Temat: Szybowcowy zawrót głowy na Górze Żar

Szperając po Izbie Regionalnej w Międzybrodziu Bialskim (o tym napisze już niebawem wink ) natrafiłam na ulotkę: Szybowcowy zawrót głowy na Górze Żar big_smile

Poczytałam, posznupałam u wujka google i już wiem… we współpracy z Gminą Czernichów przygotowano Quest (zabawę w terenie), który pozwala na poznanie historii szybownictwa związanej z Górą Żar i pasję ludzi do latania.

Na stronie bestquest.pl poczytacie o tym czym jest questing i dowiecie się więcej o queście Szybowcowy zawrót głowy na Górze Żar smile

Tam też można pobrać ulotkę, która po wierszowanym, zagadkowym sznurku poprowadzi nas do SKARBU tongue

Czas zabawy to około pół godziny, więc zamierzam pobawić się niebawem w terenie do czego i Was zachęcam.

Zapowiada się interesująco! 
Wybawieni niech zamieszczą swoje komentarze i spostrzeżenia w tym poście big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile