Temat: Forumowy opłatek 2012

W  tym roku spotkanie wigilijne odbędzie się 15 grudnia w Chatce na Potrójnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólne spotkanie. Na chatce można oczywiście zostać do niedzieli!!!

https://lh6.googleusercontent.com/-fwXhcmPJN2k/ULHRfvMumdI/AAAAAAAAAiM/OP4MaIMJiDA/s512/op%C5%82atek+N.jpg

2

Odp: Forumowy opłatek 2012

TEDI --- Będę na 99,5%

smile

Wezmę oczywiście KOMPUTER.

Pójdę o 9:00 z Rzyk Praciaki.

Ostatnio edytowany przez Tedi50w (2012-11-28 12:33:22)

3

no ja jak pisałem na FB też będę wink

4

A ja szykuję pewną niespodziankę natury... muzycznej wink Tylko tyle zdradzę, więc szykujcie gardła co by nie było plamy, że nie umiecie śpiewać (bo to podobno każdy umie). Mile widziany też ktoś z gitarą i znajomością akordów. A repertuar - idą Święta, więc... wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

5

Piotrze czy Ty chcesz zabrać ze sobą swój instrument? smile

6

Ważna informacja: Osoby, które będą chciały nocować na Potrójnej najlepiej jeśli skontaktują się wcześniej z właścicielami Chatki (Anią i Rafałem) Telefon: 889-697-250

7

smile

8

Będę big_smile nie wiem tylko czy na cały weekend czy tylko na sobotę, ale będę smile smile smile

9

Na tą chwilę ciężko się mi jednoznacznie zdeklarować. Jednak postaram się być (raczej na cały weekend).

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

10

W sobotę podzielę się opłatkiem Na Potrójnej, a w niedzielę - jako i w zeszłym roku powędruję na Gibasowe Siodło  big_smile - chyba, że znajdzie się jeszcze jakaś kolejna sympatyczna chatka to zostaje w górach do poniedziałku, albo.... na wieki, wieków, amen wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

11

Postaram się być, nie obiecuję. Jeśli biedę mógł przyjechać to chętnie z Jolą odwiedzę Staszka w niedzielę smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

12

Ja też będę ze znajomymi spoza forum   smile

Gdyby ktoś był chętny  może dołączyć do nas w drodze  na Potrójną .

Startujemy w sobotę do południa spod zapory w Porąbce , potem na Żar i przez  przełęcz Kocierską do chatki na Potrójnej .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

13

postaramy się być całą bandą, ale tylko na spotkanie i raczej jak najkrótszą trasą...

14

Już mogę potwierdzić obecność - 100% z noclegiem wink

Jan Himilsbach

15

Ja też postaram się zostać na dłużej, ale na ostateczną decyzję zostawię sobie jeszcze kilka dni wink

16

WAŻNE!!! smile

Oficjalna godzinę spotkania -  15.00  - spotkanie i przygotowania,

od pierwszej gwiazdki , czyli  16.30 wigilia forumowa.

17

Będę na opłatku i zostaję na noc u Rafała smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

18

https://lh6.googleusercontent.com/-fwXhcmPJN2k/ULHRfvMumdI/AAAAAAAAAiM/OP4MaIMJiDA/s512/op%C5%82atek+N.jpg

Drodzy Forumowicze,

zebrałam wszystkie ważne informacje, które pojawiły się w tym temacie, żeby były w jednym miejscu. Jak coś pojawi się nowego, będziemy tego posta uzupełniać, więc prosimy o jego śledzenie. smile

A mianowicie:

1. Oficjalna godzina spotkania -  15.00 - spotkanie i przygotowania do wigilii, ok. 16.30 - wigilia forumowa.
2. Jedzonko i/lub picie: Prosimy, aby wzorem z zeszłego roku, każdy zabrał ze sobą co może smile. Z tego co będziemy
    mieli urządzimy poczęstunek.
3. Nocleg : Osoby, które będą chciały nocować na Potrójnej najlepiej jeśli skontaktują się wcześniej z właścicielami
    Chatki (Anią i Rafałem) -  telefon: 889-697-250

Zapraszamy smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

19

My prawdopodobnie wyruszymy na Potrójna z Przełęczy Kocierskiej - start  12.30.

20

mały update: niestety nie będziemy, cała czwórka leży pokotem jak jeden, w związku z tym wszystkim, którzy dotrą, życzymy udanego opłatkowania smile

21

Szkoda Akall, ech te choróbska ...  hmm

Mam pytanie , czy ktoś z uczestników spotkania będzie wracał tego samego dnia na Praciaki przed północą ?

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

22

Lowell79, jeśli warunki będą znośne spróbuję dojechać do was na Kocierską, aczkolwiek jazda autem zimą na tę przełęcz może być bardziej emocjonująca od samego dojścia na Potrójną wink Czy ktoś wie jakie tam są teraz warunki?

nena napisał/a:

czy ktoś z uczestników spotkania będzie wracał tego samego dnia na Praciaki przed północą ?

Dziewczyny, chcecie żebyśmy was rano jak te chochoły na wiosnę otrzepywali ze śniegu? wink Nie lepiej już zostać na noc?

23

piotr napisał/a:

Czy ktoś wie jakie tam są teraz warunki?

Na chwilę obecną - w Andrychowie drogi, czarne, mokre (rozjeżdżone). Temperatura ok -2°C. Na weekend zapowiadają odwilż, więc przez dzień nie powinno być problemu z dojazdem na Kocierską.

P.S. Ja ruszę po południu (ca. 14:00) z ekipą Gennaro z Praciaków via wyciąg (mam do załatwienia jedną sprawę w chatce pod Potrójną).

Jan Himilsbach

24

Akall napisał/a:

mały update: niestety nie będziemy, cała czwórka leży pokotem jak jeden, w związku z tym wszystkim, którzy dotrą, życzymy udanego opłatkowania smile

Leżę i ja...  sad - wtedy oczywiście, gdy nie siedzę na forum i fejsie  wink

Dopadło mnie niestety choróbsko i nie sądzę, abym się do jutro z nim uporała...  hmm

Udanego opłatkowanie - a kolędy śpiewajcie tak głośno, coby się po gronickach niesło, aże ku mieście...  wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

25

Piotr napisał/a:

Lowell79, jeśli warunki będą znośne spróbuję dojechać do was na Kocierską

Piotrusiu a zrobisz nam rozgrzewkę?  big_smile

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka