Temat: Przedstaw się!

Lowell79 napisał/a:

Witam! Mam na imię Marcin, mam 28 lat i mieszkam w Bielsku-Białej i tak się składa, że jestem tutaj administratorem Wink. Zachęcam do przedstawiania się i powiększania naszej populacji!

Mateusz napisał/a:

Witam, jestem Mateusz, rocznik 1990, mieszam w Kukowie, nie jestem administratorem tej strony, ale dużo ode mnie zależy na www.kukow.pl

tjomek napisał/a:

Witam, a ja jestem Tomek, mam lat 19 i zapraszam tam gdzie to ja mam popis inwencji twórczej Wink => www.krzeszow.org

Marek napisał/a:

Witam, jestem Marek mam 27 lat i czasami tu bedę zerkał Wink , pozdrawiam

Grzegorz napisał/a:

Cześć. Mam na imię Grzegorz mam 29 lat. Jestem górskim "szlakołazem". Stronę odkryłem parę dni temu i mam zamiar tu zaglądać.

Prondek napisał/a:

Heja!

Na imię mi Małgoś. Mam 25 lat, mieszkam w Rudzie Śląskiej, a moja obecność tutaj jest bardzo interesowna Wink

Wybieram się w Beskid Mały i kombinuję gdzie tu sobie pochodzić Smile Po górach chodzę żadziej, niż bym chciała, ale z tym większą przyjemnością Cool

andrew88 napisał/a:

Hej, mam na imię Andrzej. Rocznik 1988. Pochodzę z Andrychowa więc Beskid Mały znam od dziecka. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

dmaly napisał/a:

Ello! Jestem Darek, rocznik '72. Urodzony andrychowianin. Z wędrówkami górskimi związałem się w wieku 9 lat dzięki pasji moich rodziców i dziadków. Rzecz jasna zaczynałem od Beskidu Małego i chętnie tu powracam. Na stronę trafiłem z "polecenia" i dzięki adminowi mam już swój maleńki wkład w jej tworzenie. Pozdrawiam górołazów!!!

Marek napisał/a:

Mieszkam w Kętach i uwielbiam wędrować po szlakach Beskidu Małego (Papieskiego).

Anka napisał/a:

Cześć mam na imię Anka, mam 27, aktualnie studiuję i pracuję a w wolnych chwilach staram się uciec tam gdzie pachnie lasem, słychać śpiew ptaków i gdzie można nacieszyć oczy tym co mnie otacza

lea napisał/a:

Jestem z Metropolii Silesia Wink rocznik 78 (o matko, kto to wymyślił żeby podawać wiek) i właśnie chcę się wybrać w Beskid Mały - wstyd się przyznać, ale będzie to mój pierwszy raz hmm

Lowell79 napisał/a:

Zawsze musi być pierwszy raz wink

Anka napisał/a:

właśnie, zresztą ja też w tym roku byłam pierszy raz w Beskidzie M. i mam zamiar znów sie tam wybrać, ale pewnie pod koniec pażdziernika dopiero , polecam Chatke Pod Potrójną Pozdro

2

Odp: Przedstaw się!

Witam!!!
No to w takim razie ja mam na imię Rafał, mam 27 lat, pracuję i studiuję w Krakowie. Z braku czasu dawno nie byłem w Beskidzie Małym ale myślę, że to się zmieni tongue. Postaram się wpadać na stronkę jak najczęściej.
Pozdrawiam.

3

Odp: Przedstaw się!

Wtam!
Dzięki za zaproszenie do forum. Mam na imię Krzysztof, mieszkam w Bytomiu, a z górami związany jestem dobrych dzieścia lat. Szczególnie zauroczył mnie Beskid Mały.
Odwiedzając ośrodek byłej kop. Miechowice  zawsze intrygowała mnie Jwornica, wydaje się taka monumentalna. Po za tym mozna tu było znaleźć spokój i powołoskiego ducha smile
Sama nazwa Kocierz - oznacza "Legowisko Rysia". smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

4

Odp: Przedstaw się!

Witaj kris_61! Szczególnie ciepło, ponieważ niejako znamy się z innego forum (tak przypuszczam). big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

5

Odp: Przedstaw się!

Witamy! wink

6

Odp: Przedstaw się!

darkheush napisał/a:

Witaj kris_61! Szczególnie ciepło, ponieważ niejako znamy się z innego forum (tak przypuszczam). big_smile

W takim razie to napewno prawda tongue

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

7

Odp: Przedstaw się!

No to i ja.
Na imię mam Marek, mieszkam w Jaworznie, mam 21 lat (już niedługo). Po Beskidzie Małym głównie na rowerze jeżdżę, nieskromnie powiem, że znam wszystkie liczące się podjazdy z mapy Beskidu Małego (szosowe podjazdy). Po górach chodzę raczej rzadko, ale to zamierzam zmienić zapisując się na kurs przewodnicki.

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

8

Odp: Przedstaw się!

wink witamy Marku i czekamy na zdjęcia z wypraw rowerowych wink

9

Odp: Przedstaw się!

Witam! Mam na imię Piotr. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Po górach chodzę od bardzo wielu lat, przy czym w ostatnim czasie przybrało to wymiary pewnego nałogu :-). Do pasm górskich, które miałem okazję poznać zaliczają się: Tatry, Tatry Niżne, Słowacki Raj, Beskid Żywiecki, Śląski, Mały, Makowski, Wyspowy, Sądecki, Gorce, Pieniny, Rumuński Retezat, Góry Bułgarii (Piryn, Riła, Stara Płanina), Alpy (Kitzbuhelskie, Zillertalskie, Oetztalskie, Pennińskie-masyw Monte Rosa), Lake District w Anglii. Pozdrawiam wszystkich miłośników gór.

Ostatnio edytowany przez piotr (2009-12-14 21:56:03)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

10

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich!
Mam na imię Piotr. Mieszkam w Sułkowicach. Od 40 lat chodzę po BM (pierwsze "wejście" na Jawornicę w wózku dziecinnym z rodzicami). Jestem przewodnikiem beskidzkim (nieaktywnym). Mam wiele pasji, z których najważniejszą jest chyba ornitologia. W miarę wolnego czasu chodzę po górach.
Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez gajopi (2010-01-10 18:30:35)

11

Odp: Przedstaw się!

Witamy w naszym gronie!

Taka mi myśl przeszła instynktownie czy przypadkiem nie spotkaliśmy się kiedyś pod Krywaniem (28 lipiec 2008r), Wtedy to nasz grupka spotkała pewneo przewodnika z Sułkowic - http://www.man.pl/~lowell/krywan/marek4.jpg

12

Odp: Przedstaw się!

Nie to nie ja. Nie zajmuję się oprowadzaniem wycieczek. Przewodnikiem zostałem podczas studiów w Krakowie bardziej dla własnej przyjemności. Teraz mam sporo obowiązków rodzinnych i wiele innych zainteresowań dlatego nie angażuję się  w żadne organizacje turystyczne.

13

Odp: Przedstaw się!

szedłem szlakiem skojarzeń ...

14

Odp: Przedstaw się!

Witam
Mam na imię Bartosz i też jestem góroholikiem.
W liceum wraz z kolegami spróbowaliśmy raz, potem drugi a potem nałóg rozkręcił się na dobre. Nie mogliśmy już przestać.
W ten sposób zwiedziłem większość Beskidów, niektóre szlaki wiele razy i przy różnych porach roku.
Przez ostatnich kilka lat zaniedbałem troszkę to uzależnienie, ale mam mocne postanowienie powrotu.

15

Odp: Przedstaw się!

Witamy w naszym gronie! wink

16

Odp: Przedstaw się!

Bartoszu, jesteśmy z Tobą! Pamiętaj, że w tych ciężkich chwilach nie jesteś sam! ;-)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

17

Odp: Przedstaw się!

Wpisałem się na forum, a wielu forumowiczów nie bardzo wie czym się zajmuje. Częściowo ujawnione to zostało na stronie Beskidu Małego dotyczące paprotników. Sam specjalizuje się w dziedzinie botaniki jaką jest pteridologia. Biorę udział w różnych konferencjach, warsztatach, robie publikacje naukowe, prowadze badania, jak narazie w południowej Polsce i poznaje wiele ciekawych osób. Odwiedziłem wiele niezwykłych zakątków jak: Bory Dolnośląskie, Pogórze i Góry Kaczawskie, Karkonosze, Masyw Ślęży, Beskidy całe oprócz Sądeckiego i Niskiego, Tatry, Pieniny, Wyżyna Śląsko-Krakowska i Małopolska, ale najbardziej spodobały mi się Pogórze i Góry Kaczawskie z wygasłymi wulkanami, bogactwem skał, minerałów i osobliwą florą. Oczywiście najczęściej jestem w Beskidzie Małym, bo mam najblizej z Kęt. Dariusz Tlałka.

18

Odp: Przedstaw się!

Witam , mam na imię Alicja , chętnie dołączę do Waszego grona smile , zwłaszcza wesprę tą mniej liczną tu płeć big_smile Dziękuję za zaproszenie chłopakom Marcinowi i Darkowi wink Mam nadzieję , że się od czasu do czasu na coś przydam big_smile  W Beskidzie Małym żyję od dziecka , więc jest mi szczególnie bliski smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

19

Odp: Przedstaw się!

^^^
Miło Cie witać smile Zaraz weselej wink

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

20

Odp: Przedstaw się!

Witaj, witaj nena w naszych skromnych progach wink Jednak nocna pogaducha na gg dała efekty bo widzę, że zarejestrowałaś nie tylko na tym forum. big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

21

Odp: Przedstaw się!

no widać masz dużą siłę przekonywania Darku big_smile, ale ja widzę , że też tongue

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

22

Odp: Przedstaw się!

Witamy, witamy....

23

Odp: Przedstaw się!

Ahoj smile

Niektórzy mnie już poznali, inni może wkrótce poznają smile

Krótko o mnie: Pochodzę z Dolnego Śląska, mieszkam w Krakowie z przeuroczą Małżowinką, zakochałem się w Beskidach i od ponad roku spędzamy w górach prawie każdą wolną chwilę. Część z wypraw opisuję na stronie www.djinn.cba.pl, zdjęcia na Picassie. Nie chcę nic mówić, ale to wszystko "wina" Lowella !! On już wie o co chodzi, na Gibasach mieliśmy przyjemność się poznać smile

Tak czy owak, będę tu częściej zaglądać. Dużo ciekawych informacji już się dzisiaj dowiedziałem, a to pewnie nie koniec !!

24

Odp: Przedstaw się!

Cześć Djinn, cześć Małżowinko!!! W sumie to prędzej czy później się Was tutaj spodziewałem wink Nie wiem czy mogę zdradzić jedną tajemnicę - a niech tam, będę najwyżej przeklęty tongue Powiem Wam forumowicze w tajemnicy, że Djinn zadebiutował w Beskidzie Pięknym na tym wypadzie i chyba się zakochał wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

25

Odp: Przedstaw się!

Dobry..:) Mam na imię..... wołają na mnie angi. Jestem fotoCZUBEM, BESKIDOczubem, APPLEczubem, BABJUSZKOczubem. Jestem adminem tutaj moderatorem tutaj i wujkiem samo zło:D Moje zdjęcia można zobaczyć tu galeria angiego A znalazłem się tu przez przypadek big_smile Dziadek kazał tongue

Ostatnio edytowany przez angi (2010-02-02 09:11:03)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "