126

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Ja bede miał ze sobą 4 lub 5 osób. Wyruszamy w sobotę o 9 z Czańca na Trzonkę a potem żółtym przez Targanice na Potrójną.

127

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Stawię się na zbiórce w Andrychowie, w tym legendarnym miejscu lol

A gdzie zostawić autko, żeby przy latareczce dobrze się schodziło? Kocierska? Nowa Wieś? wink


Aha....sery też się na zbiórce zameldują big_smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-11-17 06:58:27)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

128

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Odnośnie prezentacji mogę ze sobą zabrać kabel do podłączenia aparatu do telewizora (który jest podobno na miejscu). U mnie jest możliwy odczyt kart pamięci MMC i SD. Czy taka opcja zadowoli osoby, które chcą zrobić prezentacje ze swoich wycieczek?

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-11-17 08:35:57)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

129

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

piotr napisał/a:

Odnośnie prezentacji mogę ze sobą zabrać kabel do podłączenia aparatu do telewizora (który jest podobno na miejscu). U mnie jest możliwy odczyt kart pamięci MMC i SD. Czy taka opcja zadowoli osoby, które chcą zrobić prezentacje ze swoich wycieczek?

Ja też posiadam kabelek do aparatu, za pomocą którego można zrobić pokaz slajdów na telewizorze. Raczej myślałem o ładnym pokazie z laptopa z odpowiednim podkładem muzycznym. Jeśli mają być slajdy to dobrze przygotowane. Takie jest moje zdanie.

Co do pizzy(czy są chętni?)
Niżej zamieszczam listę produktów które są potrzebne:
Ciasto:
1. 2 kg mąki, (1kg bierze angi)
2. około 10dkg drożdzy ( bierze angi)
3. 1 litr mleka(co zostanie będzie do kawy:P)
4. tłuszcz (olej, masło, margaryna...)
5. 4 jajka
6. przyprawy(biore na siebie)

Składniki faszu:
1. szynka, salami, boczek (+/- 25dkg z każdego)(1 paczkę bierze angi)
2. 1kg cebuli
3. 3 papryki(może być mix kolorów)
4. główka czosnku
5. ser(dużooo!:))
6. kukurydza
7. puszka ananasu w plastrach
8. pieczarki około 1,5 kg(0,5kg bierze angi)
9. pierś z kurczaka(2 połówki)
10. ostra papryka (bierze angi)



PS szukam tragarza do statywu tu dzież wiosła...:P

Ostatnio edytowany przez angi (2010-11-17 17:30:00)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

130

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Prezentacja .... coż, za Angim, jeśli już, to jestem za odpowiednim przygotowaniem np muzyka itp

Pizza .... możemy wziąć 1 zestaw wędlin, kukurydzę, pierś z kurczaka, jakiś czosnek czy prapryczkę ......

Pytanie z mojej strony: Będzie gitarrrrrra ?? smile

131

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Djinn napisał/a:

Pytanie z mojej strony: Będzie gitarrrrrra ?? smile

BEDZIE:D

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

132

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

IRONY MODE ON

piotr napisał/a:

(...)mogę ze sobą zabrać kabel do podłączenia aparatu do telewizora(...)

angi napisał/a:

Ja też posiadam kabelek do aparatu, za pomocą którego można zrobić pokaz slajdów na telewizorze.(...)

No rany!!! Panowie mogę Was dotknąć??? lol tongue

IRONY MODE OFF

No dobra złośliwy jestem tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

133

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

jesteś tongue lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

134

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

No cóż koledzy, wydaje mi się, że rozwiązanie, które zaproponowałem jest z wielu względów najprostsze. Dlatego kabelek zabiorę, a chętnych do prezentowania zdjęć proszę o zgłaszanie się podczas zlotu.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

nie wyobrażam sobie pizzy bez kukurydzy i sera tongue  tongue
więc na pewno oba składniki zabieram ze sobą, no i lowell chce jeszcze czerwoną cebule więc też do plecaka dorzucam smile

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

136

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Ja biorę mleko, margarynę,ananasy,jajka,ser, pieczarki, bimberek  dla uwydatnienia smaku wink

Ostatnio edytowany przez ufok83 (2010-11-18 16:04:01)

137

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Mnie niestety nie będzie. Przy innym ogniu, w inną noc do zobaczenia znów. wink

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

138

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

ufok83 Planuje wędrówkę na zlot szlakiem żółtym z Trzonki.

