26

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

darkheush napisał/a:
marcus napisał/a:

(...) a z kursem to się mogę napić gdziekolwiek i kiedykolwiek ;-)

Z nami również lol

Niby tak, ale Wy jesteś dalej niż kurs tongue
Jest tak, że o ile się nie rozchoruję albo moich finansów nie trafi szlag (na przykład: nie odbije mi szajba, żeby kupić rakiety za c*ujwieilepieniędzydokładnietychktórychniemam) to będę na zlocie. W końcu zimowy.

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

27

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Na tyle samo procent co ja czyli 80% zjawi się też moja lepsza młodsza wersja, znaczy sie mój braciszek tongue

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

28

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

A już miałem nadzieję na jakieś dziewczyny... Ech, Kaper, robisz ludziom tylko nadzieję! tongue

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

29

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

w tym względzie na mnie nie licz, która by chciała zemną przyleźć

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

30

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Jak było wcześniej mówione, ja potwierdzam obecność na zlocie jako przewodnik nienoclegowicz z trasą Wilkowice Górne - Skała Czarownic - Wietrzna Dziura - Magurka Wilkowicka - Chatka Rogacz.
Nie wiem co z innymi chętnymi na zlot hmm Nie chciałbym przewodzić tylko parę osób neutral

31

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Darku ja na tą traskę pod Twoim przewodnictwem się piszę big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

32

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Dariusz Tlałka napisał/a:

Jak było wcześniej mówione, ja potwierdzam obecność na zlocie jako przewodnik nienoclegowicz z trasą Wilkowice Górne - Skała Czarownic - Wietrzna Dziura - Magurka Wilkowicka - Chatka Rogacz.
Nie wiem co z innymi chętnymi na zlot hmm Nie chciałbym przewodzić tylko parę osób neutral

A ja sam jeszcze nie wiem jak przybędę, jak bogowie pozwolą to z jakimś międzynoclegiem sobie strzelę trasę (a jak dadzą jeszcze bardziej to przylecę na rakietach big_smile)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

33

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Wielce Prawdopodobnym jest ze dołączy do mnie jeszcze dwóch kompanów czyli wygląda to Kaper +3

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

34

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Człowieku Z Wielką Latarą a o której planowałbyś wyjście z Wilkowic?

35

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Rozpatrując warunki zimowe na szlakach, długość trasy oraz połączenia, to planuje by najlepiej się spotkać przy stacji kolejowej Bielsko-Biała Główna pod wiaduktem przy drodze głównej przed 10.00 w sobotę. Niezależnie od dotarcia do Wilkowic Górnych komunikacją autobusową która rusza z tąd o równej 10.00, czy innym środkiem transportu, to spotkanie na przystanku autobusowym Wilkowice Górne zaplanowało by się na około 10.30. Tegoż dnia mam zamiar wrócić schodząc szlakiem do Wilkowic Sanatorium i chyba będę musiał znów wziąźć swoją WIELKĄ LATARĘ. A zdarzało mi się chodzić kiedyś po górach w warunkach zimowych w całkowitych ciemnościach oczywiście z latarką.

36

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Witam jak już wspominałem w którymś poscie ze mnie nie bedzie nawet na chwilke .,Dla tego ze miejsce w którym sie znajduje i pisze tego posta jest ok 3500 km od miejsca zlotu ale wszystkim zlotowiczą zycze udanej zabawy. Bardzo mi przykro ze nie bedzie legendarnego bucika i żal ze nie zobacze Darkowej Latary Pozdrawiam wszystkich

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

37

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Dariusz Tlałka napisał/a:

(...) planuje by najlepiej się spotkać przy stacji kolejowej Bielsko-Biała Główna pod wiaduktem przy drodze głównej przed 10.00 w sobotę. (...)

ja raczej pojadę pociągiem Kato - Żywiec i albo planowo o 9:42 wysiądę w B-B Główny albo pojadę prosto do Wilkowic-Bystrej i tam planowo będę o 9:55 (to również przy okazji informacja o połączeniu do Wilkowic big_smile)

szczegółowe szczegóły do ustalenia, ale generalnie miałbym ochotę zabrać się z grupą pod wezwaniem... wink

