Temat: Pomoc dla naszego forumowicza

Doszła do Nas przykra wiadomość, nasz kolega i forumowicz kris_61 ucierpiał materialnie w wyniku wybuchu gazu w bloku mieszkalnym w Bytomiu. Więcej o całym zdarzeniu można przeczytać pod linkiem http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/byt … id,tm.html . Krisowi nic się nie stało, jednak prosilibyśmy o wsparcie dla Krisa. Od dobrych słów do pomocy materialnej.

Nadzór nad finansową kwestią będzie sprawował marcus

Nr konta, pod które należy wysłać pieniądze:

Marek Karweta

z dopiskiem dla krisa_61

Z góry dziękujemy za pomoc!

2

Odp: Pomoc dla naszego forumowicza

Tak jak napisałeś na swoim blogu: Czas i przypadek może spowodować nieodwracalne zmiany w życiu w ułamku sekundy...

Teraz najważniejsze, aby Twoja Małżonka wróciła do zdrowia i by ten koszmar już się skończył. Posyłam dobre, wspierające myśli, grosiki też pójdą bo bez pieniędzy trudno myśleć o nowym życiu...

Trzymaj się chopie wink czekamy na Twoje relacje choćby tylko z sąsiedniej ulicy smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Współczuje big_smile Nigdy nie wiadomo co nam się może przydażyć, a tu takie przykre rzeczy się zdażają big_smile big_smile big_smile Trzymaj się smile

4

Wspieram Cię kris_61
Trzymaj się dzielnie z całą rodzinką smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

5

Cześć!

Słuchajcie, ten artykuł jest trochę mylący: blok, w którym mieszkał Kris zostanie WYBURZONY. Pracuję z synem Krisa i mam informacje na bieżąco w tej sprawie (niestety - bo wolelibyśmy chyba wszyscy, żeby się to nigdy nie stało...), sytuacja jest zła, bo ludzie stracili w zasadzie wszystko, co mieli... Tak naprawdę liczy się każdy grosz, który będziemy w stanie uciułać na pomoc.

Żeby sytuacja była jasna i przejrzysta, oczywiście udostępnię sprawozdanie finansowe i jeśli ktoś będzie miał życzenie: wyciąg z konta.

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

6

Chciałem Wam już teraz podziękować - mamy 800 zł na wsparcie! Nie wahajcie się wpłacać nawet drobnych kwot, liczy się każdy grosz!

7

marcus napisał/a:

Nie wahajcie się wpłacać nawet drobnych kwot, liczy się każdy grosz!

Nie ma to tamto. Jak mawiał Towarzysz Edward - "Pomożecie??? Pomożemy" wink

Trzymaj się Krzysztof i nie poddawaj. Nie jesteś sam!!!

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

8

darkheush napisał/a:
marcus napisał/a:

Nie wahajcie się wpłacać nawet drobnych kwot, liczy się każdy grosz!

Nie ma to tamto. Jak mawiał Towarzysz Edward - "Pomożecie??? Pomożemy" wink

Trzymaj się Krzysztof i nie poddawaj. Nie jesteś sam!!!

Nie jesteś sam !!!

Nie są sami bowiem w Bytomiu jest wiele różnego rodzaju zbiórek pieniędzy na ten cel.

http://www.ziaro.pl
#ziaronaszlaku

10

Kochni, korzystając z chwilowego dostępu do neta, pragnę wyrazić Wam wszystkim za tę wzruszającą inicjatywę słowa podziękowania smile Pozdrawiam serdecznie :-) Krzysztof:)
Wybaczcie ale brakuje mnie słów :-)

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

11

Krzysztofie smile pozdrawiam Ciebie i rodzinę smile
Fajnie, że się odezwałeś smile
Jestem w specyficznej sytuacji.
Buduję nowy zakład by, móc stworzyć nowe miejsca pracy, bez kredytów z banku.
  Dlatego jestem w „-„ ale w drastycznych momentach pisz, dzwoń tel . 691 452 143
Trzymaj się dzielnie i wiedz, że w forum Beskidu Małego masz prawdziwych przyjaciół smile

12

Dzisiaj Ty jutro mogę być ja. Nikt z nas nie wie, co stanie się w kolejnej minucie naszego życia . Bądź dzielny kris_61  i pamiętaj, że po każdej burzy przychodzi słońce ! Jesteśmy z Tobą !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

13

Cześć!

Słuchajcie, razem z forum Góry Bez Granic (darkheush: dzięki za inicjatywę w tej sprawie!!!) zebraliśmy 1400 zł. W poniedziałek przekazuję pieniądz Kamilowi i zamykam akcję z mojej strony, gdyż: http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/byt … id,tm.html

DZIĘKI!!!

14

Trochę mało jak dla człowieka, który stracił dach nad głową (i chyba też sprzęty domowe?), ale dobre i to. Trzymaj się kris i pisz, jeśli możesz, jak tam leci.

Ostatnio edytowany przez piotr (2014-12-12 11:44:33)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

15

Kochani, jestem u Kamila i w końcu mogę skorzystać z komputera. Przed chwilką wróciłem z komisji prztargowej i wybraliśmy firmę, która wyburzy uszkodzony segment. W środę zaczynają wyburzanie. Póki co to nie otrzymalismy jeszcze żadnej oferty dachu nad głowę, ale mam nadzieję, że niebawem się taka pojawi. Tymczasem bardzo Wam dziękuję za szczere serce i szczodrość. Ogromnie się cieszę, iż ta inicjatywa spotakała się z tak ogromnym zrozumieniem i empatią. Kochani otworzyliscie swoje sreca pomimo że jest to tylko znajomość wirtualna. Jeszcze raz gorąco dziękuję. Pozdarwiam serdeczenie i zyczę Wam dobrej nocy.  smile  smile  smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

16

marcus napisał/a:

razem z forum Góry Bez Granic

Bez przesady!!! Jakieś drobniaki powpłacali tongue

marcus napisał/a:

darkheush: dzięki za inicjatywę w tej sprawie!!!

W myśl zasady - dziś ja, jutro może mi...

piotr napisał/a:

Trzymaj się kris i pisz, jeśli możesz, jak tam leci.

No właśnie kris_61. Skrobnij czasami jak Ci się wiedzie.

P.S.
marcus zgodnie z życzeniem poszło info na GBG KLIK!!!

Jan Himilsbach

17

MK napisał/a:
darkheush napisał/a:
marcus napisał/a:

razem z forum Góry Bez Granic

Bez przesady!!! Jakieś drobniaki powpłacali tongue
(...)

Myślę, że większość z nas, z tego forum jest mocnych (mówiąc po śląsku) w gębie, godce i pisaniu, ale w życiu to …  - pozostawiam bez komentarza  sad

18

Krótko i na temat.

W nawiązaniu do powyższego wpisu. Skoro jestem permanentnie ch*** wart proszę natrętnie admina o usunięcie mojego konta bez możliwości jego reaktywacji.

Przepraszam za wygwiadkowany wulgaryzm, ale tak się po prostu i zwyczajnie poczułem. Zapewne są bardziej "wartościowe" indywidua na tym forum. Brnij MK dalej w swą paranoję. Życzę powodzenia. I nie pozdrawiam jak Staszek.

Ostatnio edytowany przez darkheush (2014-12-13 11:37:43)

Jan Himilsbach

19

Darkheush, nie warto! Dodajesz temu Forum kolorytu, więc lepiej będzie jak zostaniesz.
Wyraźnie widać, że niektórzy Forumowicze mają duże problemy i piszą rzeczy, których normalnie myślący człowiek by nie napisał.
Podejdź do tego na luzie.  wink

20

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam.
To ja poproszę Admina o usunięcie mego konta ze skutkiem natychmiastowym
    Innych naprawdę szkoda smile
Dziękuje za dotychczasowa współpracę i do zobaczenia na szlaku BM smile

Ostatnio edytowany przez MK (2014-12-13 13:07:57)

21

MK napisał/a:

To ja poproszę Admina o usunięcie mego konta ze skutkiem natychmiastowym
    Innych naprawdę szkoda smile
Dziękuje za dotychczasowa współpracę i do zobaczenia na szlaku BM smile

Panie Marku, odpoczynek z pewnością się Panu należy.
Jak Pan upora się już z problemami, to bardzo chętnie zobaczymy Pana nie tylko na szlaku, ale również na tym Forum.

Trzymam za Pana kciuki i życzę powodzenia.

Ostatnio edytowany przez Staszek (2014-12-13 13:33:57)

22

MK napisał/a:

Nie no absolutnie nikogo. Poczułem się jakby ktoś zasadził mi zdrowego kopa w jaja. Ale przejdę nad tym do porządku dziennego. Spoko. Luzik.

Staszek napisał/a:

Podejdź do tego na luzie.

Tym razem jakoś nie potrafię... Nie chcę kląć....

Jan Himilsbach

23

darkheush - odchodziłeś z tego forum już, jeśli mnie pamięć nie myli, dwa razy. Ja myślę, że trzeci naprawdę nie jest już potrzebny. Jeśli chodzi o komentarz jednego z forumowiczów do naszej akcji to przyjmijmy, że go nie czytaliśmy. Przy okazji proszę ze względu na krisa_61, żeby tego rodzaju rzeczy nie pojawiały się już więcej w tym wątku.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

24

Chciałem podziękować darkheush'owi za włączenie forum  Góry Bez Granic  do akcji zbiórki pieniędzy dla Krisa. To jest w tym wątku najważniejsze (pomoc dla Krisa), wszelkie zażyłości forumowe oraz ocenianie kto  i w jaki sposób jest mocny   proponują zachować dla siebie. Jeżeli ktoś chce usunąć konto to zgodnie z regulaminem proszę wysłać maila  z prośbą o usunięcie na:  [email protected] Pozdrawiam i dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc dla Krisa, nawet tych co tylko w gadce. Pozdrawiam

25

lowell75 napisał/a:

Chciałem podziękować darkheush'owi za włączenie forum  Góry Bez Granic  do akcji zbiórki pieniędzy dla Krisa.

Możemy za sobą Marcin nie przepadać osobiście, ale łącz nas jedna rzecz. Góry!!!. I dziś Ty, jutro może Tobie...

Jan Himilsbach