51

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Niestety termin 4-5 jest zajęty, grupa zorganizowana wynajęła cała chatkę.

Mam dwie propozycje:

3-4 września, czyli piątek , sobota (zbierzemy się popołudniu i wieczorem.
11-12 września (zrobiłem wstępna rezerwacje do 31 musimy się określić)

Tyle jeśli chodzi o Rogacz

Czekam na komentarze, burzę mózgów etc wink

52

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

jeżeli chodzi o mnie to ja w obu terminach odpadam,
ew. 4 września mogę, że tak powiem z doskoku...

53

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

U mnie na razie bez ograniczeń, postaram sie jakoś wpasować smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

54

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

3 wrzesnia mi raczej odpada 4-5 już prawie wywalczyłem i na targi na 90% nie jadę 11-12 jestem wstanie okreslić dopiero po spotkaniu drużynowych w moim hufcu bo na początek zapowiada mi sie parę imprez harcerskich.
Ja bardziej bym wnioskował za zmianą miejsca a nie terminu

Ostatnio edytowany przez Kaper (2010-08-19 10:09:23)

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

55

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Kaper napisał/a:

Ja bardziej bym wnioskował za zmianą miejsca a nie terminu

przychylam się jednogłośnie wink

56

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Powiem tak: trzymajmy się sztywno temninu 4 - 5 września. Tak jak wcześniej sugerowałem trzeba zmienić miejsce zlotu na np Trzonke.  Rogacz przecież nie ucieknie i możemy tam zrobić  zimowy zlot. Mnie w innym terminie nie pasuje. Lowell zadzwoń do chatki i zapytaj czy w w/w terminie mają jakąś rezerwację.

Ostatnio edytowany przez angi (2010-08-19 15:44:08)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

57

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

TRZONKA
Sympatyczne miejsce, tylko prowiant trzeba mieć swój. Tutaj może udałoby mi się wpaść.

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

58

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

MK napisał/a:

TRZONKA
Sympatyczne miejsce, tylko prowiant trzeba mieć swój. Tutaj może udałoby mi się wpaść.

Właściwie we wszystkich chatkach studenckich trzeba mieć swój prowiant. Pamietajcie, że dysponuję kotłem i można zrobić coś pysznego smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

59

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

no i nawet ja bym mógł zaglądnąć

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

60

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

angi napisał/a:

Pamietajcie, że dysponuję kotłem i można zrobić coś pysznego smile

a będzie Ci się chciało wlec go na górę? wink

61

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

3-4 u mnie odpada, jak proponował lowell. Prędzej 4-5 (z tym że tak jak rozmawialiśmy z Djinnem w drodze na Potrójną, raczej późnym wieczorem). Optowałbym za zmianą miejsca na Trzonkę, z tym że z tego co wiem trzeba tam wpłacić wcześniej bodajże 100 zł zaliczki.

Akall napisał/a:

a będzie Ci się chciało wlec go na górę? wink

Na Jasień mu się chciało w zeszłym roku + każdy dorzucił swoje wiktuały i były pyszne prażonki wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

62

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Dla mnie 4-5 to dobry termin, Trzonka może być, w sumie lokalizacja nie gra już takiej roli !! Co do rezerwacji, jak już ustalimy że idziemy, to chyba nie problem założyć 100 zł.

63

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Tak, tak, Trzonka, 4-5 big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

64

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Jesli chodzi o mnie to na bank będe. Z racji tego że Trzonka to moje tereny mogę zaproponować przenocowanie potencjalnych samochodów i wyjście od mojego rodzinnego domu(spacerkiem 1h).

65

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

No i piknie big_smile
Zaczynam się bać big_smile

Ostatnio edytowany przez angi (2010-08-20 09:25:58)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

66

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

No i już !! W kupie raźniej big_smile To jak forumowicze?? Piszecie się na ten zlot czy nie?? Trzeba coś ustalić, inaczej będziemy przeciągać w nieskończoność ....... poza tym w grudniu można zaplanować kolejny, zimowy zlot właśnie na Rogaczu.

67

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Ja sie pisze i owszem

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

68

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

angi napisał/a:

No i piknie big_smile
Zaczynam się bać big_smile

Czego sie boisz? smile

69

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

no to ja jestem zabukowany na 4-5, jak jeszcze ufok pisze że mi AŁTO przenocuje to już jest bajecznie big_smile

70

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Dopisać do listy obecności proszę mnie i  Włóczykijkę smile

Jak kogoś środek lokomocji dowiezie do BB to możemy przygarnąć do AŁTA wink dwie osoby smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

71

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Jeśli są zainteresowani zostawiam moje gg. 13413596

72

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Cały dzień dzisiaj próbuje się dodzwonić do chatki, ale nikt nie odbiera  ( http://www.chatki.yoyo.pl/limba.html - z tych numerów korzystam). Może ktoś ma lepsze namiary?

73

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Telefon komórkowy do prezesa PTTK Limba
p. Tadeusz Sumper  692 685 058 powinien być aktualny.

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

74

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Oj jest do Tadka W poniedziałek ,środa lub piątek w ogdz 9 -10 można dzwonić na stacjonarkę
tel. 033 - 875 64 51

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

75

Odp: Termin letnio/jesiennego zlotu

Dziękuję za telefon, dzwoniłem i na ostateczną odpowiedź będziemy musieli poczekać do wieczoru we wtorek, ale prawdopodobnie chatka jest wolna 4-5 września.