38

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Dariusz Tlałka napisał/a:

Jak było wcześniej mówione, ja potwierdzam obecność na zlocie jako przewodnik nienoclegowicz z trasą Wilkowice Górne - Skała Czarownic - Wietrzna Dziura - Magurka Wilkowicka - Chatka Rogacz.
Nie wiem co z innymi chętnymi na zlot hmm Nie chciałbym przewodzić tylko parę osób neutral


Darek, ja się piszę smile)

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

39

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Ja tym razem nie wpadnę. Życzę wszystkim udanej zabawy i pięknych widoczków ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

40

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Nena - wiesz, że wisisz za to co napisałaś? wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

41

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

nena napisał/a:

Ja tym razem nie wpadnę. Życzę wszystkim udanej zabawy i pięknych widoczków ! smile

Niestety nie przyjmuje się do wiadomości. Masz być bo jak nie, to FOCH mad

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

42

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

No i mnie tez raczej nie będzie na tym zlocie Życzę wam udanej zabawy, wielu wrażeń oraz odkryć nowych miejsc smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

43

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

baaardzo śmieszne....  sad
Nena i Baca, Wy się musicie na zlocie zjawić, nie ma bata ...!!!

PS. bardzo, ale to bardzo możliwe że zjawię się w towarzystwie 2 nieznanych forumowiczom ludziów i pewnej kochanej sabaki smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

44

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Ja będę na 100% jaką trasą pójdę jeszcze nie wiem to wyjdzie w praniu

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

45

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

prawdopodobnie będziemy z Grześkiem, z tym że dotrzemy późnym popołudniem/wieczorem, gdyż pracujemy w sobotę

w górach świat wygląda inaczej....

46

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Moj plan wygląda tak. Razem z ekipą planujemy wyjście z Kóz-kamieniołom,Hrobacza, Przegibek, Magurka Wilkowicka i Rogacz. Chętnych zapraszam smile

47

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Ufok mój plan na przyszły weekend był, że zrobię zimowe przejście  Sucha Beskidzka- Gaiki (zielony szlak). Jednak zimy nie widać, dlatego Twoja propozycja jest kusząca.
Auto bym zostawił w Kozach i z Wami poszedł do Gaików,  by potem zejść do Lipnika  i komunikacją zjechać do Kóz, Wy poszlibyście na zlot forum smile
P.s.
Taka moja prywatna uwaga.
Czy jednak nie należałoby ustalić jeden termin, góra dwa na zloty forum.
Proponowałbym Maj (wiosna) i Październik (jesień).
Wg przysłowia, co za dużo to nie zdrowo!
Mamy poza tym w planie akcje wspaniałe, które niesamowicie łącza i dają wiele większą satysfakcję! Do tego dochodzą wycieczki (wyjścia w góry), spontaniczne „ na hasło” smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Popieram propozycje Marka co do terminów zlotów ,choć jeszcze nie byłem na zadnym, ale moze gdyby z góry ustalić takie terminy byłoby łatwiej. pozdrawiam,hej!!!

49

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Brombella napisał/a:

baaardzo śmieszne....  sad
Nena i Baca, Wy się musicie na zlocie zjawić, nie ma bata ...!!!

PS. bardzo, ale to bardzo możliwe że zjawię się w towarzystwie 2 nieznanych forumowiczom ludziów i pewnej kochanej sabaki smile

No ni hu hu Terminy nie puszczają

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

50

Odp: Zimowy zlot forum Beskidu Małego 19 - 20 luty 2011

Mk i Harnasiu na ostatnim zlocie właśnie to zostało ustalone. Dlatego 19-20 luty jest terminem sztywnym, który jakby nie patrzeć został ogłoszony po poprzednim zlocie. Następne terminy zostaną prawdopodobnie ustalone i przedyskutowane na zlocie wink Propozycje i petycje można umieszczać na forum jeżeli kogoś nie będzie na zlocie. wink