1

(21 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

To w takim razie po następnym biegu w Brzeszczacj - ja zapraszam na kawę i od razu podzielicie się ze mną uwagami a ja będę skrzętnie notować i wyciągać wnioski  big_smile  big_smile

2

(21 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

Oj, tego się właśnie obawiałam /że chodziło o halę...:(/ no cóż ja jestem przyzwyczajona do specyficznego zapachu 20-letniego tartanu - codziennie tam chodzę do pracy i to musze przyznac, że z ogromną przyjemnością /zboczenie takie:)/. Ale miejsca tworzą ludzie nie ściany i podłogi /a od wczoraj u nas malują hura hura to będzie pikniej/. Przy okazji zapraszam na przykład na meczyk speedbadmintona choć w Krakowie też już gdzieś można zagrać bo kleżanka tam działa ale ogólnie super gra. Ludziska to u nas w Brzeszczach naprawdę są pierwsza klasa /np. Speleoklub Brzeszcze - odkrywcy różnych jaskiń po świecie to nasi:)/. Pozdrawiam letnio z lekką nutką jesiennej dekadencji.

3

(21 odpowiedzi, napisanych Off-Topic)

A jest ktoś z Brzeszcz /nie z Brzeszczy/ i oczywiście bronię własną piersią urody naszego miasteczka bo primo znam wiele brzydszych, secundo to był bieg uliczny a nie trasa widokowa a nie jest tak łatwo odmierzyć w miarę dokładnie 15 km, omijając drogi wojewódzkie, przejazdy kolejowe i nie robiąc pętli więc na pewno najpiękniej nie było. Ale mamy wspaniałe tereny leśne, przez które postaram się wyznaczyć trasę biegu marcowego bo ta się składa,że jestem koordynatorem tych biegów w Brzeszczach:)) Staramy sie na swoje możliwości robić to najlepiej jak potrafimy ale nigdy nie będzie to bieg górski ani nadmorski tylko po prostu brzeszczański. Medale przyznaję były mocno średnie ale musze sprostować - nie było ograniczonej ilości - medale zawsze u na dostaje każdy /a jak braknie dosyłamy pocztą/. Ale nawet mi  zostało kilka sztuk. Zaintresowałam sie tez osobiście słowami "zatęchła sala ginastyczna" bo akurat za nią osobiście odpowiadam - gdzie sie przebieraliście, że było aż tak źle? bo muszę jakos zereagować i przewietrzyć czy coś:)) Pozdrawiam i mam nadzieję, że za rok przyjedzieci i ocenicie czy nam lepiej poszło.