1

Temat: Kalendarz 2016

Kurczę, powiem Wam, że strasznie będzie mi brakować w nowym roku naszego kalendarza sad. Wiem, że mogę sobie kupić inny, ale NASZ był naprawdę FAJNY ! Co ja teraz powieszę nad biurkiem ? big_smile A może by tak go reaktywować …? Co Wy na to ?

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2

Odp: Kalendarz 2016

Popieram!

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

A można gdzieś zobaczyć poprzednie wersje?

http://www.ziaro.pl
#ziaronaszlaku

4

Czekamy nena na post określający zasady. Czekamy... czeka....cze.... cz....c.... tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

Nena w tytule wkradł się błąd, chodzi tu o kalendarz 2015. Ja jestem za kalendarzem zwłaszcza że koniec roku już tuż, tuż a takiego górskiego będzie mi brakować na ścianie. W razie czego to mogę sobie zrobić taki kalendarz paprotnikowy smile

Ostatnio edytowany przez Dariusz Tlałka (2014-12-13 16:30:26)

6

Dariusz Tlałka napisał/a:

Nena w tytule wkradł się błąd, chodzi tu o kalendarz 2015.

Darku nie wkradł się, na 2015 rok nie zdążymy już niestety nic zrobić, ale na 2016 jest to realne smile. Cóż, na Nowy Rok będziemy musieli coś sobie znaleźć w zastępstwie. neutral

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

nena napisał/a:

Darku nie wkradł się, na 2015 rok nie zdążymy już niestety nic zrobić, ale na 2016 jest to realne smile. Cóż, na Nowy Rok będziemy musieli coś sobie znaleźć w zastępstwie. neutral

A rozumiem. No to muszę zrobić sobie tak na szybkiego swój kalendarz paprotnikowy 2015 na wydruku czytelnianym smile

8

wagabunda.marcin napisał/a:

A można gdzieś zobaczyć poprzednie wersje?

Np. tu ---> w poście 7 możesz podglądnąć Marcinie wersję z 2014 r.

9

nena jesteś pewna że nie ma sensu już robić kalendarza na 2015? Przecież nawet jeśli będzie gotowy dopiero w styczniu, to tylko jeden miesiąc w tą czy w tamtą, a zostaje jeszcze 11 smile Myślę że to lepsza opcja niż czekać caaaaały długi rok smile

10

Nie ma szans Skorpionie smile Nie jest wcale tak łatwo stworzyć kalendarz, co już przerabialiśmy … big_smile Poza tym druk itd.  … smile. Spokojnie "zbudujemy" sobie kalendarz na 2016 smile.

11

Mam pytanie, czy na 2017r będzie kalendarz.

12

Myślę, że uda się zorganizować w ekspresowym tempie materiał pod kalendarz. Czy ktoś dysponuje odrobiną wolnego czasu?

13

Mnie najlepiej wychodzi "składanie do kupy" i dystrybucja i w tym zakresie chętnie pomogę wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

14

Jestem za takim kalendarzem. Na forum naprawdę zaczyna brakować takich wspólnych zaangażowań, spotkań jak dawniej big_smile
W swoim komputerze mam kilka zdjęć z Beskidu Małego które kwalifikowały by się do kalendarza smile