1

Temat: Wigilia na BIS

Witajcie.
Będąc ostatnio na szlaku Beskidu Małego naszła mnie taka smutna myśl... gdzie są moi Przyjaciele, Koledzy i Koleżanki związane z Forum Beskidu Małego.
Coraz rzadziej dane jest nam się spotkać, przywołuję w pamięci nasze wspólne "wigilijki" w chatce u Rafała i Ani.
Odłużmy na bok uprzedzenia, zakopmy topory wojenne, usiądzmy przy jednym stole, bądzmy w jedną noc dla siebie serdeczni i mili. Złużmy sobie życzenia, może nie już na święta bo one już dawno za nami, ale na Nowy Rok.
Prośbę kieruję tu do wszystkich i każdego z osobna. Jest miesiąc czasu na decyzję czy chcesz z nami spędzić trochę czasu
Serdecznie zapraszam.
Każda osoba będzie mile widziana.
Mam nadzieję do zobaczenia - ujek angi


Miejsce Chatka na Potrójnej
Data 4 luty 2017.

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

Odp: Wigilia na BIS

To samo ja odczuwam. Teraz tylko wspominam swoje dobre czasy jak utrzymywałem kontakt z szerokim gronem począwszy od Forum Beskidu Małego po botaniczne grono itd.... i czuje tego brak, takich spotkań na żywo i wspólnego zaangażowania. Jednak wygląda na to że w Nowy Rok uda się coś nadrobić smile Co do wigilii na BIS to też nie mam przeciwko temu by się spotkać smile

3

Odp: Wigilia na BIS

angi smile

świetny pomysł, może nawet uda się zanocować w śnieżnej jamie - znaczy taki zimowy biwak wink
Jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy - będę! big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

Odp: Wigilia na BIS

Można rozsyłać  zaproszenie dalej. wink
Chciałbym Was wszystkich zobaczyć.

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

5

Odp: Wigilia na BIS

Świetny pomysł , jestem ZA big_smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

6

Odp: Wigilia na BIS

Dziękuję wujku za telefon. Jeśli dożyję oraz partia pozwoli to postaram się dotrzeć na Potrójną.

P.S. Proszę o potwierdzenie na dzień lub dwa przed, czy wspomniana impreza się odbędzie.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

7

Odp: Wigilia na BIS

angi napisał/a:

Można rozsyłać  zaproszenie dalej. wink
Chciałbym Was wszystkich zobaczyć.

Poszło w eter! big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

8

Odp: Wigilia na BIS

Nie ma to tamto.... smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

9

Odp: Wigilia na BIS

Jak się różne czynniki dobrze ułożą, to może i My zajrzymy smile

w górach świat wygląda inaczej....

10

Odp: Wigilia na BIS

A więc moi Drodzy smile
Widzimy się już za dwa tygodnie.
Tradycyjnie postaramy się wspólnie coś wyczarować w kuchni.
Mile widziane rzeczy na żurek(biała kiełbasa, warzywa, jakiś boczek), słodycze i inne rarytasy.
To co Tygrysy lubią najbardziej czyli trunki wszelakie we własnym zakresie lub pytać Rafała.
Koszt noclegu 25 zł.

Do zobaczenia mam nadzieję, że w dużym gronie smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

11

Odp: Wigilia na BIS

Witam wszystkich Beskidonamiaków smile

12

Odp: Wigilia na BIS

tomekc26 napisał/a:

Witam wszystkich Beskidonamiaków smile

Hej Tomku smile

Pyszna była ta Twoja kawa big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

13

Odp: Wigilia na BIS

14

Odp: Wigilia na BIS

tomekc26 - fajnie, że z nami jesteś i pokazujesz swoje fotograficzne cuda cool

Piękna focia "na dobry poczatek", ale zaraz nas angi stąd pogoni bośmy mu w wątek wleźli wink big_smile

Fotki, którymi chcemy się pochwalić dajemy tutaj , a tutaj można napisać kilka słów o sobie smile

Też na początku miałam z tym kłopot tongue

Porozglądaj się troszkę po "spisie" i z pewnością znajdziesz odpowiednie działy dla swoich wpisów big_smile

Powodzenia i do zobaczenia na szlaku! smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

15

Odp: Wigilia na BIS

Jaki bajzel! Jak po weselu u szwagra!
Bordello bum-bum.

smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

16

Odp: Wigilia na BIS

Przepraszam cię angi bardzo  sad

17

Odp: Wigilia na BIS

Jak wszystko się dobrze ułoży to wpadniemy z vidraru vel. Basiek. Z tym, że nie na nocleg. Co nie zmienia faktu, że chętnie bym zobaczył Wasze pyszczki wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

18

Odp: Wigilia na BIS

Darecki weź się nie wygłupiaj big_smile z kim ja kawę rano będę pił smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

19

Odp: Wigilia na BIS

Wujek. Jaką kawę? Kiedy myśmy rano kawę pili? Z tego co pamiętam, to zawsze budzisz mnie dźwiękiem zrywanej zawleczki w puszce piwa tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

20

Odp: Wigilia na BIS

To się da zrobić smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

21

Odp: Wigilia na BIS

To jo wim big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

22

Odp: Wigilia na BIS

sorki, ale nas nie będzie  neutral
może następnym razem...
miłego wędrowania i spotkania!

w górach świat wygląda inaczej....

23

Odp: Wigilia na BIS

My też niestety odpadamy sad

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

24

Odp: Wigilia na BIS

Zadajmy sobie pytanie kto wogóle będzie? Bo widząć co się dzieje zastanawiam się czy ma sens jechać....

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

25

Odp: Wigilia na BIS

Jestem zmuszony odwołać wyjazd na Potrójna. Jest znikome zainteresowanie. Czasem nam wychodzą lepiej spontaniczne spotkania. Dziękuje za zainteresowanie. pozdrawidm

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "