Temat: Rzyki-Anula-Grota-Umieszczenie skrzyneczki forumowej

Plany na dzisiaj były ambitne tj. dotarcie do Groty Komonieckiego i umieszczenie w jej rejonie skrzyneczki forumowej.
Niestety Dojść tam się mi nie udało z powodu ogromnej ilości śniegu jaka leży obecnie w BM !!!
Wyruszyłem szlakiem żółtym z Praciaków .Na dole śniegu jest może z 30cm ale dosłownie z każdym krokiem tego śniegu jest coraz więcej ! Na górze leży 1m a miejscami w zaspach nawet więcej !!! Szlak całkowicie nie przetarty.Brnołem w tym sniegu od Praciaków na Anulę 3h !!! Wyszedłem dosyć póżno bo o 12:00 i nie było szans dojść do Groty.
Warunki są extremalnie trudne jak na BM.Zresztą sami oceńcie to na zdjęciach które zamieszczam poniżej.
Bez rakiet praktycznie nie da się poruszać !!!

Ostatnio edytowany przez teksanski (2015-02-10 17:41:42)

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

2

Odp: Rzyki-Anula-Grota-Umieszczenie skrzyneczki forumowej

Prawdziwa zima! cool

To jest ciężkie wędrowanie, ale takie doświadczenie pozwala nauczyć się oceniać adekwatnie warunki i swoje możliwości.
Myślę, że satysfakcję i tak masz! big_smile

Nic się nie martw sprawą skrzyneczki. Umieścisz ją tam, gdzie była poprzednio jak tylko warunki pozwolą.

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Ja lubiętakie warunki smile ludzi zero , cisza wszędzie smile Tylko pamiętać należy że w taką pogodę lepiej samemu nie chodzić , wiadomo.
A do Groty idę w sobotę dokończyć co się dzisiaj nie udało smile

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

4

Widzę Teksanski że w środkowej części BM jeszcze więcej śniegu jak na jego wschodnich rubieżach wink
Fajna wycieczka,warunki pyszne.
Pozdro.

Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy,patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy. <KSU "Za mgłą">

5

Tak jak wczoraj pisałam można się było spodziewać takich warunków. Na dodatek śnieg, który padał w nocy i dzisiaj był strasznie mokry. Brnąć w mokrym, głębokim śniegu –niezmiernie ciężko i marna przyjemność. I tak daleko dotarłeś smile. Pewnie, że trzeba poczekać na przyjemniejsze warunki, żeby umieścić skrzyneczkę. Ponoć wkrótce ma się pokazać słońce. smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

6

Ciężka wyprawa, warunki bardzo trudne.  neutral Na pewno następnym razem jak śniegu będzie ubywać uda Ci się zanieść skrzyneczkę.  big_smile

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

7

ale konkretna zima... super smile
mam nadzieję, ze w najbliższy weekend uda mi się o jakieś górki zahaczyć

8

Może i ze skrzyneczką się nie udało, ale zdjęcia rewelacja big_smile