51

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

A ja będę miał możliwość porównania naszego zlotu, ze zlotami BESKIDolubów/czubów. Choć jak tak patrzę na listę uczestników, to niemalże połowę znam osobiście z tych drugich wink I o ile znam tych ludzi, to zapewniam Darku - będzie wesoło big_smile

Ostatnio edytowany przez darkheush (2010-02-10 12:05:13)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

52

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

A w co się ubrać na ten zlot? Czy jakiś frak trzeba zabrać lub inny garnitur? Czy wystarczą moje normalne górskie szmaty? smile

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-02-10 14:38:57)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

53

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

W sumie jakby odwalić numer i zwalić się na chatkę w garniturach, to myślę że Lucjan długo by się z podłogi podnosił tongue

54

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Myślę, że takiego nalotu garniaków Potrójna jeszcze nie przeżyła wink Szkoda, że to cholerstwo jedynie takie niewygodne wink

55

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Cóż, powiem tak - na chatce są dwie peruki i strój czarnoksiężnika, ja też jakiegoś fanta przyniosę ze sobą tongue

Angi, wybacz, ale nie mogłem się oprzeć big_smile

http://lh4.ggpht.com/_z3LwyfAOS40/SiK2hCClfEI/AAAAAAAACbM/Bj7_0PcG9RM/s800/S7304459.JPG

http://lh6.ggpht.com/_z3LwyfAOS40/SiK2WJeftWI/AAAAAAAACa4/7sf2el_7TzQ/s800/S7304454.JPG

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

56

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

wink

57

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Darek zawiśniesz za to zdjęcie big_smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

58

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Spokojnie, spokojnie. Zrobim jakiś letni zlot, wtedy wbijemy Pod Potrójną w garniturach ]:->

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

59

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Koledzy. Prawdopodobnie wybiorę się na zlot z jedną osobą. Czy byłoby dla niej jeszcze miejsce? Z góry śpieszę z, dla niektórych, smutną informacją, że  niestety nie będzie to... kobieta smile.

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-02-13 10:16:23)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

60

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Myślę, że nie pozwolimy nikomu spać na śniegu przed chatką, no chyba, że będzie się upierał wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

61

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

piotr napisał/a:

Z góry śpieszę z, dla niektórych, smutną informacją, że  niestety nie będzie to... kobieta smile.

Kolejna flaszka będzie smile
Upssss to nie jest forum beskidzkie i nie jest to zlot Czubów... big_smile

Ostatnio edytowany przez angi (2010-02-13 17:22:47)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

62

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

darkheush napisał/a:

Myślę, że nie pozwolimy nikomu spać na śniegu przed chatką, no chyba, że będzie się upierał wink

A co powiesz na zimową noc pod namiotem? Mówię całkiem poważnie, choć przypuszczam, że byłby to pewien nietakt dla gospodarza na Potrójnej i dlatego chyba jednak sobie odpuszczę smile smile.... A może jednak są chętni? lol

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-02-13 19:23:37)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

63

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Wiesz, chętnie. Ale z moim śpiworkiem typu not-extreme mógłbyś się mnie dobudzić rano tongue Wybieram bramkę nr 2, czyli spanie w ciepełku chatki big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

64

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Nie chcę nic mówić. Właśnie wróciłem od lekarza i to jest angina sad Mam nadzieję, że wydobrzeję do soboty na tyle, że żadna siła nie zatrzyma mnie w domu, aby być z Wami na Potrójnej tongue

Pozdrawia spod samiuśkiego Beskidu Małego w którym nasypało że hej, zaśpicony i ledwo mówiący darkheush wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

65

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Doliczyłem się 13 (trzynastu) osób. Całkiem-całkiem. Jutro dzwonię pod Potrójną, jeno sobie muszę numer w komórce zapisać. Jutro dam znać co i jak, a na razie dobrej nocy wszystkim ;-)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

