Temat: Krowiarki - Markowe Szczawiny - Pawłowski

No właśnie właśnie wracam ze schroniska pod Babią gdzie wypiłem gorącą czekoladę siedząc na przeciwko stoliku pewnego faceta którego wydawało mi się że skąś znam.Pan siedział z laptopem przy stoliczku w towarzystwie pewnej Damy oraz 2 Panów.
Po sprawdzeniu  internecie teraz w domu już wiem to Ryszard Pawłowski !!! smile))
3 dni temu oglądałęm o nim film jak wspinał się z Kukuczką gdy ten zginoł i nie skojarzyłem że to on sad ale kto by się go tam spodziewał ?????!!!!!!
Prawdopodobnie został tam na noc.

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

2

Odp: Krowiarki - Markowe Szczawiny - Pawłowski

Widzisz jaki ten świat mały teksanski smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: Krowiarki - Markowe Szczawiny - Pawłowski

teksanski napisał/a:

Po sprawdzeniu  internecie teraz w domu już wiem to Ryszard Pawłowski !!! smile))
3 dni temu oglądałęm o nim film jak wspinał się z Kukuczką gdy ten zginoł i nie skojarzyłem że to on sad ale kto by się go tam spodziewał ?????!!!!!!
Prawdopodobnie został tam na noc.

Związane to było z otwieranym w Zawoi Centrum Górskim Korona Ziemi ...