Temat: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Tym razem nie będzie demokracji. W uzgodnieniu z Ojcem Dyektorem (tzw. spisek dwóch adminów wink) postanawia się co następuje:

Jesienny zlot Forum Beskidu Małego odbędzie się w dniach 20/21 listopada A.D. 2010 w chatce NA szczycie Potrójnej, czyli mówiąc językiem bardziej zrozumiałym - u Ani i Rafała!!!

Zarówno termin, jak i miejsce zlotu nie podlegają ŻADNEJ dyskusji pod groźbą przepadku "mienia" przyniesionego na Zlot.

Co należy zabrać ze sobą idąc w w/w terminie na Trójkątną:
1. Pozytywne nastawienie i masę dobrego humoru
2. Apteczkę turystyczną zaopatrzoną głównie w środki dezynfekujące na bazie C2H5OH
3. Środki od bólu głowy (to na rano) wink
4. Śpiwór i karimatę (możliwy nocleg na glebie)

Przy okazji Zlotu odbędzie się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu fotograficzneogo pt. Małe jest piękne - zwłaszcza latem (pod warunkiem, że dotrą, w przeciwnym razie nagroda główna zostanie komisyjnie skonsumowana big_smile)

Wstępna niezobowiązująca lista uczestników:
1. darkheush+1

Kto następny???

P.S. Chatkę mamy wstępnie zarezerwowaną, jednak muszę powiedzmy tydzień wcześniej (czyli najpóźniej 14 listopada) dać Rafałowi znać ilu nas będzie wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

1. darkheush+1
2. Brombella + 2 małoletnie osobniki płci męskiej smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

3

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

hmmmmm .... no nie wiem, ciężko będzie ....

4

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Brombella napisał/a:

1. darkheush+1
2. Brombella + 2 małoletnie osobniki płci męskiej smile

i KUŃ big_smile patataajjjj

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

5

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

no może mi się uda w tym napiętym grafiku wyskoczyć na jeden dzień tongue

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

6

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

angi napisał/a:

i KUŃ big_smile patataajjjj


kuń mieszka rzut beretem obok, na pewno..przygalopuje tongue

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

7

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

big_smile nasłuchałam się o tym koniu dzisiaj , oj nasłuchałam  big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

8

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

hmm mnie raczej nie bedzie chyba że wpadne na chwile posiedziec i znikne

Ostatnio edytowany przez Kaper (2010-10-11 11:31:45)

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

9

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Bardzo przyjemne miejsce. Jeśli nic mi nie wypadnie to będę obecny.

P.S. Nie wiem jak widziecie tę propozycję, ale może by dało się zorganizować coś na kształt slajdowiska (na laptopie) z dyskusją. Część osób na forum bardzo się produkuje fotograficznie i tekstowo, ale być może są inne, które były w ciekawych miejscach, a nie mają odwagi, czasu... (niepotrzebne skleślić) pisać relacji i chciałby się jakoś zaprezentować?

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-10-11 09:48:42)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

10

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

piotr napisał/a:

Bardzo przyjemne miejsce. Jeśli nic mi nie wypadnie to będę obecny.

P.S. Nie wiem jak widziecie tę propozycję, ale może by dało się zorganizować coś na kształt slajdowiska (na laptopie) z dyskusją. Część osób na forum bardzo się produkuje fotograficznie i tekstowo, ale być może są inne, które były w ciekawych miejscach, a nie mają odwagi, czasu... (niepotrzebne skleślić) pisać relacji i chciałby się jakoś zaprezentować?

Jestem za. U Rafiego jest duży telewizor można na nim pokazać zdjęcia.
Ja Wam mogę pokazać zdjęcia z ubiegłorocznego i tegorocznego wyjazdu w Gorgany.

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

11

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Muszę was zasmucić tym co teraz napisze. Dopisać mnie jako nr3 do listy obecnych na zlocie.

12

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Djinn napisał/a:

hmmmmm .... no nie wiem, ciężko będzie ....

A ja powiem tak - nie przyjmuję do wiadomości tongue

ufok83 napisał/a:

Dopisać mnie jako nr3 do listy obecnych na zlocie.

