1

Temat: Letni Zlot Forum 2012

Pozwoliłem sobie otworzyć temat smile Co prawda dyskusja już się toczy w innym dziale smile Tu bym prosił Szanowną Radę Nowych Adminów big_smile  O przeniesienie postów w odpowiednie miejsce tongue:). Czyli jest spore grono Forumowiczów chętnych spotkać się w Leśniczówce w Lipniku smile I ja do nich się chętnie przyłączę smile  Teraz jeszcze tylko termin. Wydaje mi się że na ankiety nie ma zbytnio czasu. Jeżeli chcemy się spotkać jeszcze przed wakacjami to pozostaje nam ostatni weekend czerwca smile Za tydzień nie zdążymy, a 23/24 jest przewidziana akcja na Gibasach. No a późniejsze terminy to już wakacje, które pewnie większość ma już zaplanowane i ciężko będzie zebrać ekipę smile
Czyli moja propozycja 30 czerwca na 1 lipca
Pozwoliłem sobie na jeszcze nieco więcej big_smile  Skontaktowałem się z zarządzającym Leśniczówką big_smile jedyny najbliższy wolny termin jaki mają to od 29 czerwca do 1 lipca smile  Wstępnie zarezerwowałem w naszym imieniu, ale trzeba w miarę szybko zdecydować big_smile No żebym nie zapomniał  smile  masz pozdrowienia Jolu big_smile 
1- Jardo/ 2 do 6 osób towarzyszących/

Ostatnio edytowany przez jardo (2012-06-07 23:33:09)

2

Odp: Letni Zlot Forum 2012

Jardo małe przypomnienie,1 lipca to chyba jest mecz finałowy Euro 2012.Jak tak to odpadam, w ten weekend będę w pracy.

Góroczub.

3

mirek napisał/a:

Jardo małe przypomnienie,1 lipca to chyba jest mecz finałowy Euro 2012.

A co ma jedno do drugiego? smile

4

jardo napisał/a:
mirek napisał/a:

Jardo małe przypomnienie,1 lipca to chyba jest mecz finałowy Euro 2012.

A co ma jedno do drugiego? smile

W sumie niewiele, chyba że w finał będzie Polska-Czechy. smile

Góroczub.

5

Nie znam miejsca, ale chyba są w stanie tam dotrzeć nawięksi leniwcy, co to nawet 15 minut pod górę nie podejdą wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

6

zlot w leśniczówce byłby OK smile

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

7

Brombella napisał/a:

Dokładnie to samo myślę.A więc może ankieta?Chodzi o datę,bo miejsce już by było.

Góroczub.

8

Brombella napisał/a:

Każdy może wybrać trasę dostosowana do swoich możliwości  smile

A jak się już inaczej nie da (z rożnych powodów) to można podjechać jakąś lokomocją wink  tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

9

jardo napisał/a:

(...)  Pozwoliłem sobie na jeszcze nieco więcej big_smile  Skontaktowałem się z zarządzającym Leśniczówką big_smile jedyny najbliższy wolny termin jaki mają to od 29 czerwca do 1 lipca smile  Wstępnie zarezerwowałem w naszym imieniu, ale trzeba w miarę szybko zdecydować big_smile

Jardo  jesteś szybki jak błyskawica  lol 

jardo napisał/a:

(...) No żebym nie zapomniał  smile  masz pozdrowienia Jolu big_smile (...)

A za pozdrowienia bardzo, bardzo dziękuje  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

10

Ja bardzo chętnie na zlot w leśniczówce, ale już raczej po wakacjach.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

11

piotr napisał/a:

Ja bardzo chętnie na zlot w leśniczówce, ale już raczej po wakacjach.

U mnie jest podobnie  hmm rozjazdy, delegacje, delegacje, rozjazdy, a wszystko przeplatane rodzinnymi uroczystościami...  hmm

12

Jestem za zlotem wraz z bajką w leśniczówce, ale też po wakacjach .
                          smile  smile  smile

Ostatnio edytowany przez MK (2012-08-03 08:21:33)

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

13

To jeżeli uwiniemy się do 23 września  - będzie rzeczywiście mógł się nazywać letni  wink  lol

14

Mnie wrześniowy termin pasuje,byle po 10-tym.

Góroczub.

15

A może by tak zlot na początku września lub na początku października wink

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

16

Wygląda na to, że trza nam zrobić ankietkę wink

17

jolanta napisał/a:

Wygląda na to, że trza nam zrobić ankietkę wink

Mus,czasu mało. smile

Góroczub.

18

Wydaje mi się że ankieta to najbardziej rozsądne wyjście. A tak trochę w innej kwestii może by tak zlot w formie namiotowania? smile tak co by trochę urozmaicić

Ostatnio edytowany przez Kaper (2012-08-06 08:51:19)

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

19

Fajnie by było,pod warunkiem że ktoś mnie przygarnie pod swój dach.

Góroczub.

20

Kaper napisał/a:

Wydaje mi się że ankieta to najbardziej rozsądne wyjście. A tak trochę w innej kwestii może by tak zlot w formie namiotowania? smile tak co by trochę urozmaicić

Kaper namioting jak najbardziej smile ale to osobny temat big_smile zresztą proponowany już tutaj przez niektórych smile Sam zlot jednak pozostawiłbym w którymś z obiektów noclegowych BM, bo nie wszyscy jednak namioty preferują big_smile Co do miejsca to chyba też by się obeszło bez ankiety bo sporo chętnych na leśniczówkę big_smile Pozostałaby tylko ankieta co do terminu big_smile

21

Preferuję leśniczówkę,stare gnaty potrzebują odrobiny wygody.Poczekam na ankietę datową.

Góroczub.

22

Jardo wiem wiem ja tylko sugerowałem że sam zlot można urozmaicić namiotowaniem ale to tylko luźna sugestia  ja na zlot jeśli termin będzie sprzyjający postaram się wpaść tak czy siak

23

Ja podzielam zdanie naszego Kaperka, można by zabrać ze sobą namioty smile

24

Jeśli termin będzie mi pasował to chętnie pozlotuję z Wami smile Ale namiotu nie mam, więc musiałoby to być na zasadzie ,że kto chce to sobie namiot rozkłada przed noclegownią smile

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

25

Jest już ankieta smile

Miejscem będzie leśniczówka w Lipniku. Można tam dojść wybranym szlakiem albo po prostu dojechać.
Jest tam sporo miejsca do rozbicia namiotów, więc i z tym nie powinno być problemu smile

Tak więc do głosowania - macie na to 10 dni smile