66

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

darkheush powrotu do zdrowia! marcus czekamy na informacje wink

67

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Lowell, oby. A nie dziękuję aby nie zapeszyć wink W tej chwili wszystko wskazuje na to, że........ nie wyjdę na Potrójną, taki słaby jestem. Jednakowoż, pewnie będzie tak, że niedoleczony ale pójdę, tak że marcus bardzo przoszę nie stawiać na mnie póki co krzyżyka tongue Wszystko okaże się w piątek, gdy pójdę na kontrolną wizytę do pani doktor. Jestem dobrej myśli wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

68

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Darku, nie wymiękaj smile Jak sobie przypomnę jak to zabierałem podchorowaną Małżowinkę w góry, to jej tylko na dobre wychodziło smile
Poza tym nie jest wcale powiedziane, że musisz iść najdłuższą trasą. Znasz skróty, tajne ścieżki, pewnie i w pół godziny byś na górę wszedł tongue

69

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Darkheush - przykra sprawa z tą chorobą. Czy w razie Twojej smutnej rezygnacji ktoś w ogóle będzie szedł trasą z Andrychowa? Możecie coś na ten temat napisać? I z kim się wtedy kontaktować?
Jak byś jednak zdecydował się iść to mogę podeprzeć z jednej strony smile... a tak poważnie to mogę zabrać dla odciażenia trochę Twoich rzeczy.

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-02-15 12:56:33)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

70

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Kutwa, a czy ja gdzieś napisałem, że wymiękam??? Panowie!!! Bardzo chcę być i będę robił wszystko aby być. Jeśli mi nawet małżonka pozmienia zamki w mieszkaniu abym się nie wydostał to... ucieknę przez balkon. Wysoko nie ma, raptem 2 piętro big_smile Jeśli mnie przykuje/przywiąże do kaloryfera - zestaw małego ślusarza przezornie noszę ze sobą big_smile Piotrze, jak sam kiedyś napisałeś - ze mnie przeharpagan jest, więc myślę że nadal jesteśmy umówieni na wspólne dojście. A podpierać ani zabierać moich gratów nie będziesz musiał. Co najwyżej będę potrzebował kogoś do niesienia kroplówki lol

Przepraszam, ale mnie zezłościliście - na darkheush'u krzyżyk stawiać. Nieładnie big_smile

Ostatnio edytowany przez darkheush (2010-02-15 13:22:56)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

71

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

My również możemy podeprzeć, z każdej strony, i piwo pomożemy wtargać ...... nie jesteś sam Darku !!!

ps. co do wspólnej trasy, to myślę, że pod koniec tygodnia ustali się jakieś grupy. My generalnie możemy z Darkiem z Andrychowa. Byle nie kilkugodzinna trasa, takiej zaprawy bojowej to my nie mamy tongue

72

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

marcus do mojej osoby dolicz jeszcze jedną osobę: D Dla Panów jest to Białowłosa big_smile
Z racji, że darkheush jest troszku niedysponowany ja przejmuję dowodzenie ekspedycją przez Złotą Górkę i Jawornice big_smile
Zastanawiam się nad rakietami, chyba bede miał dwie pary smile Co do ewentualnych zman trasy bedziemy się naradzać w w piątek jak już bedzie wiadomo co i jak. Pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez angi (2010-02-15 21:00:52)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

73

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

angi dzięki, ale nie mam gg. Zasłyszałem już jednak, że zbiórka jest w Andrychowie na stacji BP o 10:00. Rozumiem, że dla zatankowania paliwa przed wyjściem heh smile

Ostatnio edytowany przez piotr (2010-02-15 19:24:52)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

74

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Bądźcie kilka minut przed 10:00 dla pewności. Najlepiej ok 9:30. Trzeba auta poparkować i przejść ok 1km do przystanku. I niech mi nikt nie próbuje teraz napisać, że chorzy i ryby głosu nie mają, bo nie wiem co zrobię big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

75

Odp: I Jubileuszowy Zimowy Zlot Użyszkodników Forum Beskidu Małego?

Chorzy, ryby i Dziadki.... głosu nie mają big_smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "