Temat: Grota Komonieckigo i Wodospad Dusica

Jak planowałem tak zrobiłem.Dzisiaj odwiedziłem te dwa miejsca.Wyszedłem o 7.30 z Praciaków szlak był przetarty więc o 9.10 byłem na przełęczy pod Mlada Horą, stamtąd skierowałem się w kierunku Gibasów po chwili na żółty i w dół,tutaj byłem pierwszy big_smile doszedłem do skrzyżowania ścieżek i w lewo do kapliczki tak jak kiedyś,po drodze kilka wpadek nie w śnieg ale w błoto jedna po kolano i tu pomyślałem no to w bucie mokro stuptup wyglądał jak... nie wiem jak to określić,ale było w porządku.Nie wiem o której byłem pod grotą i wodospadem ale zastałem tam trzech gości którzy po nocnym biwaku pakowali się.Chwila przerwy trochę zdjęc i do kapliczki tam chwila zastanowienia i idę w lewo ścieżką, nie ryzykuję kolejnego błota,Dochodzę do zielonego szlaku dalej łamanej skały i powrót do Praciaków znowu samochód mnie trzyma Jak mi sie uda to wrzucę kilka fotek

Ostatnio edytowany przez świstak (2010-12-05 17:47:44)

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

2

Odp: Grota Komonieckigo i Wodospad Dusica

a skrzyneczkę znalazł

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

3

baca napisał/a:

a skrzyneczkę znalazł

Miejsce chyba rozpoznałem ale nie szukałem w tym śniegu bo jak czytałem w innym temacie   skrzyneczka dla zalogowanych a byli też za mną postronni osobnicy i nie chciałem zdradzać miejsca,ale następnym razem wpiszę sie tam z żoną

Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,że gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się

4

kilka fotek bez retuszu itp.  http://picasaweb.google.com/rzeszotko.a … mKhNOemAE#

5

Spoczko zdjęcia Nawet Tatry z Krywaniem widać smile

Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

6

No widoki były piękne jak cały dzień ale zdjęcia mogłyby być leprze.Dalej się uczę,dzisiaj bawiłem się z nastawami przysłony i czasu naświetlania

7

...hmm... a'propos skrzyneczki...chciałam zauważyć, że niestety skrzyneczkę należałoby wymienić bo z lekka 'przemaka' )albo skrzyneczkę wsadzić w jeszcze jedną większą skrzyneczkę) bo i wszystko butwieć zaczyna...:(

jak się do Groty wybiorę to na pewno coś wymyślę.. a wcześniej dam znać że idę... ale gdyby ktoś wcześniej tam szedł...

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

8

świstak napisał/a:

kilka fotek bez retuszu itp.  http://picasaweb.google.com/rzeszotko.a … mKhNOemAE#

I takie mają być, naturalne, a nie cyganione smile Dzięki za relację. Gartulacje, że tam trafiłeś smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

9

Bromba no ja może z Ufokiem w next weekend To coś pomyśli się

- Jan Galicz

10

Świstaku bardzo udane te Twoje eksperymenty fotograficzne smile ciekawy album powstał smile

Psiapsiółko!!! Do Groty nam trzeba, koniecznie big_smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-12-05 22:36:29)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

11

Świstaku bardzo fajny albumik, a i pewnie wrażenia w zimowej grocie były ogromne! Zapraszam do naszego konkursu kalendarzowego smile

12

Ja bedac pare dni temu kolo groty znalazlem tropy wilka na 90% wilka !

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

13

Cieszę się że zdjęcia wam się podobają,co do kalendarza to może coś podeśle. teksanski o wilkach słyszałem że jakiś miesiąc temu na Gibasach były i małe uczyły się wyć nawet ten co o nich mówił zdjęcia porobił,ale nie widziałem.Trzeba Staszka spytac

14

No to super smile
Ja zrobilem zdjecia sladow tego wilka.

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

15

teksanski napisał/a:

No to super smile
Ja zrobilem zdjecia sladow tego wilka.

No to super wink Jak nic nie przeszkodzi to nocuję z soboty na niedzielę na Gibasach smile

Kryjcie się wilki lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

16

To spytaj Staszka czy to prawda o tych wilkach

17

Oczywiście Świstaku jakem detektyw wybadam sprawę big_smile