51

Odp: Wielkanoc ;)

Z okazji świąt wielkanocnych życzę wam wszystkiego najlepszego, by niczego wam nie brakowało, a święta te były rodzinne, pełne radości i by nie wyglądały za oknem jak bożonarodzeniowe smile

52

Odp: Wielkanoc ;)

A ja życzę wszystkim po prostu rodzinnych zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy... :-)

53

Odp: Wielkanoc ;)

Ode mnie życzenia nieco cieplejszych i bardziej wiosennych Świąt, niż te parę ostatnich dni. W końcu w kwietniu nikt już nie chce zimy wink

54

Odp: Wielkanoc ;)

wszystkim forumowiczom, Zdrowych i Wesołych oraz mocno wylewanego Poniedziałku big_smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

55

Odp: Wielkanoc ;)

Zdrowych, pełnych wiosennej Radości Świąt dla Was wszystkich ! smile

http://jablonna.eurzad.eu/wp-content/uploads/2014/04/wielkanoc.jpg

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

56

Odp: Wielkanoc ;)

Wesołych Świąt Moi Drodzy!

57

Odp: Wielkanoc ;)

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i mokrego dyngusa Darmando big_smile  big_smile  big_smile

58

Odp: Wielkanoc ;)

Życzę wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa zwiastującego budzenie się przyrody do życia smile
By w trudnych chwilach mogliście liczyć na pomoc i sami wspierali kogoś gdy komuś się źle wiedzie, by nikt nigdy was nie zawodził a zaskakiwał pozytywną niespodzianką i wy też tak robiliście. Mam na myśli nie tylko życie, ale również podczas górskich wędrówek smile

59

Odp: Wielkanoc ;)

Życzę wszystkim rodzinnych, spokojnych Świąt.
Niech będą odskocznią od pośpiechu codziennego życia! smile

60

Odp: Wielkanoc ;)

Życzę wszystkim forumowiczom rodzinnych, wolnych od polityki i utrapień dnia powszedniego Świąt  Wielkiej Nocy!

O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa ?

61

Odp: Wielkanoc ;)

smile  smile  smile   Życzę, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy   smile  smile  smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

62

Odp: Wielkanoc ;)

Zdrowych, spokojnych i słonecznych Świąt ! smile

https://lh3.googleusercontent.com/-15trxvx3B8U/VvbgVAQSYeI/AAAAAAAAc3g/apUnZ3ElMGgrRpLa5KlDTgQyRcY56uOeQCCo/s800-Ic42/DSC_0543.JPG

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

63

Odp: Wielkanoc ;)

Wielkiej, świątecznej radości, na stole dóbr obfitości, jajeczka święconego, mocno zakrapianego!

Życzy Darmando. big_smile

64

Odp: Wielkanoc ;)

https://lh3.googleusercontent.com/eWEuqKOPeNT2GmHgpD_bjxy3zFo9g63eE0Jc8FfEwltRe_pxdiF4Fe_IonZqz14TDZvtfK38JZdbu6xtKVmyuu8luHw4o_Rmk3JZ-pUGN9md-AHwlnA54zL07kPbrwNxisuQ1xRR1A9hCsnlY-U9_gwTpISYE7QFaTL7yGYcwrDD09q-izHSs2gt9bFV5F6a497CrUWti3ukbt4pZXc1UL5Zp65xFIQgYWpmcktvTH_RxPAZloEN6d6ks34ViDOzH3RtYZustgfwvki9F3OscO9bI2sb5hE9VqgjVM34yQwcDUTo3fsjWvo7xn6EOo4Bor7C23BWZalqp6Kdfg8hJD_a9ujBQoJV7AegXpcE4Fg7dzncJngDxjRMcHvFtXuxXZ0nbZvcFce5uxYKdiHRx-G6fm6rIyogldd6mxSGYb2pLJbYd2_Z7rdTGHRgw1BbJzUC8XffhuSzyViNKK454MeEGNvx8adXlSjJAXzASGz90bM0V0VxP9tVx2da7VgpQTRqaRA4pBHa1KtHTDXkHNt8BhLHtWk8t6H-OgamC6GxFm4uGWY-Xiq65ujsJ-6RwuoIf6LBEL0QirWCt26gpwMkjt53aZdb9UHLM7ZDkvjkEY7aoxGk4XDVLUClAYjg0JjZwpnKN9GHSrAWMtZ5aeXgBkTeDOOIZGyRs4ZBKoY=w1024-h768-no

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: Wielkanoc ;)

66

Odp: Wielkanoc ;)

Radosnego świętowania wszystkim życzę smile !

https://lh3.googleusercontent.com/0tt3YHUcughIjQznI-qv4htGVbaUUArYBHJp47d7VQKwCaMr6k5iLXHLspTQRKSAf0Hd4LK-_bouIm7jN1GC6st-ylcE5jeneERq_Ocb5FfJwgN7YRPLlZ2K-j4LuEK0md7hZQioNbyUc07NdE5mU-vER87wP2K3kcuCavm1rpTYrfLw3CLJcP_KfmMpkDcIR7a6Kl1kD2Y2iTbQJWDf-pxYE6ZPagnyIyrbn3deAC_SiMNX00Uspq-H_N1X3zMopfx9_CyIC130T-rsQMuEiSjAscmkIjIowYWNDAkxZKi_bm21zM2NWXsoh8704u-HeDEoZL0C1zAHPHwTNvdqC0QGnsR2owGXS8-nZij4R6eFxbPsRZkecgTM39Z7Hq62Zo2J4xQYOdxDCh3zWopCbyvRK1QUGaXSAZ6fpX7vmbiH0EECKTil5xtScRcXYzuELv9Pp82Bpp5Qu9OAtcz8hjRpVktw_VhB-bDwZE70ZrtfEWGjYg_WxtxW6ZLTyyEayC-ryM2dhSvQMW_Qd5d51IzchTw1lPcuSYD0jt16lVDli7v07XUv7TMSU4JMpGDvonrXTukcPEIuB6_boCbKTV-DHblDFxn6aXAFDlj7iICMmhDtqSiq=w1168-h876-no

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

67

Odp: Wielkanoc ;)

Ja też życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy smile