1

Temat: Oznakowanie szczytów Beskidu Małego

Początkiem roku założyliśmy sobie wraz z żoną zdobycie wszystkich szczytów Beskidu Małego. Mam pytanie do wytrawnych turystów tego zakątka Polski, czy wszystkie szczyty są oznaczone tabliczkami, chodzi mi oczywiście głównie o szczyty które nie znajdują się bezpośrednio przy szklakach turystycznych ? np. Wielka Gibasów Groń  smile

2

Odp: Oznakowanie szczytów Beskidu Małego

Nie wszystkie. Na szlakach i w jej pobliskiej odległości na pewno tak, a poza szlakiem, gdzie na mowy o szlaku na pewno nie, ale dużo takich szczytów na pewno nie ma. Wydaje mi się, że MK ci na to pytanie w 100% odpowie

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

3

Odp: Oznakowanie szczytów Beskidu Małego

Dzięki bardzo za odpowiedź, tak właśnie myślałem, że wszystkich szczytów nie odnajdę.  wink

4

Odp: Oznakowanie szczytów Beskidu Małego

ale ich jest bardzo mało Strzelam Ok 10-20%

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

5

Odp: Oznakowanie szczytów Beskidu Małego

sADAM
Niestety, szczyty nie są poza szlakami oznaczone sad
poszukuję chętnych do społecznego (bezinteresownego) zawieszenia tabliczek na wszystkich szczytach Beskidu Pięknego,
takie jest moje marzenie smile  nie jest to łatwa praca,
tabliczki dostarczę, ale trzeba wszędzie zabrać drabinę, by miało to sens i tabliczki służyły nie tylko zdobywcą trofeum ale i turystom smile ja niestety ze względu na stan zdrowia, nie wszędzie moge dotrzeć sad
Na dzień dzisiejszy oznaczone są tylko na szlakach (o ile pseudo turyści nie zabrali jako trofeum).

Ostatnio edytowany przez MK (2012-10-23 19:53:19)

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.