Temat: Po nowemu wiosennie :)

...ale się porobiło... wiosennie i tak inaczej wink big_smile

To teraz będziemy mieli nowe funkcjonalności na głównej? Zapowiada się ciekawie, chociaż przez moment myślałam, że mnie gdzieś w nieznane zaprowadziło.

Rozumiem, ze trwa testowanie tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

2

Odp: Po nowemu wiosennie :)

Weekend pokaże czy ta odsłona bedzie udana smile Póki co cieszmy się wiosną smile

3

Odp: Po nowemu wiosennie :)

Brakuje mi takiego szybkiego przełącznika co było ostatnio wpisywane na forum .Na starej stronie było po prawej stronie.

4

Odp: Po nowemu wiosennie :)

Dodamy taką opcję! Mam pytanie, czy wszystkim wyświetla się mapa na głównej stronie?

5

Odp: Po nowemu wiosennie :)

świetne smile , bardzo mi się podoba smile mapę na głównej stronie widzę ale mi nie otwiera się w powiększonym oknie sad

Ostatnio edytowany przez kisiel (2014-03-22 08:35:52)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

6

Odp: Po nowemu wiosennie :)

kisiel napisał/a:

świetne smile , bardzo mi się podoba smile ale mi nie otwiera się mapa w powiększonym oknie sad

Rzeczywiście - do poprawy po weekendzie

7

Odp: Po nowemu wiosennie :)

Świeżutko się zrobiło ! big_smile U mnie mapa działa i powoli przyzwyczajam się do nowego. wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

8

Odp: Po nowemu wiosennie :)

Mapa otwiera się już w nowym oknie . Jest również zakładka z nowymi postami. Za niedługo postaram się zrobic mały przewodnik po panelu i po stronie

9

Odp: Po nowemu wiosennie :)

Marcin, chciałam zapytać o pdf które można było ściągnąć ze strony - ten o Cudach BM-u i o Przewodnik Moniki - nie widzę do nich dostępu (może nie zauważyłam) a to był ciekawy materiał smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile