1

Temat: Beskidtrek

Dzisiaj udało mi się dotrzeć do nowego magazynu dla mnie, który jak widzę rozpoczął swoje istnienie od tego roku, bo jest to dwumiesięcznik, a ja akurat posiadam numer 4 i to nie bez znaczenia, bo w tym numerze znajduje się artykuł związany z Beskidem Małym m.in na str 16-19 "Wycieczka z przewodnikiem po Beskidzie Małym" ( co prawda w artykule opisywane jest pasmo Żurawnicy zaliczane przez autora do Beskidu Małego Hmm. Cóż powiedzieć) Samo czasopismo opisuje Beskidy Śląski, Żywiecki, Mały, Makowski, Wyspowy, Kisucki i Orawę i jest to magazynu turystyki beskidzkiej.

Dla zainteresowanych odsyłam na stronę internetową http://beskidtrek.pl

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

2

Odp: Beskidtrek

Polecam artykuł o Gminie Stryszawa;)

http://beskidtrek.pl/index.php?option=c … ;Itemid=88

3

myślę szymskim, że przeoczyłeś ten post http://www.beskidmaly.pl/pun/post4002.html#p4002 o którym pisałem początkiem miesiąca w nowościach wydawniczych

Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

4

Taka mała ciekawostka - rednaczem "Beskidtrek'a" jest znany co niektórym forumowiczom tego "mniej znanego forum" turystykon wink A sama gazetka jest dość ciekawa i dostępna w większości schronisk. Miałem okazję przeglądnąć kilka archiwalnych już numerów. Tego najnowszego niestety jeszcze nie widziałem.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

5

no zbyt wiele to ich nie wyszło ale prawda na tym mniej znanym też jest znana

- Jan Galicz

6

bez bicia przyznaje się ze tak

7

a jak dobrze pamiętam to cena jednego egzemplarza waha się koło dziesiątki

- Jan Galicz

8

Słuchajcie moi Drodzy, Kochani, Serdeczni!!!

W nawiązaniu do mojej korespondencji z Rednaczem Beskidtreka, istnieje możliwość publikacji na łamach MTB Beskidtrek Waszych tekstów!!! Wystarczy wysłać takowy na adres redakcji -> KLIK TUTAJ!!!. Jest jednakowoż jedno małe "ale". Żeby była jasność. MTB Beskidtrek nie szuka autorów. Było by to na zasadzie nowego działu w magazynie o roboczej nazwie "Teksty Czytelników".

Na potwierdzenie tego, co piszę fragment korespondencji z Radkiem:

(...)Gdybyście mieli więcej artykułów czy też tekstów (np. relacja z wycieczki, opis miejsca, itp.), to jak najbardziej zawsze możecie podsyłać.(...)

(...)Opisz to w taki sposób,(...) Beskidtrek udostępnia Czytelnikom miejsce w Magazynie, gdzie będą publikowane najciekawsze listy/artykuły Czytelników. Nie chciałbym, by przez proste przejęzyczenie lub zły dobór słów wynikło, że Beskidtrek szuka autorów tekstów. Tego nigdy nam nie zabraknie, ale czas na - właśnie - teksty Czytelników.(...)

Mam nadzieję, że Forumowicze ruszą do dzieła wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

9

Ja myślę, ze nie jeden ( ani nie dwóch forumowiczów ) jest w stanie zaciekawić czytelników Beskidtreka swoją wiedzą!