Piotrku prośba dla Ciebie i Twej grupy (o ile nie będzie padało i pójdziecie tą trasą), zwróćcie szczególną uwagę na stan oznaczenia tego szlaku. Miałem sygnał od  Joli podczas zlotu na Trzonce, że można się pogubić! Postaraj się określić te miejsca. Poza tym Jola mówiła, że nie ma tablicy wysokościowej na Złotej Górce w co nie dowierzam bo wymieniłem ją miesiąc przed  poprzednim zlotem, tylko zawiesiłem b. wysoko.

Miłej wędrówki i biesiadowania na zlocie smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

139

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Marku niema sprawy, zdam Ci obszerną relacje (o ile pogoda pozwoli iść tym szlakiem).

140

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

MK napisał/a:

Piotrku prośba dla Ciebie i Twej grupy (o ile nie będzie padało i pójdziecie tą trasą), zwróćcie szczególną uwagę na stan oznaczenia tego szlaku.

Słyszałem, że mamy iść jakoś pozaszlakowo. Nie znam tej trasy. Więcej będzie wiedział Darek Tlałka, bo to on ma być naszym przewodnikiem. Jeśli pójdziemy szlakiem, to oczywiście będziemy czujni wink. Pozdrawiam

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

141

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

piotr napisał/a:

Słyszałem, że mamy iść jakoś pozaszlakowo. Nie znam tej trasy. Więcej będzie wiedział Darek Tlałka, bo to on ma być naszym przewodnikiem. Jeśli pójdziemy szlakiem, to oczywiście będziemy czujni wink. Pozdrawiam

Na tą chwilę, to z mojej interpretacji wpisów na forum utworzyły się dwie grupy "zlotowe zorganizowane"
Grupa z "latarą" Darka T. - poza szlakowa
Grupa uffoka czyli Piotrka - szlakowa przez Jawornicę
Obie są niezależne big_smile
Tak zrozumiałem smile
Szkoda, że ani w jednej, ani w drugiej nie będę mógł uczestniczyć sad
Choć mały ułamek procenta istnieje na grupę latary Darka T. smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

142

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Tak jak wcześniej pisałem, moje przewodnictwo proponowaną trasą na zlot na Potrójnej jest na 100 % aktualne. Zależnie od pogody może być tylko zmieniony przebieg trasy. Przypominam jutro godzina 11.00 na stacji BP w Andrychowie.

143

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Darku pełna gotowość! big_smile Nawet mam dwie latarki lol   Jak dziecko....nie mogę się już doczekać wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

144

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

ja mam nadzieję dotrzeć z Modym na Potrójną w niedzielę ok. 9:00, mam nadzieję, że jeszcze kogoś zastanę na chatce? wink (oprócz Ani i Rafała big_smile)

Ostatnio edytowany przez Akall (2010-11-19 20:50:33)

145

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

z przyczyn niezależnych od nas niestety musimy z Grześkiem odpuścić wyprawę na zlot, życzymy dobrej zabawy smile

w górach świat wygląda inaczej....

146

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

Dziękuję Grupie Latary, czyli Darkowi T. i pozostałym uczestnikom za piękny chaszczing po BM. Smutno mi, że musiałem Was opuścić i nie uczestniczyć do końca w zlocie sad Takiej wędrówki po wertepach jeszcze nie przeżyłem big_smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

147

Odp: Termin i miejsce zlotu jesiennego

ja również dziękuję za fajny wieczór i nocne wędrowanie Jeszcze nie schodziłem o 1 z góry wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz