1

Temat: Sylwester 2013-14

Czy ktoś coś ma jakieś pomysły?

Góroczub.

2

Odp: Sylwester 2013-14

Ponawiam pytanie,jest jakaś akcja Sylwestrowa ? Albo jakieś inne pomysły?

Góroczub.

3

Jako forum nie jest planowana żadna akcja sylwestrowa. Może ktoś rzuci jakies pomysły....

4

Właśnie na te pomysły czekam, w ubiegłym roku u Stacha była impreza o ile pamiętam.

Góroczub.

5

Na trasie Oświęcim - Kęty jest knajpka Młynówka i coś mi mówi że tam trafię. Jutro idę zapracować na tę imprezę. A jak nie to możliwe że wylądujemy w Koconiu jak dwa poprzednie sylwki. wink

6

To daj znać co i jak,jeszcze na Koconiu nie byłem.

Góroczub.

7

1. Chatka "Skalanka" / Pan Zadora

2. Chatka "Na Potrójnej" / Rafał i Ania

Święta gdzieś w Górach.

8

Tedi50w - możesz wyjaśnić o co chodzi?

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

9

Tedi50w napisał/a:

1. Chatka "Skalanka" / Pan Zadora

2. Chatka "Na Potrójnej" / Rafał i Ania

Święta gdzieś w Górach.

Raczej chatka pod Skalanką u pana Zadora.Nie mylić z chatką Skalanka.Tedi50w a jakie pan Zadora ma w tym roku ceny?

Góroczub.

10

Na dzień dzisiejszy w chatce Pod Skalanką w Zwardoniu ( nie mylić z chatką Skalanka )
- nie ma już wolnych miejsc .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

11

maurycy napisał/a:

Na dzień dzisiejszy w chatce Pod Skalanką w Zwardoniu ( nie mylić z chatką Skalanka )
- nie ma już wolnych miejsc .

Nic nie szkodzi,i tak bym tam się nie wybrał.Obmyślam inny plan.

Góroczub.

12

mirek napisał/a:

Nic nie szkodzi,i tak bym tam się nie wybrał.Obmyślam inny plan.

Jaki jeśli można wiedzieć ?

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

13

Można,rozważam powitanie N.R na szczycie Czantorii.

Góroczub.

14

Ja wybieram się do chatki u Ani i Rafała pod Potrójną   smile  big_smile  . Ale najpierw mamy rozgrzewkę na
Kocierskiej  big_smile  cool
Gdyby ktoś chciał dołączyć to wiem , że są jeszcze ostatnie wolne miejsca w chatce .
Podam przy okazji cenę ,  tak więc :
dwa noclegi - 100 zł  , trzy noclegi - 125 zł .

15

Powiem tak, jeszcze nie wiem czy 31 XII będę miał wolne czy w pracy.Gdyby co to daj znać co i jak z wolnymi miejscami.

Góroczub.

16

Jak tam sylwestrowicze ? Wybiera się ktoś na sylwestra  w rejon BM ?  smile

17

maurycy napisał/a:

Jak tam sylwestrowicze ? Wybiera się ktoś na sylwestra  w rejon BM ?  smile

Dalej jak post mój powyżej.

Góroczub.

18

mirek napisał/a:

Powiem tak, jeszcze nie wiem czy 31 XII będę miał wolne czy w pracy.Gdyby co to daj znać co i jak z wolnymi miejscami.

Jak będę na zlocie to się przy okazji spytam i dam znać .

19

Już się wyklarowało jak powitam N,Rok.Nie tak jak bym chciał,temat jest do ewentualnej kasacji.

Góroczub.

20

Hej,

Z forum weekendy.eu jeszcze szukamy paru fajnych facetów na naszego Sylwestra w Wierchomli smile

(proszę o niekasowanie tego ogłoszenia - jest to fajna okazja do poznania nowych ludzi, integracji, dobrej zabawy i spędzenia miłego czasu w górach) smile

Jest nas ponad 50 osób (raczej górskie towarszystwo) i mamy jeszcze ok. 4-6 miejsc (dla samych facetów już tylko niestety) - raczej górskiej ekipki, która miło się zintegruje. Raczej grupy przyjaciół, znajomych w wieku 25-37 lat smile Jeśli ktoś jeszcze nie ma gdzie spędzić imprezy Sylwestrowej to zapraszam smile

Mamy do dyspozycji przytulną szkołę podstawową: łóżka, materace: https://picasaweb.google.com/1090805871 … O3qkICb3wE

Wierchomla Mała (Beskid Sądecki - za Rytrem i Piwniczną) - 1400m od stoków narciarskich Dwie Doliny :-)
http://goo.gl/maps/95aX3

Wkoło mnóstwo fajnych szlaków turystycznych i innych zimowych atrakcji smile

Na samą imprezę Sylwestrową mamy zaplanowany obiad na start ok. 20-21-ej, po północy bigos, nad ranem barszczyk z krokietami, ciasto, napoje.

Dodatkowo możliwość całodziennego wyżywienia u Pani Lokalnie Gotującej smile
- 15zł obiadokolacja (zupa, drugie, placek, kompot)
- 9zł śniadanie (plus chyba kanapki na stok, albo wędrówkę górską - potwierdzę jeszcze)

Istnieje możliwość pozostania jeszcze parę dni po Sylwestrze.

21

robak2 - podstawowa informacja, której zapomniałeś podać to cena tego Sylwestra.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

22

robak2 napisał/a:

...w wieku 25-37 lat smile

tongue Nie łapię się  tongue  tongue  wink

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

23

marekk500 napisał/a:
robak2 napisał/a:

marekk500 nie przejmuj się nie tylko Ty  tongue  roll

24

maurycy napisał/a:
marekk500 napisał/a:
robak2 napisał/a:

marekk500 nie przejmuj się nie tylko Ty  tongue  roll

smile Nie ma problemu, będzie też jeden kolega w wieku 40-ści parę, ja mam 35 lat, a pierwszego stycznia (parę/paręnaście osób zostaje kilka dni po Sylwestrze) być może dojedzie nasz przyjaciel z gitarą - dobrze już pod 50-tkę smile
Generalnie średnia wieku ok. 30+

Co do ceny - bardzo prosze o kontakt na priv - jako, że Beskid Niski to zdecydowanie moje ulubione pasmo zrobimy coś po taniości smile :-)

ps. poszukuję już tylko facetów - płci pięknej mamy lekki nadmiar.

Ostatnio edytowany przez robak2 (2013-12-18 18:15:46)

25

robak2 napisał/a:

ps. poszukuję już tylko facetów - płci pięknej mamy lekki nadmiar.

dobrze, że dodałeś bo ogłoszenie nie wygladało zachęcająco big_smile
swoją drogą jak na sylwestra mozna mieć nadmiar płci pięknej?