pojadę.

Z powrotem z Rzyk Praciaków (pętla) do Andrychowa (później już w soboty nie ma nic):
- linia 22 – 18.39
- linia 22 I – 17.30

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Ja już zgłaszam chęć w zimowym spotkaniu przy grocie. Do tej pory tej groty nie widziałem w zimowej scenerii, a w jakiej postaci będzie lodospad przy grocie to zależy od siarczystych mrozów big_smile

3

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

hej, jak na razie na 50% jestem z Wami  smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

4

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

kisiel napisał/a:

hej, jak na razie na 50% jestem z Wami  smile

... przebiję, a co! Na 75% jestem i już się cieszę big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Licytacja cały czas trwa ... ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

6

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Przypominam o sobotnim spotkaniu smile. Pogoda zapowiada się piękna, słońce i lekki mrozik. Tak jak lubimy ! big_smile

Tak wyglądała grota rok temu w Dzień Babci czyli 21 stycznia 2016 big_smile !  Jak będzie w tym roku ? Sprawdzimy ! big_smile wink

https://lh3.googleusercontent.com/sN6tci5vs_-nK48mwnVUplbrasWIzyQftOj35-meOEFYSXZQjqSVfBJtjKCwkjz1ycKWrcgR7zO1_T0rhhkvXQJ8yHNBPd-RUANXiuzKyPZ1gFPp0q5mj4aKo9iMfa5z4xZlwEr5R8C6I6xokeSmG7S1Dm8M_JT-nx8RWKogDQfXghiqBN2bUv3Qv-rAgOh0jpUFPjw-9efWvPx1E9OdD_S07gP5YHARwKBVqn7U-sw4EoBJ0HtCcrrKhGUghhs3mWo-EmjhlkzsXBRvf_A-SZzbdWAuEQk18MQBYLlvtLBC3yMOe0DcrCNHBK_sXWyfpjIxLaDCKhvWli26kKut2ZujLvPdhKErOQFsi6iaIm_rUoOrQ2vRdN1V2mLEWoT2T_tJCjby3PxCzKDLlUV_H-ZKXqx_VpM7L2mPXlXS5CWxcDlPqXEDTOGTyEnKTi_GKxP0G2eDiZMZ9OJPAIvythjwlq7Zu_qKeCYBTqhXHPlL_9saCbizMDx_k0U5bjO39PzZ9_AULa0OzbLjJjK4N9AWSDtf1-FMUuaHkeMczJDEr87N2tkYYHn2fmIy28Vs0uQXmOveBz0Y2fv44mt_2dTC20OAFKJWQZwMvntYCNlRna09BkuybQ=w1168-h876-no

fot. nena

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

7

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Mnie poszło już na 75% smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

8

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

kisiel napisał/a:

Mnie poszło już na 75% smile

Hi , hi, rozumiem, że po tym jak zobaczyłeś moje zdjęcie ... big_smile tongue wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

A ja będę na 100 % tak jak pisałem na początku smile

10

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Super ! big_smile Już się cieszę na wszystkie buźki, które zobaczę ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

11

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Hallo czy będziecie szli obok chatki pod Potrójną? Jeśli tak to o której godzinie można się Was tam spodziewać. Bo moje szanse na dołączenie do wycieczki rosną z godziny na godzinę. Tylko rano muszę skoczyć krew oddać wiec pewnie wyjadę najwcześniej po 8:00 i pójdę z Basi.

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

12

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Nie wyrobimy się z w żaden sposób z Basią. Gdzieś w okolicach południa będziemy u Ani i Rafała a około 13 w Chatce pod Potrójną. No chyba, że trafi się jakieś przypadkowe zderzenie na szlaku big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

13

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Ok, przyznam się. Postanowiłem zerwać z (niechlubną) tradycją nie pojawiania się na takich spotkaniach z powodu niepasujących terminów i innych zdarzeń losowych, i rozpocząć nową tradycję - pojawiania się big_smile Tak że do zobaczenia jutro rano wink

14

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

Do ostatniej chwili się nie odzywałem, bo Ukochana znowu chora (coś ten rok pechowy), ale mówiła, że może jej się poprawi. Niestety nie wydobrzała sad

Ale ja będę... do zobaczenia jutro w miejscu startu smile

15

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

no i ja też będę smile na 100% big_smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

16

Odp: Zimowe spotkanie przy grocie

angi napisał/a:

Hallo czy będziecie szli obok chatki pod Potrójną? Jeśli tak to o której godzinie można się Was tam spodziewać.

W pierwszym moim poście jest napisane wszystko skąd startujemy i jak idziemy angi smile . Obok chatki nie pójdziemy.

Cieszę się, że nas się aż tylu nazbierało big_smile !

Ostatnio edytowany przez nena (2017-01-27 22:44:13)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/