A Tobie co??? Rączki urwało??? Sam się dopisz big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

13

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Slajdowisko to bardzo dobry pomysł! Trzeba tylko znaleźć osobę z laptopem wink ! Miło byłoby również, gdyby tym razem ktoś zabrał gitarę! Po za tym myślę, że kolejnym dobrym pomysłem jest zrobienie wspólnej trasy po Beskidzie Małym lub prac społecznych w stylu Jawornicy. Kto za , kto przeciw, kto ... nie wiem... Piszcie własne pomysły wink

14

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Hmmm Dareczku przesłanie mi tego linku wiąże się z zaproszeniem? big_smile:D zatem zaproszenie przyjmuje razy 2 big_smile

15

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Ze wspólną trasą może być w moim wypadku mały problem, ponieważ nie wiem czy w sobotę będę miał wolne od rana, czy dopiero od 14. Niedziela - owszem, czemu nie o ile ktoś namówi moją lepszą połówkę na łazęgostwo big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

16

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Ja na zlocie będę raczej napewno, w jednym z podanych dni, już przez sam fakt konkursu fotograficznego Małe jest piękne zwłaszcza latem

17

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Jeżeli chodzi o laptop (angi napisał coś o telewizorze) to mogę przywieźć, z tym że trzeba go jeszcze wytaskać na górę, więc jeśli ktoś bardziej się do tego pali i nie planuje dalszej wycieczki to nie będę oponował, jak zabierze swój sprzęt wink

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-10-11 16:43:52)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

18

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

angi napisał/a:

U Rafiego jest duży telewizor można na nim pokazać zdjęcia.
Ja Wam mogę pokazać zdjęcia z ubiegłorocznego i tegorocznego wyjazdu w Gorgany.

Najlepsze to są fotele na tarasie Jak piwko sobie weźmiesz przy słonecznej pogodzie (takiej jaka nas ostatnio ugaszcza) to nie che się schodzić, a w środku hmm sofki i przy Tatrze to by cłek  ino sidzoł i gawędził ło górach

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

19

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

baca napisał/a:

Najlepsze to są fotele na tarasie Jak piwko sobie weźmiesz przy słonecznej pogodzie (takiej jaka nas ostatnio ugaszcza) to nie che się schodzić, a w środku hmm sofki i przy Tatrze to by cłek  ino sidzoł i gawędził ło górach

Scyro prowda, scyro big_smile Jak se cłek pochodzi, nóski umency, to mu syćko potem smakuje i pasi wink

Z kazdym łyckiem wiyncej se wspomino i mu nawet tyn Niemiec co wsyćko chowo nie strasny lol

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-10-11 22:03:48)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

20

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Hej

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

21

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Jak mi tylko finanse pykną to przyjeżdżam (w tej chwili wszystko wskazuje na to, że będę, potwierdzenie przyjedzie z czasem. Pewnie na tydzień przed zlotem :-/). Mogę przytachać zdjęcia z zeszłorocznego rowerowania po Bałkanach, popieram również pomysł wspólnej trasy (podejmę się ułożenia czegoś ]:-> Ale bez wielkiej przemocy).
A ponieważ jest groźba pojawienia się +1 to proszę o rezerwację łóżka. Ja się, najwyżej, walnę na glebie, jakby się łóżka skończyły. ;-)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

22

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

No nareszcie Marcus. Bo ostatnio to Cię gdzieś nosiło po świecie zamiast po Małym wink A łóżko się znajdzie. Co niektórzy po Trzonce mają niezłą wprawę w spaniu pod drzwiami wejściowymi do chatki lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

23

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

darkheush napisał/a:

No nareszcie Marcus. Bo ostatnio to Cię gdzieś nosiło po świecie zamiast po Małym wink A łóżko się znajdzie. Co niektórzy po Trzonce mają niezłą wprawę w spaniu pod drzwiami wejściowymi do chatki lol

Kruca tyrk!!! Ciepło było w izbie więc wolałem spać gdzie spałem tongue. Jeśli chodzi o piciu to z mej strony zapewniam jak Wy to nazywacie "paliwo rakietowe" tongue

24

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

ufok83 napisał/a:
darkheush napisał/a:

No nareszcie Marcus. Bo ostatnio to Cię gdzieś nosiło po świecie zamiast po Małym wink A łóżko się znajdzie. Co niektórzy po Trzonce mają niezłą wprawę w spaniu pod drzwiami wejściowymi do chatki lol

Kruca tyrk!!! Ciepło było w izbie więc wolałem spać gdzie spałem tongue. Jeśli chodzi o piciu to z mej strony zapewniam jak Wy to nazywacie "paliwo rakietowe" tongue

Ło Panie znowu benzyny w okolicy zabraknie....

Markus liczymy na Ciebie! wink

25

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Marcus, ale my chcemy przemocy, więc jeśli masz plan jakiejś naprawdę wyrypiastej trasy to pisz wink

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-10-12 06:58:44)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa